Análny sex

Kategória: Sex a erotika

Análny sex nie je niečím, čo by sme mohli vykonávať neprestajne a bez obmedzení. Je skôr takou príjemnou obmenou klasického sexuálneho styku alebo istou a zaručenou odmenou pre partnera. Prečo ho ale muži tak milujú?

Análny sex zbúra stereotyp

Odpoveď je jednoduchá. Je to niečo iné ako klasický otrepaný a stereotypný sex, v ktorom sa menia polohy, ale pri tom je stále skoro rovnaký a tiež zážitok z neho je stále ten istý. Z tohto dôvodu muži análny sex nesmierne milujú, dáva im viac slobody, pretože nemusia používať nepríjemné kondómy a šanca otehotnieť je prakticky nulová. Taktiež je skvelou odmenou, ktorú dávajú partnerky svojim mužom a tým ich motivujú a zlepšujú sexuálny život vo vzťahu. Potláčajú tak stereotyp a zlepšujú spojenie oboch partnerov, ktorí sa nesmierne tešia na chvíľky v posteli.

Mimochodom, muži milujú análny sex keďže je extrémne intenzívny kvôli pevnému zovretiu análneho zvierača. Nehovoriac o možnosti vnikať hlboko a meniť intenzitu. Okrem toho celý sex pôsobí akosi inak, muž je neprestajne hore a sám určuje rýchlosť, čí hĺbku vnikania. Žena je dole a užíva si celé milovanie. Nebojte sa, páni, aj ženy vedia meniť intenzitu zovretia. Nielen vo vagíne, ale aj v ich zadočkoch. Môžete sa dohodnúť s partnerkou na tom, že počas sexu bude jemne zadoček sťahovať v pravidelných, či nepravidelných intervaloch a tak si užijete ešte intenzívnejší zážitok pri milovaní.

Na análny sex opatrne

Samozrejmosťou je okrem iného aj ohľaduplnosť pri anále. Snažte sa nebyť veľmi drastický, tvrdý a bezohľadný. Mohlo by to viesť k tomu, že by to odradilo partnerku a nemala by nabudúce záujem o túto variantu sexu. Tak ako pri každej novej sexuálnej aktivite, tak aj pri análnom sexe je dôležitá súhra a spoločné zapálenie pre vec. Netlačte partnerku do ničoho a vnímajte jej pocity a potreby. Verte nám, v konečnom dôsledku sa vám to obom vyplatí a zažijete neopakovateľné chvíle.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ