Ženský orgazmus

Kategória: Sex a erotika

„Milujeme ženy!"- zhodujú sa svorne muži každej vekovej kategórie. Sú to tie najkrajšie a najnežnejšie stvorenia na svete. Ale je už len málo vyvolených šťastlivcov z populácie drsnejšieho pohlavia , ktorí by mali hlbšie skúsenosti a informácie o podstate ženského orgazmu. V našom článku sme vybrali TOP 10 vecí, o ktorých ste možno ani len netušili. Príjemné čítanie!

Ženy sú jednoducho komplikované. Týka sa to nielen ich správania, večne meniacich sa nálad, vystupovania, ale aj sexuálneho života. Vždy je to pre naše mužské chápanie akosi domotané a tak trochu inak, opačne nastavené. V niečom majú naše nežné polovičky veľké výhody (napríklad bájny a ženskými časopismi ospevovaný multiorgazmus), v iných smeroch čelia mnohým nevýhodám (niektoré ženy napriek dráždeniu nedosiahnu nikdy alebo len sporadicky vyvrcholenie). 

Čo ste nevedeli o ženskom orgazme

Ženy vo všeobecnosti v porovnaní s mužmi dosahujú vyvrcholenie ťažšie. Príčinu je treba hľadať v anatómii ich pohlavných orgánov.

Samotný progres a cesta za orgazmom sa odlišuje. Na začiatku pociťujú silné pulzujúce napätie, ktoré sa neskôr premení na konštantné vzrušenie. To môže, ale nemusí vyvrcholiť orgazmom.

Dojčenie počas tehotenstva spôsobuje zvýšenie hormónu prolaktínu, ktorý blokuje chuť na milovanie. Tento hormón sa vylučuje napríklad aj pri dlhodobom strese.

Aj v dnešnej modernej a médiami ovládanej dobe sa stále nájde určité percento žien, ktoré je presvedčené, že orgazmus je nečistý a sex praktizujú len prostitútky. Bláznivé, však?

Hŕstka z nich dokonca pri masturbácii, či samotnom styku nikdy nedosiahne vyvrcholenie. Môže za to ich stavba orgánov.

Existuje klitorálny a vaginálny orgazmus. Druhý spomínaný je menej častý, ale o to viac intenzívny.

Ženy masturbujú tak často ako muži.

Nie všetko, čo nám ponúka pornopriemysel je založené na pravde. Vlhký orgazmus a multiorgazmus nie sú žiadne mýty a rozhodne stoja za to! 

Sila samotného vyvrcholenia sa mení. Žena, ktorá má viacero súloží po sebe, dosiahne orgazmus jednoduchšie a intenzívnejšie.

Zlá nálada je jedna z príčin, ktorá dokáže vyvolať absenciu vyvrcholenia. 

A na záver, jedna dobrá rada nad zlato. Ženy sú veľmi citlivé a vnímavé. Dbajte na komplimenty, vyhnite sa negatívnym komentárom na ich adresu a najmä kritike ich postavy a vzhľadu. Načúvajte a prejavte záujem o ich potreby. Iba tak dosiahnete to, aby boli vždy prítulné a s chuťou na sex. Prečítajte si napríklad aj ako zlepšiť ženský orgazmus.

Diskusia

Veronika

08. 11. 2019

Vibratorom chalani

anonym

29. 04. 2018

Tiež by ma to zaujímalo :)

neuvedene

19. 04. 2018

ako docielit aby mala organizmus dvakrát po sebe? niekto??

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ