3 dokonalé polohy pre rýchlovku

Kategória: Kámasútra

Aj taká klasická a otrepaná rýchlovka v posteli nemusí byť vždy nudný misionár. Môžete skúsiť aj niečo iné. Obmenou polôh dosiahnete lepšie uspokojenie, ale aj viac záujmu zo strany partnerky. Prinášame vám zopár jednoduchých polôh, na ktoré nemusíte byť hneď nejako extrémne ohybný a zvládne ich každý jeden z nás.

Odporúčané sexuálne polohy

Prítulná poloha

Vy ležíte na pravom boku, partnerka vedľa vás tiež na jej boku. Vaša noha je zapletená medzi nohy partnerky alebo klasicky prehnete nohu v kolene a tiež tak dosiahnete väčšiu stabilitu. Partnerku chytíte za bok a ide sa na vec. Krásna, dynamická a dravá poloha, pričom viete partnerku jemne maznať na krku, čo bude milovať. Aj keď muži sú od prírody dravé a drsné povahy, nie je problém čas od času upustiť od tohto správania. Prejaviť trochu nehy a pozornosti nie je žiadna hanba a partnerka vás patrične odmení.

Misionárka s obmenou

Partnerka dolu, vy hore, ale pri tom vy kľačíte na kolenách a partnerka je prehnutá v brušku tak, že jej lono smeruje tam kde má... Rýchlosť aj hĺbku si viete sami riadiť. Partnerke sa táto poloha bude nesmierne páčiť, keďže takto jej viete dráždiť bod G a zároveň aj klitoris. Nič náročné, čo myslíte? Garancia úspechu zaručená a z vás sa stane novodobý Casanova, guru sexu. Lákavá predstava? Predstavte si realitu.

Divoká zmena

Žena na vás hore kvočí tak, že je otočená chrbtom. Máte tak prístup k obom dierkam, takže je táto poloha super a veľmi výhodná aj pre análny sex. Rýchlosť, ale aj hĺbku si partnerka riadi sama. Vy jej viete pomáhať svojimi rukami. Krásna poloha, pri ktorej vidíte všetko čo máte, čo chcete a čo vás vzrušuje. Tak do toho!

Nechali ste sa inšpirovať? Nemáte odvahu? Kvalitný a dobrý pohár vínka ešte nikomu neublížil. Práve naopak, dodá vám potrebnú guráž a naladí vás patrične na nové dobrodružstvá.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ