Podvádzanie vo vzťahu

Kategória: Vzťahy

Pre väčšinu žien je podvádzanie jednoducho nočnou morou, ktorá končí v 99 percentách rozchodom. Existujú aj výnimky. V týchto prípadoch môžeme hovoriť o otvorených vzťahoch, v ktorých si obaja partneri robia čo si zaumienia.

Rôzne prípady podvádzania vo vzťahu

V bežných prípadoch podvádzame partnera z nejaké dôvodu. Určite ste od kamarátov pri pivku počuli, ako ich žena odmieta s tým, že ju bolí hlava, inokedy je jej zle a keď nemá ani jeden z týchto symptómov, určite má svoje dni. Myslíte si, že chlap je v takomto vzťahu šťastný a uspokojený? No to určite nie a preto hľadá bokovku alebo si zaplatí slečnu na noc. V tomto prípade sa partnerky/manželky nemajú nad čím zamýšľať, bolo to ich zlyhanie, ktoré naviedlo ich partnerov na tento nekalý postup uspokojenia sa.

V iných prípadoch sa stretávame s partnermi, ktorí majú dostatok sexu, partner im dáva slobodu, ale aj tak nie sú verní. Divné, nie? Bohužiaľ aj takéto prípady sa stávajú. Rolu tu však hrá genetika. Áno, hovoríme o géne, ktorý ovplyvňuje či budeme neverní, alebo nie. Je to nový objav vedcov, nad ktorým sa určite zamyslíte hlavne ak vaša partnerka či partner boli niekedy neverní. Tento gén dokáže až tak ovplyvniť svojho nositeľa, že jeho pudy uspokojiť sa inde sú až také silné, že im nevie vôbec odolať a uteká do postele k niekomu inému. Ak je tento jedinec ešte obdarený vyššou inteligenciou, stáva sa z neho hotový Casanova, keďže vie dokonale odhadnúť správanie partnera a taktiež to, čo riskuje podvádzaním.

Odpustiť podvádzanie?

Ak máte partnera/partnerku, ktorý/ktorá vás podviedla jednorázovo a oľutovala to, jednoducho jemu/jej odpustite, rozdýchajte to a ide sa ďalej. V druhom prípade máte patologického partnera-neverníka, ktorý neprestane podvádzať, lebo nedokáže ovládnuť svoje potreby. V tomto prípade je najlepšie rozísť sa. Alebo sa zmierte s tým, že podvádzať bude naďalej. Tak,či onak- podvádzanie nie je prechádzka ružovou záhradou. Nielen pre podvádzanú stranu, ale aj pre samotného neverníka.

Aké sú príznaky podvádzania

Zviera vás ten vnútorný pocit, že niečo nie je v poriadku? Nepanikárte a nerobte hneď doma oheň na streche. Začnite si všímať svojho partnera/partnerku a uvidíte, či je to pravda alebo nie. Ako ale odhalíte niekoho, kto podvádza dlhšie? Možno sa to bude zdať jednoduché, ale takíto patologickí podvádzači majú určité spoločné vonkajšie (občas aj vnútorné) znaky, ktoré ich ľahko odhalia. Dnes sa na tieto znaky pozrieme.

Venuje sa sebe akosi viac

Odchádza do práce akosi vyfintená, vytiahla zo skrine sukňu a šaty, ktoré nenosila snáď od randenia s vami? Zrazu odmieta jej obľúbenú zmrzlinu a chipsy pred TV a večer sú úplne tabu? Nehovoriac o stále sa opakujúcich nákupoch krajšieho a vyzývavejšieho oblečenia, spodného prádla, či topánok. Zvýšená starostlivosť o telo, manikúra, chudnutie, depilácie, kaderníčka. Ak tieto príznaky spojíte spolu s neskorším príchodom domov, aj keď tvrdila, že meškala, pretože bola pred Bratislavou veľká kolóna, máte doma nevernicu.

Všetko je jej jedno…

Doteraz sa starala o pranie, varenie, čistenie. Prekážal jej aj jeden váš chĺpok na podlahe a dnes? Úplný opak, všetko jej je ukradnuté a rada radšej pozerá do zrkadla ako keby mala tú prekliatu podlahu utrieť. Akosi nevarí a vyhovára sa na to, že drží diétu. V tomto prípade zbystrite pozornosť, niečo nie je v poriadku.

Nikto poriadne nevie, ako taká ženská hlava funguje. Jej mozog je chaos sám o sebe. Tu by sme mohli povedať, alebo sa aspoň domnievať, že ju začínajú zožierať výčitky a preto sa vám začína vyhýbať. Nechce sa o vás starať, nechce vás vidieť, nechce s vami jesť a to iba preto, lebo ju niekde vo vnútri žerie svedomie.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ