Príbehy zákazníkov

Richard (35) - zdravotné problémy, Viedeň

Dobrý deň, rád by som v tomto maily poďakoval a prispel svojím príbehom o tom, ako veľmi môže mužnosť  zmeniť život. Čo sa týka zdravia, nikdy sa so mnou život nemaznal.  V detstve to začalo rôznymi alergiami, chorobami dýchacích ciest či dokonca tuberkulózou. Viac času som strávil doma a v kúpeľoch v Piešťanoch ako na ihrisku a v škole. Neprišlo mi, že by som o niečo prichádzal, mal som tieto problémy odmalička a bral som to ako normálny život.

Bol som predčasne narodené dieťa a zdravotné problémy sa len nabaľovali. Nebudem sa nejako detailne rozpisovať, ešte by som vás unudil. V 26 rokoch som musel absolvovať náročnú operáciu pľúc, ktorá mi zmenila život. Kvôli všetkým problémom som sa celý život musel šetriť – žiaden šport, námaha. Pri prvom sexe som sa zadýchal tak, až som dievča vydesil. Bol to môj prvý a posledný sex na niekoľko rokov. Zmodral som natoľko, až som sa zľakol. Táto operácia ma však naspäť vhodila do života.

Kvôli všetkým peripetiám som mal veľmi zlú životosprávu, mal som nejaké kilá navyše a od lekárov som dostal jasný príkaz pokračovať v zlepšovaní zdravia už sám, aby sa mi problémy nevrátili a nenastali ďalšie v súvislosti s mojím životným štýlom. Začal som športovať, dokonca variť a našiel som si priateľku. Mal som len 30 rokov keď som musel prvýkrát navštíviť urológa, keďže mi pravidelne zlyhávala erekcia. Pripisoval som to liekom, ktoré musím celý život užívať a nemýlil som sa. Cievy v tele som mal natoľko oslabené, že ani pravidelný šport a zmena životného štýlu nemala vplyv na sexuálne zdravie. Musím sa priznať, lekárov som nepočúval. Za život som ich stretol toľko, že som si odrazu myslel, že všetko dokážem vyriešiť sám.

Ako asi každý, začal som gúgliť a skúšať rôzne prípravky, ktoré som našiel na internete. V tom čase som ešte nevedel, že ak sa chcem dostať k liekom na predpis, často narazím na falzifikáty a môžem si vážne ublížiť. Bol som lenivý chodiť k lekárovi a bolo mi to aj nepríjemné. Privodil som si množstvo vedľajších účinkov, hlavne veľmi nepríjemné migrény. Keď som prvýkrát odpadol, moja manželka ma okamžite vzala k lekárovi, kde som už viac nemohol hrať hrdinu.

Po veľmi účinnej kázni od môjho lekára som sa na jeho radu zameral na prírodné, výživové doplnky MerliX. Odporúčal mi ich skôr ako chlap, nie ako lekár na základe skúseností jeho kolegov a priateľov, pretože môj problém s erekciou nebol až tak vážny a s operovanými pľúcami do mňa „nechcel pchať syntetické svinstvá“ – jeho slová. Tentoraz som si naozaj dal záležať a naštudoval som si podrobne celú problematiku zlepšenia erekcie. Zistil som, že výživové doplnky sú prírodného pôvodu a môžu sa užívať dlhodobo, zatiaľ čo lieky na predpis, s ktorými som experimentoval, sú chemického pôvodu s množstvom nežiaducich účinkov a majú krátkodobý účinok.

Volil som radu MerliX perfektum a užívam ju pravidelne pred stykom už 4 mesiace, prvé zlepšenia som si všimol (teda vlastne manželka si všimla) už po 2. užití. Žiadne vedľajšie účinky som nezaznamenal. Kým som sa nedostal do tohto bodu, ani som si neuvedomoval, ako veľmi môže sexuálne zdravie ovplyvňovať náš život. Moja kvalita života je omnoho vyššia a manželka spokojnejšia. Berte môj príbeh aj ako ponaučenie. Pekný deň.

Gabriel (32) - softvérový inžinier, Košice

Ahojte, posielam sľúbenú recenziu, ešte raz ďakujem za skvelý zákaznícky support, ste super!

Na vašu značku som narazil náhodou vďaka letáčiku v lekárni. Stihol som prehodiť aj pár slov s lekárnikom, ktorý bol veľmi ochotný mi všetko vysvetliť. Nielenže mi opísal všetky účinky konkrétne Merlixu, ale poučil ma aj o celej problematike výživových doplnkov. Keďže cena bola veľmi priaznivá, objednal som ich hneď ako som prišiel domov. Veľmi som ocenil anonymitu doručenia a tiež ochotu eshopu pomôcť mi, pretože som v objednávke zadal zlú adresu a uvedomil si to, až keď bola už na ceste. Veľkým prekvapením pre mňa bolo, že nikde na krabičke nebol názov eshopu a vôbec som sa teda nemusel pred kuriérom cítiť trápne. Vďaka aj za kupón na zľavu!

Teraz k samotným tabletkám – budem úprimný, v mojom prípade to bol skôr experiment. Neuvedomoval som si, že mám nejaký reálny problém. Som mladý, ambiciózny. Pripisoval som svoj horší sex únave a stereotypu. Až keď som pocítil zmenu po užití tabletky, vedel som, že z tohto experimentu sa stane tradícia. Nemám dlhodobý vzťah, ale pri tejto známosti na jednu noc som pochopil, čo všetko som vymeškal. Nabral som väčšie sebavedomie a aj psychickú pohodu. Nie je sex ako sex a pochopil som to až pri Merlixe. Keďže rád skúšam nové veci, objednal som si neskôr aj inú značku. A potom ďalšiu a ďalšiu. Nesadla mi ani jedna, akoby som hltal lentilky. Preto som sa vrátil k Merlixu. Merlix odporúčam všetkými desiatimi.

Marcel (56) - mladšia priateľka, Galanta

Dobrý deň, chcel by som sa podeliť o moju skúsenosť s tabletkami Merlix. Som vo veku kedy to proste už nefunguje celkom tak ako by malo. Pred piatimi rokmi mi zomrela manželka, dlho som nikoho nemal a myslel si, že vo svojom veku si už nikoho ani nenájdem. Pred rokom som sa však stretol so svojou súčasnou partnerkou, ktorá je odo mňa mladšia a má 40 rokov. Poviem vám, tá je ako žihadlo, neskutočne žiadostivá. Lenže moja erekcia už nebola to, čo predtým. Vždy som sa zmohol tak akurát na jedno číslo. Niekedy sa stalo, že mi počas sexu proste klesol, to bolo strašné. Videl som, že mojej partnerke to nestačilo a nechcel som aby odo mňa odišla. Bolo to také príjemné si po dlhom čase nájsť priateľku a nebyť sám. Už som to nechcel vrátiť späť. Viete, čím ste starší tým ťažšie sa zoznamujete s novými ľuďmi. Rozhodol som sa preto, že skúsim tabletky, ktoré podporujú erekciu. Vyskúšal som jeden nemenovaný produkt, s ktorým som absolútne nebol spokojný. Bola to zbytočná strata peňazí a žiadny účinok sa nedostavil. Potom zase ženšenové produkty, ale to taktiež nezaberalo. Začal som si myslieť, že všetky tieto tabletky na podporu erekcie sú vlastne jeden veľký podfuk a zanevrel som na ne. Raz som zašiel so starým známym na rybačku. Dobre sme sa zasmiali,  zaspomínali na staré časy a na dievčatá, ktoré sme vedeli dobre povykrúcať nielen na parkete. Len tak som si zahundral popod nos, že to už nie je to čo bývalo v posteli. Kamarát na moje prekvapenie začal hovoriť o tom, že mal podobný pocit, ale odkedy berie tabletky na erekciu, užíva si ako za mlada. Nenápadne som sa ho opýtal na značku, nechcel som mu vešať na nos, ako som sa prepočítal pri mojich pokusoch s tabletkami.  Povedal, že ide o tabletky Merlix Senior a s manželkou sú veľmi spokojní. Keď som sa vrátil domov tak som si ich objednal. Reku, keď zabrali kamarátovi, mohli by aj mne. Tabletky som si objednal cez telefón, všetko prebehlo rýchlo, aj balíček mi prišiel na druhý deň. Poviem vám, odvtedy čo používam Merlix Senior som nabral novú chuť do života. Teraz lape po dychu moja partnerka a nie ja. A za noc ju vyobraciam nie len raz, ale aj trikrát. Ani si nepamätám, kedy naposledy som zažil taký dobrý sex. Taký som rád, že som sa stretol kamoša, ktorý mi odporučil tabletky od Merlixu. Preto píšem túto recenziu, aby ste o tom vedeli aj vy ostatní a zbytočne sa nepreplatili na všelijakých nepodarkoch ako ja. Prajem pekný deň.

Karol (48) - chemoterapia, Trnava

Pred nejakým časom som úspešne prekonal boj s rakovinou. Všetko sa pomaly dostávalo do normálu, ale trápila ma jedna vec. Nemal som dobrú erekciu. Keď sme po dlhom čase konečne mali s manželkou sex, trvalo to dlho, kým sa mi postavil. Proste už to nebolo to, čo bývalo. Tento problém sa opakoval a ja som sa cítil čoraz viac bezmocne. Manželka bola našťastie chápavá a podržala ma v tejto situácii. Veď keď sme si už prešli tou rakovinou. Nechcel som aby to nejako ovplyvnilo náš sexuálny život, pretože nám to spolu v posteli stále klapalo. Na preventívke som o mojom probléme niečo naznačil doktorovi. Ten mi povedal, že po liečbe chemoterapiou sú tieto príznaky prirodzené a všetko sa časom dostane do normálu. Neveril som, že v mojom stave a ešte s pribúdajúcim vekom sa to vráti späť do starých koľají. Možno ešte keby som bol zdravý, tak nepoviem, ale choroba a chemoterapia moje telo dosť zničili. Doktor mi odporučil aby som tento problém riešil určitými výživovými doplnkami. Pochopil som, čo mi tým chce povedať. Urobil som si na internete prehľad týchto produktov. Pozeral som sa hlavne na zloženie liekov, lebo po chemoterapii som už nechcel do svojho tela pchať ďalšie chemikálie. Práve to ma zaujalo na tabletkách značky Merlix, pri ktorých bolo napísané, že neobsahujú žiadne chemické a ani hormonálne prísady. Tento fakt rozhodol a kúpil som si ich. Pred ich užívaním som bol síce skeptický, ale chcel som svoj život vrátiť do starých koľají aj čo sa týkalo sexuálnej stránky. S odstupom času však musím povedať, že to bola dobrá kúpa. Tabletky fungujú a ja si užívam sex s manželkou pomaly viac, ako pred chorobou. Neviem čím to je, ale je to skvelý pocit. Používam Merlix Perfektum a už som si kúpil aj ďalšie balenie. Myslel som si, že ich prestanem užívať len dovtedy, kým problémy s erekciou po chemoterapii pominú, ale takto to ide jednoduchšie a zážitok zo sexu je proste iný. Určite odporúčam tento prípravok, pretože ma podržal pri problémoch s erekciou po prekonanej chorobe. Ďakujem.

Rasťo (35) - IT sektor, Bratislava

Mám 35 rokov a na takéto problémy som pomerne mladý. Sedavé zamestnanie a zlá životospráva sa však podpísali na mojom sexuálnom živote. Alebo skôr na správnom fungovaní môjho „kamoša“, veď viete čo myslím. Pracujem v IT sektore a ako projektový manažér mám veľa stresu. Keď prídem domov som rád, že si ľahnem pred telku a nemusím sa po zvyšok dňa už s nikým baviť. Poprípade ešte sem tam zájdem s kamošmi na pivko. Moja strava tiež nie je bohvie čo. Snažím sa chodiť aspoň na obedy, ale niekedy je toho toľko veľa v práci, že skončím s nejakou bagetou. Pred časom však nastúpilo do firmy nové dievča, s ktorým sme si padli do oka. Na teambuildigu sme sa potužení alkoholom zoznámili aj trocha bližšie. Bol som však strašne sklamaný, keď ten „tam dole“ nefungoval ako mal. Vtedy, ešte kolegyňa, to zobrala v pohode a obaja sme sa zhodli na tom, že to bolo alkoholom. Potom ma pozvala k sebe na večeru na „reparát“. Nedal som si u nej ani kvapku alkoholu aby som zase nič nepokazil. Keď sa šlo na vec tak ma môj kamoš zase sklamal. Postavil sa, ale nevydržal veľmi dlho. Cítil som sa totálne mizerne a trápne. Povedala, že to je v pohode, že mám stres v práci a asi sa neviem uvoľniť. Bola strašne milá a chápavá, ale vedel som, že to takto nebudem môcť uhrávať donekonečna. Rozmýšľal som ako to čo najrýchlejšie vyriešiť, lebo ďalšie rande sa blížilo a na nový začiatok zdravého životného štýlu nebol čas. Potreboval som svojmu kamošovi nejako pomôcť. Také tabletky som nikdy nebral a ani som si nemyslel, že v 35ke sa budem musieť k niečomu takému uchýliť. Na nete som našiel recenzie na tabletky Merlix, ktoré vyzerali celkom dobre. Hlavne som si všimol, že balíček dodávali do 24 hodín a to bolo to, čo som potreboval. Tabletky prišli na druhý deň, keď sme mali mať rande. Zobral som ju na večeru do fakt drahej reštaurácie, lebo tie sklamania som jej chcel nejako vykompenzovať. Ešte pred odchodom z reštaurácie som si na záchodoch hodil do seba tabletku aby som po príchode na byt už bol pripravený. Tabletka fakt zaúčinkovala a ja som cítil silu ako už dlho predtým nie. Sex bol skvelý a užívala si to aj ona. Nakoniec sme sa časom dali dokopy. Teraz pracujem na zlepšení svojho životného štýlu, začali sme spolu s priateľkou aj športovať. Sem tam však ešte stále potrebujem dopomôcť, najmä keď mám stres z práce. Som šťastný, že som tabletky Merlix objavil, lebo viem, že sa kedykoľvek môžem na ne spoľahnúť.

Karol (48 r.) s manželkou,

Sme manželmi už od mojich 25 rokov. Vždy sme sa milovali, ale čas postupoval a starnutie sa na nás začalo podpisovať, náš vzťah ochladol. Keď sa stratí nejaká fyzická príťažlivosť, začne to byť v sexe ťažšie. S manželkou sme prestali sexuálne žiť pred niekoľkými rokmi. Utrpelo tým aj naše manželstvo. Začali sme sa vzďaľovať jeden druhému a veľa vecí si vyčítať. Začali sme byť nervóznejší. Sex je zdravý a utužuje vzťahy, preto ma napadlo skúsiť to cestou vylepšenia nášho intímneho života. Nechcel som brať lieky na predpis, pretože som si nechcel nejako uškodiť. Chcel som niečo prírodnejšie, čo privolá erekciu prirodzenejšie a čo zlepší moju vytrvalosť vyváženejšie. Tak som začal skúšať rôzne tabletky z internetu. Jedny nepomáhali, druhé boli o čosi lepšie, ale bol to len prvý dojem. Vyhodil som na to dosť peňazí a keď sa na to pozriem spätne, nič mi to neprinieslo. Ale keď prišiel na rad MerliX, zmenilo sa to. Bolo to iné. Cítil som sa silnejší a mal som väčšiu chuť na sex. Neviem čím to je, ale tento prípravok mi pomohol. Najprv som skúsil tabletky MerliX Perfektum. Vtedy sme si s manželkou konečne po dlhom čase dobre zašpásovali. A potom o pár dní znovu a znovu. Malo to pozitívny vplyv na náš partnerský život a na naše manželstvo. Teraz už beriem pravidelne prípravok na dlhodobé užívanie MerliX Senior a nepotrebujem si preto ani dávať tabletku Perfektum pred sexom. Ide to už nejako samé aj bez nej. Keď sa necítim vo svojej koži, dám si ju a všetko v najlepšom poriadku. Ďakujem za tieto tabletky, som veľmi rád, že som na nich natrafil. 

Juraj (49 r.), Očová

Mám vyskúšaných veľa produktov na erekciu, ale tento je ten, ktorý to u mňa vyhral a ostanem mu verný aj naďalej. Dovolím si poslať Vám túto moju recenziu. Môj bežný deň vyzerá tak, že skoro ráno odchádzam autom do práce. Mám sedavé povolanie, nešportujem. Doprajem si občas pohárik alebo slaninku, ale snažím sa to nepreháňať. Manželka chodí z práce o piatej, ja o štvrtej. Po práci si spolu dáme večeru a potom už len sedíme v obývačke pri telke. Pozrieme správy a potom čo dávajú. Niektoré večery to robím tak, že pred sprchou si dám túto zázračnú tabletku. Kým sa osprchuje manželka a potom aj ja, uplynie nejaká polhodina. Zaľahneme a tabletka začne pomaly pôsobiť. Potom sa už len milujeme akoby sme vôbec nemali o chvíľu päťdesiatku. Spokojnosť s tabletkami Merlix je teda na oboch stranách. Aj u mňa, aj u manželky.

Václav (36 r.),

Neveril som reklame na internete, ani tým informáciám, ktoré pri týchto tabletkách uvádzajú. Ale nakoniec som sa presvedčil na vlastnej koži, že neklamú a že to funguje. Je to presne ako píšu, účinok príde asi hodinu po prehltnutí tabletky, niekedy aj skôr. Závisí to aj od toho, kedy začnete s predohrou. Len to vyskúšajte, odporúčam určite. Je to bomba aký sex potom zažijete.

Peter (54 r.), Humenné

Pracujem ťažko denné, nočné. Mám rozhádzaný biorytmus. Raz spím cez deň, inokedy v noci a trpí tým aj telo. V mojom veku to už nie je ako to bývalo. No ale sex som mal vždy rád, asi ako každý z nás. Nerád by som sa ho vzdal. Urológ mi predpísal lieky, ale mal som z nich vedľajšie prejavy. Bolela ma hlava a pokožku som mal červenšiu ako inokedy. Tak som si objednal výživový doplnok Merlix, ktorý by mal byť šetrnejší. A zabralo to, čiže už nemusím chodiť k lekárovi a hanbiť sa v lekárni keď si liek na predpis vyberám. Jednoducho objednávam cez internet pohodlne do domu. Balíček vždy príde anonymne zabalený, takže kuriér ani nevie čo mi doručuje. A pomáha to. Nemám dôvod niečo meniť. Tento produkt mi vyhovuje po všetkých stránkach.

Roman (41 r.), Prievidza

Mám o 11 rokov mladšiu priateľku. Celú svoju mladosť som podnikal a budoval svoje podniky. Teraz si chcem už len užívať. Nenapadlo ma však predtým, že v takomto pokročilejšom veku to už nebude také ľahké ako zamlada. Najmä v mojom prípade, keď som sa celý doterajší život psychicky aj fyzicky veľmi vyčerpával neustálym stresovaním sa, ktoré jednoducho k podnikaniu patrí. Bola by to ale škoda neužiť si takú krásu, akú mám doma. Priateľka moje zlyhania tolerovala, ale mne bolo ľúto, že si to neužívam. Tak som skúsil tento MerliX a pomohlo to. Predtým som si dával ženšenové tabletky, ale aj jeden nemenovaný produkt z internetu. Tento MerliX ma vždy pred sexom nabije silou a energiou. Priateľka nevidí rozdiel medzi mnou a o 15 rokov mladším mužom. Hovorí, že som dokonca lepší ako boli tí mladší. Ja si toto svoje tajomstvo trochu strážim. Nechcem, aby o tabletkách vedela. Nahovoril som jej, že som sa v posteli zlepšil, pretože som sa začal zdravšie stravovať a uverila tomu, tak načo jej hovoriť ako je to naozaj, no nie?

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ