Nie je zadok ako zadok

Kategória: Sex a erotika

Ženské pozadie láka pohľady mužov odpradávna. Zaujímavé je však to, že existuje viacero typov zadočkov, na ktoré môžete naraziť. Niektoré sú u mužov preferované, iné sú zasa menej „vyhľadávané”, avšak každý jeden má svoje čaro, čo poviete?

Zadoček kocka

Jeho majiteľka býva prevažne vyššej postavy s výraznými bokmi, ktoré nie sú guľaté ale viacmenej podlhovasté. Boky z diaľky pôsobia ako „rovné”. Zadoček je vyformovaný dole skvele, avšak po bokoch sú výraznejšie bedrové kosti, ktoré vytvárajú dojem kocky. Tento zadoček je veľmi rozšírený a u mužov obľúbený.

Zadoček v tvare O

Ideál krásy u mužov, pevná pokožka, krásne vyformované obe polovičky zadku, ktoré sú veľmi guľaté. Z diaľky pôsobia, ako dve oblé písmenká „O“. Každá žena túži po zadočku tohto tvaru.

Zadoček ako hruštička

Niečo podobné, ako predchádzajúci typ, avšak v tomto prípade sú boky výraznejšie a pretiahnuté hore. Nositeľka tohto zadočku má veľmi výrazné stehná a boky, čo vytvára dojem širokej panvy. Veľmi obľúbený typ zadočku, ktorý môžete vidieť v obtiahnutých rifliach dievčat, či vo výrazných plavkách. Ženy sú na tento typ svojho pozadia nesmierne hrdé, preto ho ukazujú do sveta veľmi radi.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ