Predstieraný orgazmus u žien

Kategória: Sex a erotika

Určite ste to už zažili alebo počuli z rozprávania iných mužov. Žena iba vzdychá,stoná, zvíja sa a pritom s určitosťou viete, že nedosiahla orgazmus. A to nemusíte byť ani Sherlock Holmes.

Ako sa vraví, správny milenec vie, či sa jeho partnerka urobila, alebo nie! Ak máte v posteli slečnu, ktorá to zaručene celé iba hrá, neberte to tak, že ste nešikovný alebo neschopný! Podľa štatistík existuje v populácií približne 15% žien, ktoré trpia takzvanou anorgazmiou. Nebojte sa, nejedná sa o žiadnu nákazlivú asexom prenášajúcu sa chorobu. Anorgazmia je neschopnosť dosiahnuť orgazmus u žien počas súlože. Naopak a padoxne- zvyčajne tieto ženy dosahujú dokonalé vyvrcholenie počas masturbácie. Riešením býva teda priniesť do postele viacero hračiek. Skúste napríklad revolučnú novinku na trhu – partnerský vibrátor, ktorý dráždi oboch a pritom dovoľuje, aby prebiehal klasický pohlavný styk. Ak nepomáha predohra, sledovanie porna, či iné dráždenie, potom je tu ešte možnosť-  skúsiť uspokojiť svoju partnerku rukou alebo vibrátorom.

Spoločný orgazmus je absurdnosť. Stáva sa jeden krát za nesmierne dlhú dobu. Netrápte sa, keď nevyvrcholíte spolu, ako tomu býva v erotických filmoch. V posteli netočíte film pre Hollywood, ale vzájomne si užívate!

Ako ale teda zistíte, že žena prežíva reálne orgazmus, alebo to IBA hrá? Musíte byť sústredený, skúste si všímať jej správanie počas orgazmu. Ak pocítite jemné svalové sťahy vo vagíne, sú to príznaky ženského orgazmu. Tiež pomáha sledovať jej tvár počas vyvrcholenia. Ak je mierne červená, prižmúri oči a k tomu vydá niekoľko slastných vzdychov, určite dosiahla práve svoj vrchol. Vzrušenie a celkovú slasť môžete vidieť aj na prsníkoch, jej bradavky sa mierne postavia a sú pevné. Taktiež jej prirodzenie je krásne prekrvené a klitoris je mierne zväčšený. Ak si budete všetky tieto znaky všímať, nikdy vás vaša partnerka neoklame s tým, ako sa dokonale uspokojila počas spoločného sexu a zaženiete pochybnosti o tom, aký ste milenec.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ