Predohra, ktorá stojí za to

Kategória: Sex a erotika

Predohra je dôležitou súčasťou sexu každého z nás. Vďaka nej sa vieme dostatočne nažhaviť, vzrušiť a potom si to poriadne užiť s partnerom pod perinkou. Dobrá predohra znamená zvýšenie chuti na milovanie a taktiež zabezpečuje kvalitnú a pevnú erekciu, čo znamená dlhú výdrž počas sexu. Nemali by ste preto túto malú formalitu zanedbávať a nechávať ju čisto iba na ženy.

Predohra

Vzrušujúca predohra by vždy mala byť tak intenzívna, aby ste zabudli na všetko naokolo a aj na to, čo vás trápi. Jednoducho povedané, máte myslieť iba na sex a následné vyvrcholenie. Ako ale dosiahnete predohru, ktorá vážne stojí za to? V prvom rade by ste mali mať chuť na sex, iba tak ju viete dobre navodiť aj u partnera. Ak sa partnerke nechce, ukážte jej erotické prádlo, ktoré ste jej kúpili nedávno a nalejte jej pohárik vína, ktoré ženy jednoducho zbožňujú. Ihneď sa dostane do rozpoloženia, kedy bude po vás túžiť. Nezabúdajte aj na komplimenty, aká je krásna, ako jej dnes šaty padli úžasne a podobne. My muži to nechápeme, ale ženy to žerú a sú hneď povoľnejšie.

Následne začnite partnerku jemne bozkávať, postupujte po krku a potom ju jemne položte do postele. A teraz príde na druhú časť, nemusí to znamenať strhnutie šiat z oboch a zvieracie milovanie (nemusí, ale môže). Skúste to teraz  rafinovanejšie. Vytiahnite putá, ktoré by ste ako dobrý milenec mali mať vždy poruke. Jednu ruku partnerke pomaličky chyťte a pripevnite putami o posteľ. V prípade, že to nie je možné, jej spojte ruky putami spolu. Teraz sa môžete zahrať na zlého policajta a mladú študentku, ktorá porušila pravidlá a musí byť potrestaná, alebo si role vymeňte.

Tvrdé praktiky počas predohry neskúšajte

V žiadnom prípade neskúšajte žiadne tvrdé masochistické praktiky, mohla by to zle pochopiť a zo sexu nakoniec nemusí byť nič. V tomto prípade je menej vždy viac. Nárast vzrušenia docielite aj zaviazaním očí hodvábnou šatkou. Je to jednoducho úžasné, keď vy alebo partnerka neviete čo príde a ostanete bez jedného zmyslu.

Nemáte putá? Netrápte sa, rovnaký efekt docielite aj pevnejšou šatkou, šálom, či kravatou. Musíte však partnerku uviazať dostatočne veľkým a pevným uzlom, aby sa vám nevyšmykla. Zviazanú partnerku s previazanými očami môžete ešte dráždiť pierkom, ktoré kúpite v každom dobrom sexshope. Potom ju jemne bozkávajte po celom tele a hladkajte, prípadne aj pomaličky vyzliekajte a zvyšok je už na vás. Pomaly môžete ísť na vec.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ