Čo je MerliX

MerliX je značkou, pod ktorú spadajú výživové doplnky na podporu erekcie mužov.

Prvým je MerliX Perfektum. Ide o tabletky na okamžité zlepšenie erekcie užívané tesne pred sexuálnou aktivitou. Niekoľko minút (väčšinou 15-60 minút) po prehltnutí tabletky nastupuje vytúžená a dlhotrvajúca pevná erekcia. Muž je vďaka tejto tabletke pripravený na svoj kvalitný sexuálny výkon. Balenie obsahuje až 12 kapsúl. Efekt môže pretrvávať aj dva dni.

Druhým prípravkom značky MerliX sú kapsule s označením Senior. Sú určené pre starších mužov. Užívajú sa dlhodobo pravidelne každý deň. Ich zloženie prináša mužovi celkové zlepšenie sexuálneho zdravia a výkonnosti v sexe. Muž vďaka nim môže nadobudnúť schopnosť dlhšie udržať erekciu, ktorá je očividne pevnejšia, penis môže byť hrubší a minimalizuje sa riziko predčasnej ejakulácie.

 
  • spevnenie erekcie
  • koniec predčasnej ejakulácii
  • predĺženie pohlavného styku
  • žiadna bolesť hlavy ako u konkurencie
 
  • stačí 1 tabletka
  • rýchly nástup účinku
  • riešenie na vaše problémy s erekciou


MerliX - podpora erekcie bez receptu

Značka MerliX bola vyvinutá vedcami uznávanej farmaceutickej spoločnosti v USA. Toto zloženie bolo dlhé roky využívané v tabletkách tejto firmy a prinášalo spokojnosť státisícom mužov po celej Amerike. V spolupráci s touto firmou sme zloženie ešte mierne vylepšili a upravili požiadavkám európskeho trhu. Tabletky na podporu erekcie MerliX neobsahujú žiadnu zbytočnú chémiu ani hormóny. Sú čisto prírodného zloženia, ktoré je založené na ideálnych koncentráciách a ideálnej kombinácii prírodných látok, aminokyselín a vitamínov. Ich synergickým efektom sa dosahuje mimoriadny účinok, ktorý v posteli pochváli každá partnerka. 

V medicíne sa na riešenie problémov s erekciou využívajú už známe modré tabletky. Tie však so sebou prinášajú množstvo nežiaducich vedľajších účinkov, ktoré si neželá asi žiadny muž. Bolesti hlavy, začervenanie tváre alebo napríklad aj rozmazané videnie. Ich užívanie je viazané na lekársky predpis a musí byť sledované lekárom. Dnes už však vďaka tabletkám MerliX nemusíte tieto záležitosti absolvovať. MerliX je výživový doplnok a je to teda voľnopredajný prípravok na riešenie problémov s erekciou a problémov kvality sexuálneho života. Tabletky MerliX sú uznané Úradom verejného zdravotníctva SR, ktorý tým schválil ich zloženie a povolil umiestnenie tohto výnimočného amerického preparátu na slovenský trh. S užívaním tabletiek MerliX nie sú spojené žiadne vedľajšie nežiaduce účinky.

Zloženie

Extrakty z tradičných bylín Ženšen, Maca, Tribulus Terrestris
Prírodné aminokyseliny L- Arginín, L-Lyzín, L-Ornitín, L-Citrulín
Vitamíny B2, B6, B12, zinok

Certifikované produkty

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ
Bez lekárskeho predpisu

BEZ lekárskeho
predpisu

Garancia vrátenia peňazí

GARANCIA

vrátenia peňazí

Overená náhrada liekov na predpis

OVERENÁ NÁHRADA
liekov na predpis

Anonymita doručenia

ANONYMITA
doručenia

Doprava zdarma nad 50 EUR

DOPRAVA ZDARMA

nad 50 EUR