Potencia

Čo je mužská potenciaako zvýšiť potenciu

Presný význam slova potencia je schopnosť, mohutnosť, sila, moc, ale tiež hlavne spôsobilosť plodiť a schopnosť pohlavného styku. Avšak prejav mužskej potencie závisí predovšetkým od prirodzenej sily muža, jeho zdravia, veku a určitú úlohu v tomto ohľade zohrávajú aj ženy. Štatistiky dokazujú, že stála sexuálna partnerka má najpriaznivejší vplyv na mužskú potenciu. Za pohlavné funkcie je zodpovedná určitá časť mozgu muža. Ženy sa často domnievajú, že ide o celú časť, avšak opak je pravdou. Pri pohlavnom vzrušení mozog vysiela nervové signály do pohlavných orgánov. Nasleduje vzostup krvného tlaku, zrýchlenie dychu, penis sa naplní krvou, zväčšuje sa a tvrdne.

Príčiny impotencie (erektilná dysfunkcia)

Impotencia alebo erektilná dysfunkcia je označovaná ako neschopnosť dosiahnuť alebo udržať erekciu. Avšak musí ísť o dlhodobo trvajúcu neschopnosť. Príležitostné zlyhanie je úplne bežné. Ide o najčastejšiu sexuálnu poruchu u mužov. Ak máte problémy s potenciou, na vine môže byť hneď niekoľko faktorov. Najčastejšie príčiny problému s potenciou sú:

  • Vek, zlý životný štýl - s pribúdaním veku dochádza k zhoršovaniu krvného obehu a znižovaniu hladiny testosterónu. Preto u mužov vo veku nad päťdesiat rokov dochádza k poruchám erekcie v 50 % prípadoch. Mužskú potenciu samozrejme negatívne ovplyvňuje fajčenie, alkohol, zlá životospráva, únava, nedostatok pohybu, prehriatie alebo naopak podchladenie, sedavé zamestnanie a pod.
  • Zlý psychický stav - impotencia môže byť dôsledkom psychických problémov, ako sú napríklad: stres, depresia, nepohoda vo vzťahu, strata zamestnania, obavy z nedostatočného uspokojenia partnerky, psychická trauma z detstva.
  • Nedostatočné prekrvenie penisu - môže byť spôsobené poškodením ciev, napríklad pri ochorení cukrovkou alebo aterosklerózou.
  • Negatívne účinky liekov - jedná sa predovšetkým o medikamenty na vysoký krvný tlak, žalúdočné vredy, plesne, alergie, chemoterapeutiká, antidepresíva a pod.

Ako zvýšiť potenciu

Pokiaľ chcete predísť problémom s potenciou, udržujte zdravý životný štýl. Doprajte si pestrú stravu, dostatok fyzickej aktivity, vyhýbajte sa stresovým situáciám, vyvarujte sa fajčeniu a pitiu nadmerného množstva alkoholu. Samozrejme treba jesť veľa ovocia a zeleniny. Vyhýbať sa údeninám, tučným jedlám a sladkostiam. Dbať na dostatok vitamínov, minerálov a stopových prvkov či vhodných rastlinných výťažkov.

Tento výpočet preventívnych krokov, ako zvýšiť potenciu, sa vám možno zdá ako beh na dlhú trať. Ľahšie a rýchlejšie riešenie pre vás môže byť využitie výživových doplnkov na podporu potencie.

Prírodné produkty zvyčajne obsahujú kombinácie rôznych výťažkov z bylín, kde každá z nich slúži k niečomu inému. Napríklad ženšen znižuje dopad stresových účinkov a tým pádom pozitívne ovplyvňuje chuť na sex. L-arginín (aminokyselina) spôsobuje rozšírenie ciev, čo sa prejavuje na prekrvenie panvovej oblasti a hlavne zlepšenie prekrvenia penisu.

Produkty MerliX obsahujú dokonalé zloženie prírodných látok, ktoré sú osvedčené a majú tak pozitívny vplyv na zvýšenie potencie a erekcie s prakticky okamžitou účinnosťou.

Podpora mužskej potencie

Impotencia nemusí byť nutne jedinou príčinou, prečo siahnuť po tomto výživovom doplnku na podporu erekcie. MerliX nielen pomáha zvýšiť sexuálnu túžbu, zväčšovať penis, ale tiež vám predĺži dĺžku pohlavnej aktivity. Vzhľadom na to, že je MerliX postavený na prírodnej báze, sú nežiaduce účinky prakticky vylúčené. Vďaka tomuto doplnku si môžete skvele spestriť sexuálny život.

Prečo chcú muži zdravú potenciu

Milovanie má na ľudský organizmus blahodárne účinky. Podľa vedeckých štúdií sex obnovuje mozgové bunky, má pozitívny vplyv na našu psychiku, uvoľňuje napätie, prospieva v každom veku a funguje ako elixír mladosti. Milovaním si dokazujeme vzájomnú lásku, ktorú k sebe cítime. Teda nás všetkých spája túžba po kvalitnom sexe, ktorý je samozrejme súčasťou v každom zdravom vzťahu, a preto je veľmi dôležité dbať na zdravú potenciu.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ