Kámasútra o bozkoch

Kategória: Kámasútra

S partnerom sa určite nebozkávate len na pery, ale aj líca, oči, vlasy, hruď, slabiny, okolie pupka a všade možne. V Kámasútre sa rozlišujú typy bozkov, nielen na základe miesta bozku.

Druhy bozkov pri Kámasútre

Odmeraný bozk je taký, keď sa žena podvolí bozku muža a pritisne svoje pery na jeho bez ďalšieho pohybu. Ak sa žena snaží zachytiť svojou spodnou perou partnerovu, hovoríme o rozochvenom bozku. Pri skúmavom bozku žena prikryje partnerove oči, svoje zažmúri a jazykom vniká medzi partnerove stisnuté pery.

Keď sa pera dotýka pery, nazýva sa to rovný bozk. Určite ste sa už niekedy bozkávali bokom s naklonenou hlavou jeden k druhému. To je šikmý bozk. Jeden z romantických bozkov je nadvihnutý bozk, pri ktorom jeden z páru, zväčša je to partner, nadvihne tomu druhému hlavu, držiac ju za temeno a bradu. Ak jeden z partnerov prisaje svoju spodnú peru na spodnú peru toho druhého, hovoríme o vtisnutom bozku. Okrem vtisnutého bozku, je aj tuho vtisnutý bozk. Jeden z partnerov dvoma prstami chytí spodnú peru druhého, pritisne jazyk a tuho stisne zošpúlenými perami.

Muž, ktorý bozkáva žene hornú peru a ona jeho spodnú, bozkáva sa bozkom hornej pery. Ďalším bozkom je obchvatný bozk, pri ktorom jeden z partnerov stisne obe jeho pery. Pri tomto bozku môže dochádzať k súboju jazykov, keď sa jazykom dotkne partnerovho podnebia, jazyka alebo zubov.

Keď muž spí a žena sa na neho zahľadí a pobozká ho, to je rozdúchavanie náruživosti. Ak si žena túži pritiahnuť bozkom pozornosť partnera, robí to podnecujúcim bozkom. Ak partnerka už spí a príde k nej partner a pobozká ju, je to zobúdzajúci bozk. Pri masáži partnerka pobozká muža na stehno alebo palec na nohe. Vtedy je to vyzývavý bozk.

Je toho dosť, ako sami vidíte. Asi by ste ani nepomysleli na to, že máme pri bozkávaní toľko možností a že majú tie rôzny druhy bozkov aj takéto pomenovania. Bozkávať sa podľa poučiek asi aj tak nebudete. Preto to robte s vášňou a láskou voči tomu druhému. Nechajte sa unášať emóciami a empatickým cítením potrieb toho druhého.

Na záver máme aj pre vás typ na hru. Komu sa podarí zmocniť spodnej pery toho druhého? Pravidlá sú len na Vás.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ