Orálne uspokojenie na šesť spôsobov

Kategória: Sex a erotika

Rôzne spôsoby ako na orálny sex

69 naopak

Klasická 69tka predsa nesmie chýbať. Klasicky muž dole  a žena hore. Ale čo tak skúsiť to aj naopak? Táto poloha je ideálnejšia pre mužov s nižšou váhou, aby partnerku nepriľahli. Ale ak ju túžia vyskúšať, mali by sa snažiť udržiavať váhu na kolenách a lakťoch.

Orál na stoličke

Jedným z jednoduchých klasických typov orálneho uspokojenia, je uspokojenie po sediačky. Muž alebo žena si sadne na stoličku a partner/ka ho uspokojuje. Pri mužovi nie je potrebné, aby rozťahoval nohy, ako pri žene. Pri tejto polohe sa má partner možnosť kochať výhľadom na partnerkine krivky.

69 na boku

Ďalšou typicko-atypickou polohou je 69 na boku. Jednoducho si ľahnete ako pri 69tke, ale obaja na bok. Pre niektorých je lepšie ak sa uspokojujú striedavo, pre niektorých ak k uspokojeniu dochádza spoločne. Čo vyhovuje najviac Vám? Vyskúšajte.

Na štyroch hore

Pri tejto polohe je veľmi dôležité, či sú partneri zohratí a ako im to bude vyhovovať najviac. Buď je žena na štyroch a muž leží pod ňou a orálne ju uspokojuje. Pri polohe naopak to môže byť trošku náročnejšie, pretože všetko závisí od sklonu. No aj táto poloha si nájde obľúbencov.

Pred zrkadlom

Muži sa na ženy radi pozerajú. Čo tak im dopriať pohľad na to, ako ich partnerka uspokojuje? Stačí Vám len ideálne miesto pred zrkadlom, stojaci partner, vankúše pod kolená a hra sa môže začať.

Orol typu X

Možno už ste počuli o polohe orla, pri ktorej má partnerka rozkročené nohy, čo najďalej od seba a partner ju spokojuje. Orol typu X si vyžaduje v prvom rade ideálne miesto, teda posteľ, o ktorú môžete priviazať partnerkine nohy, ktoré má od seba. Najideálnejšie je spútať aj partnerkine ruky dokopy. Takto si môže partner vychutnať každučký kúsok jej tela, pričom mu nebudú „prekážať“ jej prudké pohyby z rozkoše. 

Diskusia

jozef s.

19. 04. 2018

a ked to partnerka proste nechce? nic nepomaha? ako ste prehovorili svoju partnerku

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ