Prečo nepreskakovať predohru a ako sa pripraviť na vášnivý sex

Kategória: Sex a erotika

Mať sex, akože dobrý sex, nie len dnu, von a hotovo. To môžeme povedať iba v prípade, ak ste obidvaja v presvedčení mať rýchlovku. Vo väčšine prípadov si sexuálne potešenie vyžaduje o čosi viac času spojeného s dávkou nežnosti, aby sa uspokojili obe strany. A práve v tejto chvíli, prichádza na rad predohra.

predohra pre lepší sex

Mnohí ju zanedbávajú alebo nevykonávajú vôbec. Neuvedomujeme si však, aká je dôležitá pre oboch partnerov. Predohra je v podstate čokoľvek čo robíte, aby ste telo pripravili na vášnivý sex. Pre obidve strany predohra vzrušuje mozog a predstavivosť. Mohli by sme hovoriť o nespočetnom množstve reakcií tela na dotyky, vzrušenie a intimitu, ak hovoríme o predohre. Určite však môžeme povedať, že predohra by sa nemala brať ako predjedlo. Ak sa dokážete vzdialiť od myšlienky, že predohra je akousi prípravou na sex, rozširuje to jej význam a stáva sa oveľa príjemnejšou pre obe strany.

Ako sa telá dokážu predohrou pripraviť na sex

Pripraviť myšlienky a vaše nástroje na sex dokáže predohra priam dokonale. Činnosti prebiehajú v rôzne v mužskom a ženskom tele. Obe však cielia na jedno – zažiť po predohre vzrušujúci sex. Erotika, intimita a dotyky dokážu v tele rozprúdiť krv do všetkých častí skôr, ako bude čas na sex. Tento krok je priaznivý pre ženy z dôvodu produkcie prirodzenej vaginálnej lubrikácie. Tá sa neskôr postará o pohodlie oboch partnerov a intenzita sexu bude o vďaka lubrikácii čosi vyššia.

Čo sa týka mužov, najlepším dôvodom, ako sa pripraviť na sex je prebudenie penisu. Vďaka zvýšenému prietoku krvi do celého tela, a najmä do jeho oblasti, má penis možnosť spevniť a zhrubnúť. Počas predohry sa tak chystá na sexuálne potešenie oboch strán. Na zintenzívnenie orgazmu, oddialenie ejakulácie či predĺženie sexuálneho styku, ktorý prichádza po predohre odporúčame tabletky Merlix Perfektum. Stačí ju užiť pred predohrou, alebo hodinu pred sexom. Účinky prichádzajú v krátkej dobre, no trvajú skutočne dlho.

Ako sa naladiť na predohru

Ako sme napísali na začiatku, predohra je čokoľvek čo robíte, aby ste telo pripravili na sex. Predohru si môžete vymodelovať presne podľa vašich či partnerových predstáv. Môže trvať 10 minút, ale aj hodinu, spôsobom, aký sa páči vám. Pre predstavu sme si pre vás pripravili niekoľko tipov, ako vytvoriť priaznivú atmosféru pre intimitu, vzrušenie a tiež následný sex.

Jedným z prvých možností pre účinnú predohru je pripravenie priestorov. Eliminujte akékoľvek veci, ktoré môžu byť rušivé. Možno trochu upratať, prevliecť povlečenie, zapáliť vašu obľúbenú sviečku či priniesť do postele obľúbenú deku alebo vankúše. Čokoľvek čo vás vyvoláva pokoj a intimitu je prínosom. Dajte priestor aj vašej polovičke, aby priestor dotvorila podľa seba.

Hudba rozdeľuje ľudí na dva tábory. Niektorí sú jej nadšenci, iným príde zbytočná. Ak ste však obaja milovníci dobrej hudby aj pri sexe, nesmie chýbať ani pri predohre. Nemusí ísť o klišé romantické piesne z minulého storočia, ak preferujete pop či rock. Hudba vyvoláva emócie, preto si vyberte takú, pri ktorej sa cítite byť sami sebou.

Ak už máte atmosféru na správnom mieste, je čas sa pustiť na to. Nikam sa neponáhľajte, ide o váš spoločný čas, kedy ste v jednom okamihu jeden pre druhého. Predohra je maratón, nie šprint. Pri vyzliekaní buďte zvodný, pomalý a erotický. Či už sa jedná o vyzliekanie vášho oblečenia alebo partnerkinho. K vyzliekaniu môžete pripojiť jemné dotyky či bozky po celom tele.

Počas predohry môžete prebudiť vašu predstavivosť vo všetkých smeroch. Rozprávajte sa o tom, čo je tomu druhému príjemné, zapojte zvodné hranie sa, úlohu rolí či mapovanie tela. Rozkoš môže priniesť aj spoločná masturbácia, erotická masáž či použitie sexuálnych pomôcok od výmyslu sveta. Ak takéto hračky nevlastníte, skvelo poslúžia aj predmety vo vašom dome. Jemné šteklenie pierkom, ľadové kocky, masážny olej či telové mlieko dokážu urobiť divy. Vytvorte si predohru podľa vašich predstáv a užite si vášnivý a intenzívny sex.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ