Aké chyby robia muži pri balení žien

Kategória: Ako na ženu

Na začiatku si rovno povedzme, že za toto vyriešenie by asi človek dostal Nobelovu cenu. Žien je toľko, že všetko platí len pre určitú časť ženskej populácie. Určite poznáme heslo, ktoré niektoré uplatňujú, a to "Sedávaj bábika v kúte, ak budeš dobrá, nájdu ťa!". A na druhej strane sú niektoré, ktorým stačí ukázať svaly, plnú peňaženku a už lezú mužom samé do postele. Takže teraz sa zameriame len na určité balenie a to za účelom dlhodobého zväzku, teda hľadania partnera na celý život.

Čo je to balenie

Balenie žien je situácia, keď sa muž snaží nalákať ženu na stretnutie, podľa našej témy, s cieľom vytvoriť partnerský zväzok. Balenie je síce jedno slovo, ale môžeme si pod tým predstaviť rôzne situácie. Klasické balenie je z očí do očí, teda pri náhodnom stretnutí, ale môže byť aj zámerné. Zbaliť ženy je možné na rôznych zoznamkách na internete. Tu je veľká výhoda, že pokiaľ nejde o nejakého sexuálneho úchyla, máme pred sebou ženy, ktoré sa chcú skutočne zoznámiť. Podobne sú používané platené zoznamky. Tie sú často ešte lepšie, pretože sú väčšinou platené, takže tu bude úchyliek menej.

Základné nebezpečenstvo

Pokiaľ ide o zoznámenie za účelom partnerstva, väčšina mužov sa musí vyrovnať s určitou ženskou vlastnosťou. Ženy, najmä mladšie, ale je to pravidlo aj vo vyššom veku, si vyberajú skôr podľa vzhľadu, než podľa charakteru. Mužný vzhľad niekedy bohužiaľ nie je zárukou starostlivého otca rodiny. Každý poznáme ženy, ktoré zostali s dieťaťom, alebo dokonca s viacerými deťmi, samy. Partner neposiela alimenty a nemá záujem o výchovu detí. Opýtajte sa ich, čo sa im na ňom páčilo, keď si ho brali, čím im onen muž imponoval? Verte, že medzi vymenovanými vlastnosťami nebude starostlivosť o deti a rodinu. To je však alfa a omega manželstva. Potom sa tiež hovorí, že žena chodí plakať k dobrému mužovi a s grázlom sa vyspí. S tým teda musí každý na začiatku balenia počítať. Nechce odhaľovať svoje vlastnosti, radšej zostať trochu tajomný. Ženy majú predsa rady tie vlastnosti, ktoré mužom samy prisúdia.

Druhým nebezpečenstvom je situácia, že nami oslovenú ženu sprevádza jej partner. Úplne neprekonateľná prekážka to nie je, ale budeme stúpať asi po veľmi tŕňovom rebríku pokiaľ obidvaja z nich náhodou nie sú práve v rozvodovom konaní.

Balenie naživo

Klasická schéma je, že sa nejakým spôsobom stretnú muž a žena. Sú síce možnosti, ako na seba dokáže žena zamerať mužskú pozornosť, ale to nie je účel nášho článku. Zvyčajne má totiž s balením začínať muž. Ako, samozrejme záleží na prostredí. Pretože to môže, alebo nemôže, zľahčiť proces zoznámenia. Nie je dobré na neznámu ženu vybafnúť, vlastne ju vystrašiť a ponúknuť okamžite "manželstvo", chcieť požičať peniaze a ísť sa spolu vyspať. Takže to chce najskôr očný kontakt, úsmev, prípadne nahrané alebo náhodné situácie. Určite všetci poznáme v starých filmoch scénky so spadnutou vreckovkou, tak teda niečo podobné... Môžete pomôcť s nákupom, otvoriť dvere a podobne. Žena by mala poďakovať, muž zase povedať, že to nič nie je a pre krásnu ženu, že je to povinnosť.

Vynikajúce zoznamovacie prostredie je určitým spôsobom zameraná spoločnosť. Nemyslíme tým hneď swingers párty, ale napríklad športové stretnutia, pokiaľ dotknutá žena nie je súčasťou hrajúcich tímov, divadlá, výstavy a podobne. Tu sa totiž téma priamo ponúka, pokiaľ tu nie je žena len ako sprievod iného muža a šport je jej úplne ukradnutý.

Zoznámenie na internete

Na internete je množstvo zoznamiek, či už platených alebo zadarmo. Skúsenosti sú samozrejme rôzne. Niekto sa zoznámil hneď, niekto po mnohých pokusoch a niekto dokonca vôbec. Ponúka sa tu celkom jednoduché riešenie. Je jasné, že sa tu vyskytuje veľa žien, ktoré tu sú len na "očumovanie" alebo za účelom ťahania mužov za nos, ale aj rôzne iné pochybné či pre možný vzťah nevhodné osoby. Rada je vlastne jediná. Vyhnúť sa opačnej strane, ak si chce len "písať", ale navrhnúť radšej čo najskôr stretnutie. Nič nemôže nahradiť pohľad z očí do očí. Klamať v písomnom styku vie každý, ale v osobnom kontakte to už ide ťažšie. Pri prvom kontakte je dobré vyčítať z profilu ženy alebo z jej inzerátu. Mnoho mužov sa snaží hnať všetko dopredu, ale vtieravosť a ponáhľanie sa niekedy nevypláca. Nechajte si svoje hlavné "prednosti" na osobné stretnutia a je lepšie snažiť sa písať viac o nej. Je tiež dobré ukázať, že sme samostatní, zdraví, vtipní a citovo založení. Hlavne nechutné rečičky o sexe nechať až na dlhšiu dobu, alebo radšej ich vôbec nehovoriť.

Ako sú ženy rôzne, tak sú aj rôzne cesty k ich srdciam. Celkovo sa dá ale povedať, že väčšinou ide o jednoduché stvorenia, ktorým stačí málo. Preto ich nesmieme preplniť informáciami, ktoré ich nezaujímajú. Skôr je vhodná štipka tajomnosti. Ďaleko je lepšia univerzálnosť, než napríklad výklad o rozklade atómu či relativite času podľa Einsteina. Žena podľa jednej teórie nevie, čo chce a nedá pokoj, kým to nedostane. Takže jej to doprajte a veľa zdaru!

Ak budete úspešní, určite budete chcieť zabodovať aj v posteľovom kráľovstve. A v tom vám môže pomôcť prípravok MerliX.

Diskusia

maericky sen

12. 06. 2018

... a úplná TOPka je nájsť si partnera v USa kde vás buď majú za ženu z ruska čo sem prišla robiť prostitúciu alebo nikdy neviete, či idete na rande s chlapom, preoperovanou ženou alebo multigendeorm :DDD

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ