Cviky na predčasnú ejakuláciu

Predčasná ejakulácia je strašiak, ktorý ľaká nejedného muža. Ak sa to stane výnimočne, asi nie je potrebné sa tým vážnejšie zaoberať. Ide väčšinou o psychické vybočenie z normálu, ale ak je to už pravidlom, je potrebné sa tým zaoberať. Veľa mužov má ale strach ísť k lekárovi a zdieľať s niekým svoj handicap. Jednoduchou radou býva myslieť počas sexu na "neerotické" myšlienky, teda úplne na niečo iné, a tým oddialiť ejakuláciu. Zvyčajne to snáď raz vyjde, ale trvalo sa tým nerieši nič.

Môžeme však poradiť aj niečo, čo možno vyskúšať a natrénovať aj bez lekára a čo skutočne prináša výsledky. Ide o cviky na predčasnú ejakuláciu. Sú nazvané podľa toho, kto ich vymyslel, Kegelove cviky.

Cieľ Kegelovych cvikov

Kegelove cviky na erekciu

Jedným z cieľov je vedomie, že muž chce taký handicap riešiť. Aj to je jeden z veľkých prínosov, pretože psychika je v tomto prípade veľmi dôležitá a sama môže mnohé zmeniť. Cviky by mali pomôcť k skvalitneniu sexu, k intenzívnejším vnemom sexu a najmä k predĺženiu doby sexu. Navyše možno sledovať pevnejší penis vďaka lepšiemu prekrveniu tkaniva. Pre starších mužov je výsledkom aj koniec samovoľného úniku moču a nepríjemnému častému nočnému chodeniu na záchod.

Kegelove cviky

Pôvodným účelom cvikov bolo ženám ponúknuť možnosť, ako posilniť a spevniť ich vaginálne svaly po pôrode. Lenže časom sa zistilo, že tieto cviky sú vhodné aj pre mužov práve k zlepšeniu zážitku pri súloži a intenzívnejšiemu sexuálnemu životu vôbec.

Vykonávanie Kegelovych cvikov

Cviky na predčasnú ejakuláciu sú podobné tomu, ako keď sa snažíme zadržať moč. Kegelove cviky sú vlastne metódou, kedy striedavo napíname a uvoľňujeme svalstvo panvovej oblasti v pravidelných intervaloch.

Hlavným záujmom cvičenie je sval pubococcygeus (PC sval), ktorého uvoľnenie často vedie k dramatickému zhoršeniu sexuálnej odozvy. Ak sme muži a chceme tento sval identifikovať, nachádza sa v panvovom dne, kde spája konečník a genitálie so stehennými kosťami. Pri cvičení sa ho snažíme stiahnuť čo najdlhšie, zvyčajne to ide len na pár sekúnd. Postupne možno túto dobu naťahovať až na 10 sekúnd. Odporúčajú sa pri cvičení 5 až 10-sekundové periódy na uvoľnenie. Môžeme cvičiť kedykoľvek a vlastne kdekoľvek a to pri státí, sedení aj ležaní. Počas cvičenia sa nemá zadržiavať dych a ani sťahovať brucho alebo zatínať zadok. Odporúča sa cvičiť po 20 až 30 opakovaniach a aspoň dvakrát denne, aby malo cvičenie zmysel. Ak nejaký muž zatiaľ problémy nemá a skúsi tieto cviky, určite po čase spozná, že sex mu robí oveľa väčšie potešenie ako predtým.

Doplnok cvičenia

Ak chcete mať istotu úspechu, pripojte k týmto cvikom užívanie nového prípravku na erekciu a potenciu MerliX. Samotný účinok tohto prípravku je prekvapujúci. Žijeme predsa len raz a určite by bola škoda ukončiť svoj sexuálny život pre takú banalitu, akou je predčasná ejakulácia.

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ