Sexuálne polohy nohami hore

Kategória: Kámasútra

Ako už vieme, sexuálnych polôh je nespočetne veľa a sú rôzne spôsoby od klasických až po tie najkrkolomnejšie. My vám predstavíme práve tie namáhavejšie, ktoré sú zaujímavé tým, že nežnejšie pohlavie má nohy dvihnuté hore.

Poloha hore nohami

Žena si najprv kľakne a na vankúše dá prekrížené ruky, na ktoré si položí hlavu. Zadok vystrčí a partner, ktorý je za ňou ju dvihne za členky, aby ich mala žena kolmo. Partnerka nechá kolená pokrčené a partner do nej vojde zozadu. Pri tejto polohe dochádza k hlbokému prieniku a partnerovými krúživými pohybmi sa sexuálne spojenie zlepšuje. 

Hojdačka

Poloha hojdačky je pre ohybnejšie ženy. Žena si ľahne na chrbát, dvihne nohy a ťahá ich dozadu, smerom k tvári, až takmer k ušiam. Partner si kľakne pred ženu, ktorá sa zaprie zadkom o jeho nohy, on do nej vnikne a ona sa pritom pridržiava jeho nôh, aby jej nohy ostali v polohe V. Partner sa udržiava na rukách, ktoré ma po stranách pri partnerkinej hlave.

Nožnice

Partnerka si ľahne na stôl, aby bola zadkom na kraji a dvihne kolmo nohy. Muž ju chytí za členky a najprv jej nohy drží roztiahnuté, vnikne do nej a potom ich prekríži. Kríženie a rozťahovanie nôh opakovane strieda. Žena môže ulahodiť partnerovmu očku, tým, že si pritom hladí prsia alebo dráždi klitoris.

Na hlave

Robievali ste v škole na telesnej takzvanú sviecu? Ak áno, tak táto poloha pre vás nebude problémom. Žena sa dá do polohy sviece, čiže si ľahne na chrbát a dvihne nohy do vzduchu, čo najviac kolmo. Partner si kľakne pred ňu a vyloží si jej nohy na ramená a svoje kolená prisunie k jej ramenám. Pre stabilitu je ideálne, aby partner držal ženu za stehná a partnerka sa tiež chytí jeho stehien. Aj keď je to komplikovanejšia poloha, stojí to za tú námahu. 

Diskusia

fanusik-jogy

29. 04. 2018

TO aby som sa prihlásil na jogu, haha, toto by som nedal asik !

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ