Lepší sexuálny život a spokojnejší partner

Kategória: Zdravie a erekcia

Spokojný a naplnený sexuálny zážitok neprináša iba viac vášne, ale aj spokojnosť a pocit naplnenia, ktoré sa tak veľmi spája s naším celkovým uspokojením. Často však ani sami nevieme, ako zlepšiť svoj intímny život a vyjsť z kolobehu zlých návykov, ktoré našu intimitu ničia a nabehnúť na nové návyky, vďaka ktorým budeme v posteli neodolateľnými. V dnešnom článku vám dáme zopár super tipov, vďaka ktorým budete skvelým partnerom a milencom v jednom.

Skvelá večera s partnerom

Nie nadarmo sa vraví, že láska prechádza cez žalúdok. Pred milovaním by ste sa však mali vyhýbať ťažkej a mastnej strave, ktorá práve naopak, znižuje chuť na milovanie a prináša so sebou pocit ťarbavosti, ťažkosti a neobratnosti. Čo je presným opakom toho, čo chceme dosiahnuť vo vzťahu.

Mali by ste si preto zvoliť ľahké, šťavnaté a nemastné jedlo, ktoré by v najlepšom prípade malo obsahovať aspoň jednu potravinu z radu afrodiziák. Môže to byť napríklad bazalka, mušle, zázvor, cesnak. Ako dezert môžete servírovať čokoládový koláč spolu s jahodami. A na prípitok chutné a kvalitné červené víno. S vhodne vybranou večerou si podmaníte každého partnera.

Erotogénne zóny na tele partnera

Aby ste boli v obraze, jedná sa o extrémne citlivé miesta na tele partnera, ktorých keď sa dotýkate, partner sa dostane do siedmeho neba. Dráždením týchto miest navodíte nielen predohru aká má byť, ale tiež predĺžite sexuálny akt a urobíte ho intenzívnejším. Vhodnou erotogénnou zónou na začiatok, je oblasť krku, ktorú môžete jemne dráždiť bozkami. Postupne postupujete vyššie, až k ušným lalokom, ktoré sú tiež extrémne citlivým miestom. Jemne ich bozkávajte a hryzkajte. Vaša partnerka bude tak veľmi uvoľnená a vzrušená.

Erotická partnerská masáž

Nemusíte byť profesionálom, aby ste vedeli partnera uvoľniť a priviesť do rozpoloženia, kedy chce s vami tráviť tie najkrajšie chvíle vo vzťahu. Na masáž vám stačí preštudovať si na internete základné ťahy, ako uvoľniť svaly napríklad medzi lopatkami alebo v okolí krku, ktoré bývajú často stuhnuté a pritom navodiť romantickú atmosféru. Tú dosiahnete aj pomocou vonných sviečok, dekorácií vo vašej izbe, či pustenou jemnou hudbou. Nič však nie je účinnejšie, ako intenzívny rozhovor zameraný na partnera počas masáže. Nezabúdajte, že počas milovania ide aj o partnera.

Viac spolu cvičte

Možno to neznie práve najviac sexy, ale trávte spolu aj viac času v telocvični. Cvičenie prináša nielen uvoľnené endorfíny, ale aj zlepšené sebavedomie, ktoré robí zázraky. Pohybom tiež prerušíte nekonečné myšlienky, ktoré nás sužujú na dennej báze. Či už ide o prácu či rodinu. Pri pohybe sa uvoľníme, vypustíme problémy z hlavy a sme pripravení na lepšie milovanie.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ