Joga a naša sexualita

Kategória: Zdravie a erekcia

Niekomu sa zdá byť ironické, spájať jogu s erotikou, či sexualitou, ale keď sa nad tým viac zamyslíme, nemusí to byť až taká zlá kombinácia.

Odpradávna bola joga spájaná s Kámasútrou, kde zohrávala dôležitú rolu v sexuálnych polohách, či v predlžovaní erekcie a výdrže. Nebojte sa, nemusíte to s jogou preháňať, nenútime vás potiť sa hodiny niekde pred TV s kazetou jogy. Stačia vám iba základy, vďaka ktorým dosiahnete lepšiu ohybnosť, svižnosť, ale aj zlepšenie erekcie a výkonu v posteli. Zvedavosť vás presvedčí, aby ste to aspoň na jeden týždeň skúsili.

Jogou k lepšiemu sexu

Výhody

Vďaka Joge sa naučíme ovládať svoje telo a dýchanie. Možno ste ani nevedeli, že vďaka pravidelnému dýchaniu, dokážete zlepšiť svoj sexuálny život. Keď sa pýtate, ako je to možné, odpoveďou je schopnosť správnym dýchaním oddialiť vyvrcholenie, či zlepšiť erekciu u mužov. Okrem toho s jogou odhalíte skryté stránky svojho tela, dosiahnete rovnováhu a naberiete väčšie sebavedomie a schopnosť ovládať sa. Joga sa teda stáva skvelou obmenou klasického cvičenia, vďaka ktorej dosiahnete celkové zlepšenie výkonnosti v sexuálnom, ale aj pracovnom živote. Určite ju pochváli aj vaša partnerka. Vďaka nej sa spevnia svaly panvového dna, ktoré sú dôležité pre prežívanie intenzívneho sexuálneho zážitku a pre lepšie dosahovanie orgazmu.

Nevýhody

Hlavnou nevýhodou môžu byť hlavne predsudky, ktoré ako muži voči tomuto cvičeniu máme. V našich mysliach je to jednoducho niečo, čo je určené iba pre ženy a basta. Bohužiaľ to celkom neplatí. Spomeňte si na kopec hadích mužov z Indie, či nákresy v starých knihách Kámasútry. V Indii je joga niečím bežným, určeným pre každého. Berme to tak teda aj my. Ďalšou nevýhodou sú zdravotné obmedzenia napr. po operáciách či problémy s chrbticou, ktoré nám nedovoľujú vykonávať cvičenia.

Ako by sme teda mohli túto tému uzavrieť? Joga je jednoducho niečím bežným, netreba sa jej brániť. Skúste si napríklad kúpiť s partnerkou zaujímavé DVD pre začiatočníkov a skúšajte to. Jogou jednoducho nič nepokazíte. Veľa zábavy prajeme.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ