Zlepšenie erekcie

Erekcia je pre uspokojivý a kvalitný sexuálny styk nevyhnutnosťou a preto by ste pri nedokonalej erekcii nemali riešenie tohto problému odkladať a nevšímať si ho. Vaša partnerka si tento problém určite všimne a rieši ho aj keď vy nad tým možno len mávnete rukou a poviete si, že dnes ste boli unavení alebo ste mali stresujúci deň. Ak sa problém opakuje, je dobré začať ho riešiť už v počiatkoch a neodkladať to keď bude problém s erekciou vážnejší alebo ak nebodaj prerastie do erektilnej dysfunkcie.

Pre správne fungovanie erekcie je potrebná súčinnosť mozgu, miechy, svalov, obehového systému a samotného penisu. Predchádza jej nervový impulz vyvolaný sexuálnym vzrušením. V neposlednom rade je teda potrebná aj dobrá psychická kondícia. Psychologické problémy majú za následok akési brzdenie vzniku erekcie alebo neschopnosť udržať erekciou po dlhší čas kvôli nedostatočnému sebavedomiu, podceňovaniu seba samého, či prežívanému vnútornému psychickému tlaku.

Ako zlepšiť erekciu

Čo konkrétne môžete urobiť pre zlepšenie erekcie? Existujú určité základné pravidlá, ktoré sa netýkajú liečby problémov s erekciou pomocou liekov, ale ich môžete podniknúť aj bez návštevy lekára. Pre zlepšenie erekcie môžete urobiť konkrétne:

  • viac pohybu, pravidelné prechádzky, šport – zvýši sa tým tvorba testosterónu, budete sa cítiť lepšie, zlepší sa vaša kondícia.
  • zdravšia strava – skúste jesť napríklad viac paradajok, ktoré pozitívne vplývajú na naše srdce. Obehový systém je pre správne fungovanie erekcie dôležitý. Zaraďte do jedálnička viac rýb a zeleniny.
  • obmedziť stres – testosterón je pre erekciu potrebný a jeho výskyt sa v organizme znižuje pôsobením stresu a následným vylučovaním hormónu kortizol.
  • výživové doplnky na erekciutabletky MerliX sú voľnopredajné a nepotrebujete na nich lekársky predpis. Ich užívaním budete dosahovať tvrdú a dlhotrvajúcu erekciu bez zlyhaní. V ponuke nájdete tabletky na užitie pred sexom a tabletky na pravidelné dlhodobé užívanie. Nemajú žiadne vedľajšie účinky, zlepšia vás zdravotný stav a užijete si s nimi naozaj dobrý sex. Partnerka bude konečne spokojná a s ňou aj vy a vaše libido. Tabletky MerliX sú certifikované, majú všetky potrebné atestácie a povolenia a sú zaregistrované a schválené Úradom verejného zdravotníctva SR. Pri objednaní cez náš e-shop bude zásielka anonymne zabalená. Na obale zásielky nenájdete názov e-shopu MerliX.sk, takže sa ani prepravca nedozvie čo sa v zásielke nachádza. 

ako zlepšiť erekciu
Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ