Ako zlepšiť ženský orgazmus

Kategória: Ako na ženu

Ženský orgazmus je komplikovaný. To sme si už vysvetlili v predchádzajúcich článkoch. Existuje ale pár trikov, ako prirodzene nabudíte partnerku na sex a zlepšíte jej prežitie orgazmu. Ako na to? Prečítajte si náš prehľadný článok.

Ľahká večera plná afrodiziak

Láska ide cez žalúdok, rovnako to platí aj o sexe. Je však nevyhnutné, aby ste zvolili ľahkú večeru, ktorá bude obsahovať minimálne jedno afrodiziakum. Ťažké, mastné, vyprážané jedlá sú pred dobrým sexom úplné tabu. Môžete skúsiť morské plody, mušle, či zázvor.

Kvalitná predohra - dokonalé uspokojenie

Ako už viete, ženy dosahujú orgazmus aj klitoriálne, preto nesmiete zabudnúť na jemné dráždenie rukou, či rovno mlsným jazýčkom, ženy to milujú. Predohra by mala trvať minimálne 10 minút. Musí byť plná nežných bozkov, objatí a hladkania, presne tak to ženy majú najradšej. A potom hor sa na vec.

Podporujte ju v masturbácií

Logicky, ženy, ktoré vedia, čo chcú a majú rady svoje telo, nemajú problém ani v posteli. Podporujte ju v masturbovaní. Skúste jej vysvetliť, že sa za to nemusí hanbiť. Veď to robia úplne všetci. Ako darček jej kúpte vibrátor, určite sa poteší.

Zmena tempa počas sexu robí svoje

Ak neberieme do úvahy rýchlovku niekde vo výťahu, klasický sex by mal obsahovať striedanie polôh a tiež obmenu rýchlosti. Ak budete striedať rýchle tempo s pomalým, ale o to intenzívnejším, sami uvidíte, ako sa to vašej priateľke bude páčiť. Základom je vzbudiť pocit, že každú chvíľu, už, už vyvrcholí.

Ak bude cítiť príchod orgazmu, prestaňte

Nebojte sa, nie je to forma mučenia, aj keď sa to tak na prvý pohľad môže zdať. Týmto spôsobom dokážete oddialiť orgazmus vašej drahej, ktorý bude potom ešte intenzívnejší.

Aj druhé kolo je super...alebo?

Každým stykom sú pohlavné orgány viac a viac dráždené, čo znamená pre dámy iba jedno – čím viac sexu, tým lepší orgazmus. Nebojte sa to skúsiť viackrát po sebe. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ