Prečo ženy nehľadajú slušných chlapcov

Kategória: Vzťahy

Výber partnera na celý život je problém, ktorý sa snaží riešiť mnoho vedcov. Tí môžu vytvárať určité schémy, tabuľky, štatistiky, ale každý sme úplne iný, takže necítime, že by sme do ich štatistík patrili. Preto vždy vlastne začíname od nuly.

Dôležité je, čo od zväzku muža a ženy očakávajú ženy a muži. Na jednej strane vieme, že nájsť rovnakú osobu sa asi nedá, ale napriek tomu sa tvrdí, že ženy sú rovnaké a súčasne aj muži sú rovnakí. Možno túto tému vyriešiť? Áno a je to jednoduché - ženy si hľadajú stále rovnaké typy mužov, takže pre nich sú preto muži rovnakí a pretože ženy si hľadajú rovnaké (podobné) typy, sú rovnaké aj ženy. Že je to slovičkárenie? Súhlasíme, ale je to skutočnosť.

Ideálny typ muža

Keď sa zamyslíme, aký by mal byť muž vhodný do rodiny, tak ide o slušného človeka, milého, skromného, ​​pracovitého, pozorného a môžeme pridať ďalšie superlatívy. Ale chcú ženy takého muža? V jadre áno, ale potom by značná časť mužov zostala tzv. na ocot, čo nie je pravda. A majú títo "vysnívaní" muži ľahšiu voľbu partneriek? Opäť si odpovieme sami - nemajú. Platí totiž všeobecné pravidlo, že si ženy, keď sa môžu rozhodnúť medzi dobrým chlapom a sukničkárom, väčšinou vyberú toho najhoršieho!

Ideálom ten najhorší

Asi nebudeme licitovať, ktorý muž je najhorší, ide tu o zveličenie. Ale v boji o ženské srdce je jednoznačné skóre na zápornej strane. A prečo? Taký muž má peknú postavu, väčšinou bohatých rodičov, dobre „prerezanú pusu“ a na to všetko spolieha. Za takéhoto stavu môže mať vraj žien, koľko chce, preto nemá vnútri duše túžbu venovať sa len jednej žene dlhodobo. To je potrebné zdôrazniť, že dlhodobo. On sa zamiluje do ženy, znesie jej modré z neba, cit je opätovaný, ale potom nastane naraz zlom. Žena vo svojom materskom pude ucíti volanie tela po materstve. S tým sa ale pomer tých dvoch zmení. Zrazu tam vstúpi a o život sa hlási niekto tretí - bábätko. To ale vyžaduje spoluprácu oboch partnerov, na čo predsa spomínaný muž vlohy nemá, tak cúvne a beda, či došlo k otehotneniu a prípadne už aj k počatiu.

Zmena je život

Žena v našom prípade vedela veľmi dobre, aký onen muž je. Nedá sa predsa skryť, že má za sebou množstvo avantúr, napríklad aj s kamarátkami. Ale v hre je niečo, čo muži nemajú - snahu prevychovávať, obracať sa na dobrú cestu. Tak si ženy, teda aj dievčatá, povedia, že sa zamilovali do toho pravého, ktorý sa pre nich dokáže zmeniť, prípadne ho dokážu prevychovať ony samy, keď mu ukážu svoju veľkú lásku. Veria v svoju hlúposť, že sa im podarí nedokonalého partnera napraviť a to berú ako výzvu. Túžia samy zažívať románik, kedy sa zo známeho záletníka stal usadlý manžel, ktorý dokáže kolísať bábätko na kolenách a v ruke ešte držať varešku a variť kašičku. To by bolo predsa víťazstvo ducha a lásky. Zväzok sa rúca, ženy hľadajú východisko trebárs v tom, že si nechajú u takého muža urobiť ďalšie dieťa v domnení, že im nový potomok ukáže správnu cestu. Dokonca príde v naivite ženy aj tretie dieťa, ale koniec neodvráti. Väčšinou skončia ako slobodné matky a ich manžel balamutí ďalšie rovnaké naivky.

Slušný muž na úbytku

Vedľa vyššie zmienených "bujakov" chodí po svete rada mužov, o ktorých sa nedá napríklad povedať, že sú telesne úžasní, ale sú dobrí. Ich programom nie je rad pomilovaných dievčat, denné žúry, jazda rýchlym autom a podobne. Oni majú tiež pokojnejšie koníčky, šach, históriu, turistiku a v jadre túžia po kľudnej rodine, manželke, deťoch. Chýba im však jedno a to je iskra prekvapenie, vzruch a nejdú vlastne ani prevychovať, pretože majú všetko, čo od nich rodina potrebuje. Tak je to snáď naprogramované už od doby kamennej. Bujaci dokázali uloviť väčšie zvery, rozdávali, ak mali, plným priehrštím. Dobrí lovili len zajaca a na rozhadzovanie nikdy nemali.

Stará múdrosť hovorí, že žena sa dokáže vyplakať v náruči dobrého chlapa, ale vyspať sa pôjde s tým najväčším darebákom. Vysvetlili sme si princíp, prečo tomu tak je. Asi sme tým mnoho čitateľov a čitateliek nepotešili, ale počet slobodných matiek neubúda, takže na tom určite niečo bude. Nebolo by na záver nejaké ponaučenie? Kto sa nechce ponaučiť, tomu by bolo zbytočné, keď sa nepoučí z vlastných chýb. Ale môžeme pridať jednu radu, že deti sú obrazom svojich rodičov. Takže pred každým rozhodnutím o výbere partnera by si mali dievčatá a ženy prehliadnuť dobre rodinu, z ktorej ich nastávajúci pochádza. Ak sa im budú pomery v rodine páčiť, potom áno, ale ak v nej nájdu rozpory, určite obdobné budú za čas zažívať aj ony samy.

Ak sa radíte medzi slušných chlapcov a našli ste si vzťah, ukážte svojej vyvolenej, že jednou z vašich predností je aj intímna oblasť a ak to tak nie je, môže vám ľahko pomôcť MerliX.

Diskusia

anonym

10. 12. 2019

lebo nevedia čo chcú! :D s dobrym sa nudia a so zlym trpia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ