Merlix Senior

29.9 EUR

  • Tabletky pre zlepšenie sexuálneho zdravia
  • Na pravidelné užívanie - 1 kapsulu denne
  • Až 60 kapsúl v balení
  • Podporuje chuť na sex
  • Zlepšuje sexuálnu kondíciu
  • Certikovaný produkt vyrobený v USA
Objednať

Prípravok na dlhodobé užívanie vhodný pre seniorov. Pomáha zlepšiť sexuálnu kondíciu, imunitu, zvyšovať hladinu testosterónu a tým aj skvalitňovať váš sexuálny život.

Stačí 1 tabletka denne po jedle. Balenie obsahuje 60 kapsúl, takže vydrží na užívanie až dva celé mesiace.

Jedná sa o vylepšené zloženie a výhodnejšiu veľkosť balenia. Oproti predchádzajúcej verzii tohto produktu sa v tejto šarži nachádza omnoho kvalitnejší a účinnejší kórejský ženšen namiesto predošlého sibírskeho ženšenu. A počet kapsúl v balení je dvakrát väčší ako v predchádzajúcej šarži.


Hmotnosť 1 kapsuly: 650 mg
Počet dávok v balení: 60

Zloženie 1 dávky (1 kapsule):

Maca - 125,50 mg
Tribulus Terrestris - 125,50 mg
Korean Ginseng - 125,50 mg
L- Arginine - 125,50 mg
Saw Palmetto - 125,50 mg
Zinc (Nicotinamide - Niacín) - 10,00 mg
B2 (Riboflavin) - 10,00 mg
B6 (Pyridoxine) - 1,50 mg
B12 (Methylcobalamin) - 1,00 mg


Odporúčané dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne po jedle. 

Upozornenia: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Tento produkt nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 18 rokov, alebo ľudí užívajúcich lieky na predpis. Prerušte užívanie doplnku okamžite ak sa dostaví nevoľnosť, nespavosť alebo podráždenosť. Neužívajte produkt ak máte zdravotné problémy ako vysoký krvný tlak, cukrovku, ak trpíte kardiovaskulárnym ochorením srdca, poruchou štítnej žľazy (hypertyreóza), alebo ak beriete antidepresíva na predpis. Ak máte otázky ohľadom vhodnosti užívania produktu, konzultujte to s vaším lekárom.

Uschovávajte mimo dosahu malých detí! Nepoužívajte produkt ak je bezpečnostný uzáver narušený! Skladujte pri izbovej teplote.

Tento produkt nie je určený na diagnostikovanie, predchádzanie, liečenie alebo prevenciu chorôb.

Štefan (44)

Veľké balenie potešilo. Predtým to bolo 30 tabletiek, teraz až 60 za rovnakú cenu a to chválim. Samotný produkt je dobrý, ale treba ho užívať aspoň nejaký týždeň aby sa prejavili účinky. Ja som s týmto produktom spokojný, zlepšilo sa to.

Pavol (38)

Na internete je množstvo rôznych rebríčkov a porovnaní takýchto prípravkov. Všetky sú žiaľ podvody, ale o tom málokto vie. Tie najznámejšie tabletky sú zapojené do affiliate kampaní siete www dognet.sk a za každé privedenie zákazníka dávajú provízie okolo 30%. Merlix som si vybral práve preto, lebo to týchto podvodných kampaní nie je zapojený. V tých podvodných rebríčkoch na internete podnikavci samozrejme Merlix nechvália, lebo im za privedenie zákazníka nedá žiadnu províziu, ale chvália tam práve tie značky, ktoré sú čistý podvod a ktoré platia podnikavcom za to, že sa cez nich prekliknete až k nim a že si ich produkt zakúpite. Merlix hrá férovo a to sa mi na tejto značke páči. Nepotrebuje klamlivé podvodné rebríčky ani porovnania, ale jednoducho funguje. Tento výrobok ma nesklamal a splnil moje požiadavky na kvalitu aj účinok.

Vlado (48)

beriem tabletky pre seniorov asi tyzden a pol ale zda sa mi ze to zaucinkovalo

Milan ()

Objednal som aj tabletky perfektum aj tieto senior. Perfektum su vyborne a tieto beriem kazdy den a citim ze je to tiez kvalitny produkt. Vidno ze je to z usa a nie z ciny.

Robert (52)

Užívam už nejaké dva týždne a cítim sa lepšie, myslím že to bolo lepšie aj v spálni. Pokračujem v užívaní. Zatiaľ som spokojný.

Pridanie recenzie

* takto označené polia musíte vyplniť

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ