Zloženie MerliX

Pri výrobe produktov MerliX boli využité najmodernejšie technológie americkej farmaceutickej firmy, ktorá produkt vyvíjala a jeho zloženie vyšperkovala tak, aby bola zabezpečená najvyššia kvalita a účinok.

Tabletky na erekciu MerliX neobsahujú hormonálne ani chemické prísady. Pre zlepšenie kvality erekcie využívajú prírodné látky.

V nasledujúcom zložení uvádzame látky, ktoré obsahujú produkty Perfektum a Senior. Presné zloženie oboch konkrétnych produktov nájdete na produktových stránkach.

Výťažky z bylínprírodné látky na erekciu

Tribulus Terrestris (Kotvičník zemný) – je rastlina, ktorej extrakt zvyšuje hladinu testosterónu, pozitívne vplýva na libido a potenciu. Prirodzeným spôsobom zlepšuje kvalitu erekciu a sexuálneho života, spermatogenézu, zvyšuje chuť na sex, fyzický a psychický výkon. Je jednou z TOP zložiek prípravkov na posilnenie erekcie.

Maca – rastlina s názvom Lepidium Meyenii, ktorej sa hovorí aj peruánska Viagra. Ide o výborné prírodné afrodiziakum. Pomáha pri tvorbe a pohyblivosti spermií, zvyšuje psychickú a fyzickú odolnosť a znižuje stres organizmu. Má aj množstvo ďalších pozitívnych účinkov na zlepšenie erekcie a zvýšenie kvality sexuálneho života.

Ženšen (Korean Ginseng) – bylina, ktorá obsahuje ginsenoidy (zlúčeniny, ktoré vyvolávajú účinky podobné steroidom). Ginsenoidy zlepšujú sexuálne funkcie zvýšením množstva oxidu dusnatého v tkaniva penisu. Oxid dusnatý má dôležitú úlohu pri uvoľňovaní svalov penisu. Umožňuje, aby sa táto oblasť naplnila krvou. Ide o proces nevyhnutný na dosiahnutie erekcie. Ženšen okrem toho zlepšuje vytrvalosť, krvný obeh, znižuje úzkosť, zvyšuje sexuálny apetít. Zlepšením krvného obehu zabezpečuje, že sa do penisu dostane viac krvi a znížením stresu umožní mužovi uvoľniť sa a dosiahnuť tak kvalitnejšiu erekciu.

Saw Palmetto – je to iný názov pre rastlinu s pomenovaním Serenoa plazivá. Účinné látky sa nachádzajú v plode. Na liečbu problémov s prostatou ho využívali už Indiáni. Okrem rôznych ďalších pozitívnych účinkov (proti vypadávaniu vlasov, zlepšenie spánku, trávenia atď.) dokáže zlepšiť aj celkový stav reprodukčných orgánov. Využíva sa preto už dlho aj v produktoch na skvalitnenie erekcie akým je aj MerliX.

Aminokyseliny

L- Arginín – aminokyselina, ktorá zlepšuje prietok krvi, podporuje syntézu bielkovín, pomáha vytvárať oxid dusnatý, stimuluje vylučovanie rastového hormónu. Výskumy dokazujú, že pri pravidelnom užívaní L-arginínu sa dosahuje kvalitnejšia a pevnejšia erekcia.aminokyseliny pre lepšiu erekciu

L-Lyzín – esenciálna aminokyselina, ktorá sa vo väčšom množstve nachádza hlavne v svalstve. Človek si ju nevie vyprodukovať sám. Pozitívne vplýva na kardiovaskulárny systém vytváraním kolagénu. Vďaka tomu obnovuje pružnosť ciev a tým pomáha liečiť erektilnú dysfunkciu.

L-Ornitín – ide o doplnkovú aminokyselinu. Je však veľmi dôležitá, najmä pre kvalitnú erekciu. V organizme sa mení na arginín a podporuje tak kardiovaskulárny systém dôležitý pre stoporenie penisu vďaka podpore tvorby prospešného oxidu dusnatého. L-ornitín uvoľňuje rastový hormón, zlepšuje prekrvenie jemných cievnych kapilár v penise, stimuluje imunitný systém.

L-Citrulín – neesenciálna aminokyselina, ktorá podporuje prekrvenie ciev a tým aj erekciu. Hladinu arginínu podporuje dokonca efektívnejšie ako samotný L-arginín. Je teda veľmi vhodnou ingredienciou doplnkov na skvalitnenie erekcie mužov. Bežne ho užívajú aj športovci na zvýšenie výkonu a taktiež na ochranu kardiovaskulárneho systému.

Vitamíny

vitamín B6 erekcia

B2 (Riboflavín) – dodáva telu energiu. Ovplyvňuje totiž celkovú energetickú premenu v organizme . Je nevyhnutný pre základný bunkový metabolizmus.

B6 (Pyridoxín) – napomáha prekrveniu. Kontroluje tvorbu a funkciu niacínu, červených krviniek a viacerých hormónov, vrátane tých, ktoré sú spojené s rastom a sexualitou.

B12 (Metylkobalamín) – podporuje nervové vlákna a mozgové bunky. Prispieva k optimálnej funkcii psychiky a nervového systému. Znižuje vyčerpanie a únavu a má pozitívny vplyv na srdcovocievny systém. Dokáže telo nabiť energiou, ktorú potrebuje aj vaša erekcia. Metylkobalamín je lepšie absorbovaný a udržiavaný v tele ako vitamín B12 vo forme cyanokobalamínu.

Zinok (Niacín) – v organizme je potrebný na tvorbu sexuálnych hormónov testosterónu, estrogénu, či progesterónu. Zlepšuje prietok krvi, znižuje hladinu zlého cholesterolu a zvyšuje hladinu dobrého cholesterolu.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ