Vzťahy

Všetci vieme, že vzťahy nie sú žiadna prechádzka ružovou záhradou. Aj preto vám prinášame zopár trikov ako si taký vzťah udržať, zlepšiť a okoreniť. Posvietime si aj na klamstvá a podvádzanie a ako to všetko odhaliť a vysporiadať sa s tým. Máte po rozchode a neviete sa s tým vyrovnať? My sa vám pokúsime pomôcť, ako na to a čo robiť. Keďže vzťah nie je len o tom zlom, najmä na začiatku, ponúkneme vám zopár tipov na skvelé rande. Dočítate sa aj o tom aké darčeky sú vhodné, či už na Vianoce alebo na Valentína. Poradíme vám rôzne tipy na romantické výlety a večere. Aj ako si udržať partnera a ako byť vo vzťahu šťastný. Váš vzťah sa posunie vpred a zrazu je tu zasnúbenie a svadba. Pozrieme sa aj na najromantickejšie miesta a spôsoby požiadania o ruku. Aj to ako prekonať paniku a pochybnosti, ktoré vás môžu pochytiť pri oltári, aby ste spred neho nezdupkali. A o tom aké to môže, ale aj aké to po svadbe nemusí byť. Ak nie ste zatiaľ zmierený s tým, že raz sa treba aj oženiť a život si ešte užívate plnými dúškami, tiež si tu nájdete zaujímavé čítanie. Či už ide o jednorázovky, letné známosti, striedanie partnerov alebo dokonca podvádzanie vo vzťahu. V tejto téme nášho obsiahleho blogu sa venujeme dokonca aj takýmto témam.

13
marec
2017

Keď Vás má žena v moci

Kategória: Vzťahy

Omrzela Vás už klasická poloha na koníka? Čo tak skúsiť aj iné polohy, pri ktorých je žena hore? Pretože aj okrem obrátenej jazdkyne sú aj ďalšie polohy, pri ktorých si Vás žena podmaní.

Prečítať
22
október
2016

Ženské klamstvá

Kategória: Vzťahy

Ženy a ich klamstvá a výmysly. Kto by o nich nepočul. Raz sa im nechce milovať, lebo ich bolí hlava, inokedy prídu o 2 hodiny neskôr a fabulujú jednu historku za druhou, kde a s kým vôbec boli. Prečo teda ženy tak chorobne a bezdôvodne klamú? V práci, v osobnom živote, pred rodinou, či kamarátkami a napokon pred samotným partnerom. Ako im môžu muži vlastne rozumieť?

Prečítať
22
október
2016

Valentín ako má byť

Kategória: Vzťahy

S blížiacim sa februárom stúpa väčšine mužov tlak a nervozita. Deň všetkých zamilovaných je skôr komerčným sviatkom a skutočný osoh z neho majú maximálne obchodné domy a zľavové portály. Ako ho prežiť bez ujmy?

Prečítať
22
október
2016

Podvádzanie vo vzťahu

Kategória: Vzťahy

Pre väčšinu žien je podvádzanie jednoducho nočnou morou, ktorá končí v 99 percentách rozchodom. Existujú aj výnimky. V týchto prípadoch môžeme hovoriť o otvorených vzťahoch, v ktorých si obaja partneri robia čo si zaumienia.
Prečítať
22
október
2016

Prečo muži neradi hovoria ako prví s neznámymi ženami

Kategória: Vzťahy

Muž bol a vždy bude alfa samcom, ktorý si ide za svojim cieľom. Avšak stávajú sa situácie, keď uvidí krásnu ženu, ale nepovie jej ani slovo. Deje sa to častejšie ako by ste čakali, ale nehovoríme o takých chvíľkach, kedy utekáte na pracovnú poradu, či za autobusom a usmieva sa na vás milá krásna blondínka na zastávke. Hovoríme o situácii, kedy máte čas, uvidíte krásnu ženu, ale radšej postojíte a pozeráte sa, ako by ste niečo urobili.

Prečítať
22
október
2016

Dokonalý vianočný darček pre muža

Kategória: Vzťahy

Vianoce sa rýchlo blížia a ženské polovičky si čoraz viac lámu hlavu nad dokonalým darčekom pre muža, ktorý poteší nielen jedného z partnerov, ale hneď oboch. Niekedy stačí tak málo, aby sviatky boli hrejivé, krásne a plné (nielen) lásky. Muža poteší všetko, čo podčiarkne a zvýrazní jeho mužnosť, eleganciu a prirodzenú silu. Skvelým darčekom zostáva ale taký, ktorý poteší oboch. A čo takýmto darčekom je?
Prečítať
22
október
2016

Ako sa obliecť na oslavu, či ples

Kategória: Vzťahy

Oslavy ani plesy sa nekonajú každý deň, preto by ste si mali vopred premyslieť čo na seba. Nie je to len ženská záležitosť odskúšať si pre istotu vopred vami vybraný kúsok. Zmestíte sa do obleku spred dvoch rokov?
Prečítať
Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ