Môže nám kámasútra uškodiť?

Kategória: Kámasútra

To, čo označuje názov kámasútra, je každému človeku známe. No teda aspoň väčšine. Stará indická kniha, ktorá v sebe obsahuje tisícročia sexuálnych skúseností zachytených za účelom ich odovzdania novým generáciám.

Kámasútra upevní váš vzťah

Na kámasútru sa niekto pozerá ako na boží dar a niekto zas ako na niečo zlé, čo len šíri zlé myšlienky a zapríčiňuje rôzne problémy nielen vo vzťahoch.

Pravdou určite je aj to, že ak chcete trochu oživiť svoj sexuálny život, tak práve kámasútra pre vás predstavuje inšpiráciu, ktorá by vám mohla do vzťahu dodať práve to, čo hľadáte.

Okorenenie sexuálneho života zachránilo nejeden pár, ktorý prechádzal krízou. Je však potrebné tiež povedať, že treba zachovať zdravý rozum a neriskovať zbytočne len preto, aby sme niečo vyskúšali. Kámasútra obsahuje rôzne prijemné a odvážne polohy, ktoré vám určite budú vyhovovať. Je však pravdou aj to, že sa v tejto učebnici sexu nachádzajú aj polohy, ktoré sú dosť riskantné a ich vykonanie vyžaduje niekedy aj gymnastické nadanie. Nezabúdajte na to, že to, čo je pre vás prijemné nie je vždy prijemné aj pre vášho partnera. A naopak, nemá zmysel trpieť preto, aby ste uspokojili svojho partnera.

Užívať, ale nepreháňať

Všetko s mierou je základné pravidlo, ktoré by ste mali dodržať ak chcete využiť výhody v tom najlepšom možnom zmysle.

Čo je teda odpoveďou na našu otázku z úvodu? Môže kámasútra skutočne uškodiť? Odpoveďou je určite áno, ak sa to s ňou preháňa. Ak na jej využitie idete s rozumom, je kámasútra najlepšou priateľkou páru, ktorý má rád milovanie a rád si užíva milovanie na tie najrôznejšie spôsoby.

Nemyslite len na seba, ale aj na vášho partnera. Ten sa vám určite odvďačí. Kámasútra vám vie dopriať aj taký silný orgazmus, ako nikdy predtým.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ