Príbehy zákazníkov

Miloš (48 r.) s manželkou,

Sme manželmi už od mojich 25 rokov. Vždy sme sa milovali, ale čas postupoval a starnutie sa na nás začalo podpisovať, náš vzťah ochladol. Keď sa stratí nejaká fyzická príťažlivosť, začne to byť v sexe ťažšie. S manželkou sme prestali sexuálne žiť pred niekoľkými rokmi. Utrpelo tým aj naše manželstvo. Začali sme sa vzďaľovať jeden druhému a veľa vecí si vyčítať. Začali sme byť nervóznejší. Sex je zdravý a utužuje vzťahy, preto ma napadlo skúsiť to cestou vylepšenia nášho intímneho života. Nechcel som brať lieky na predpis, pretože som si nechcel nejako uškodiť. Chcel som niečo prírodnejšie, čo privolá erekciu prirodzenejšie a čo zlepší moju vytrvalosť vyváženejšie. Tak som začal skúšať rôzne tabletky z internetu. Jedny nepomáhali, druhé boli o čosi lepšie, ale bol to len prvý dojem. Vyhodil som na to dosť peňazí a keď sa na to pozriem spätne, nič mi to neprinieslo. Ale keď prišiel na rad MerliX, zmenilo sa to. Bolo to iné. Cítil som sa silnejší a mal som väčšiu chuť na sex. Neviem čím to je, ale tento prípravok mi pomohol. Najprv som skúsil tabletky MerliX Perfektum. Vtedy sme si s manželkou konečne po dlhom čase dobre zašpásovali. A potom o pár dní znovu a znovu. Malo to pozitívny vplyv na náš partnerský život a na naše manželstvo. Teraz už beriem pravidelne prípravok na dlhodobé užívanie MerliX Senior a nepotrebujem si preto ani dávať tabletku Perfektum pred sexom. Ide to už nejako samé aj bez nej. Keď sa necítim vo svojej koži, dám si ju a všetko v najlepšom poriadku. Ďakujem za tieto tabletky, som veľmi rád, že som na nich natrafil. 

Ján (49 r.),

Mám vyskúšaných veľa produktov na erekciu, ale tento je ten, ktorý to u mňa vyhral a ostanem mu verný aj naďalej. Dovolím si poslať Vám túto moju recenziu. Môj bežný deň vyzerá tak, že skoro ráno odchádzam autom do práce. Mám sedavé povolanie, nešportujem. Doprajem si občas pohárik alebo slaninku, ale snažím sa to nepreháňať. Manželka chodí z práce o piatej, ja o štvrtej. Po práci si spolu dáme večeru a potom už len sedíme v obývačke pri telke. Pozrieme správy a potom čo dávajú. Niektoré večery to robím tak, že pred sprchou si dám túto zázračnú tabletku. Kým sa osprchuje manželka a potom aj ja, uplynie nejaká polhodina. Zaľahneme a tabletka začne pomaly pôsobiť. Potom sa už len milujeme akoby sme vôbec nemali o chvíľu päťdesiatku. Spokojnosť s tabletkami Merlix je teda na oboch stranách. Aj u mňa, aj u manželky.

Rolo (36 r.),

Neveril som reklame na internete, ani tým informáciám, ktoré pri týchto tabletkách uvádzajú. Ale nakoniec som sa presvedčil na vlastnej koži, že neklamú a že to funguje. Je to presne ako píšu, účinok príde asi hodinu po prehltnutí tabletky, niekedy aj skôr. Závisí to aj od toho, kedy začnete s predohrou. Len to vyskúšajte, odporúčam určite. Je to bomba aký sex potom zažijete.

Peter (54 r.),

Pracujem ťažko denné, nočné. Mám rozhádzaný biorytmus. Raz spím cez deň, inokedy v noci a trpí tým aj telo. V mojom veku to už nie je ako to bývalo. No ale sex som mal vždy rád, asi ako každý z nás. Nerád by som sa ho vzdal. Urológ mi predpísal lieky, ale mal som z nich vedľajšie prejavy. Bolela ma hlava a pokožku som mal červenšiu ako inokedy. Tak som si objednal výživový doplnok Merlix, ktorý by mal byť šetrnejší. A zabralo to, čiže už nemusím chodiť k lekárovi a hanbiť sa v lekárni keď si liek na predpis vyberám. Jednoducho objednávam cez internet pohodlne do domu. Balíček vždy príde anonymne zabalený, takže kuriér ani nevie čo mi doručuje. A pomáha to. Nemám dôvod niečo meniť. Tento produkt mi vyhovuje po všetkých stránkach.

Roman (41 r.),

Mám o 11 rokov mladšiu priateľku. Celú svoju mladosť som podnikal a budoval svoje podniky. Teraz si chcem už len užívať. Nenapadlo ma však predtým, že v takomto pokročilejšom veku to už nebude také ľahké ako zamlada. Najmä v mojom prípade, keď som sa celý doterajší život psychicky aj fyzicky veľmi vyčerpával neustálym stresovaním sa, ktoré jednoducho k podnikaniu patrí. Bola by to ale škoda neužiť si takú krásu, akú mám doma. Priateľka moje zlyhania tolerovala, ale mne bolo ľúto, že si to neužívam. Tak som skúsil tento MerliX a pomohlo to. Predtým som si dával ženšenové tabletky, ale aj jeden nemenovaný produkt z internetu. Tento MerliX ma vždy pred sexom nabije silou a energiou. Priateľka nevidí rozdiel medzi mnou a o 15 rokov mladším mužom. Hovorí, že som dokonca lepší ako boli tí mladší. Ja si toto svoje tajomstvo trochu strážim. Nechcem, aby o tabletkách vedela. Nahovoril som jej, že som sa v posteli zlepšil, pretože som sa začal zdravšie stravovať a uverila tomu, tak načo jej hovoriť ako je to naozaj, no nie?

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ