Znamenia, ktoré prezradia kvalitu vašich spermií

Kategória: Zdravie a erekcia

Každý muž je inak stavaný, ako je tomu aj pri veľkosti a hrúbke penisu či dokonca množstve spermií. Málokto však vie, že ak muž trpí nedostatkom spermií, ich kvalita či množstvo sa dá zmeniť. Podľa lekárov je možné vnímať túto zmenu už do troch mesiacov a všetko má za príčinu zmena životného štýlu. Podľa čoho zistíte, že sú vaše spermie zdravé?

kvalita spermií

Najlepším faktorom na zistenie zdravia spermií je návšteva lekára špecializujúceho sa v tomto odvetví. Ten odoberie vzorku spermií na prieskum a primárne hľadá tri znaky, podľa ktorých vie charakterizovať vaše spermie. Ide o počet spermií v objeme spermy, ich pohyblivosť v rámci živých a plávajúcich spermií a tiež ich morfológia, teda percento spermií s normálnou veľkosťou a tvarom.

Telo, genetika a spermie

Zdravie spermií môže byť spojené so životným štýlom ale aj genetikou. Jedným zo znakov je menší pás. Nemusíte mať doslova tehličky, aby sa spermiám darilo. Ide o nadbytočné kilá v okolí brucha, ktoré znižujú koncentráciu a  počet normálne sa pohybujúcich spermií. Výskumníci sa domnievajú, že takzvané pivné bruško môže interferovať s uvoľnením pohlavných hormónov, ako aj s produkciou a vývojom spermií.

Každý muž chce vyzerať mužne. Vyzerať budete síce chlapsky, no vaše spermie vám nepoďakujú. Štúdie preukázali, že muži so ženskými črtami, ako oblá tvár, nevýrazná sánka či menšie ochlpenie na tvári sú znakom kvalitných spermií. Tento fakt je sprevádzaný domnienkou, že energia, ktorú má muž k dispozícií, je distribuovaná do celého tela v rôznych množstvách. Ak vám teda Boh nedoprial hustú bradu, o to viac energie zostáva telu na produkciu zdravých spermií.

To isté môžeme povedať aj o hlase. Mutácia hlasu v dospievajúcom veku môže predpokladať zdravie spermií. Hladina testosterónu zodpovedá za hĺbku hlasu v dospelosti, a ak má muž až príliš hlboký či chrapľavý hlas, má tiež tendenciu mať horšie spermie. Príliš vysoké hodnoty hormónov môžu potlačiť produkciu spermií. Nie je teda nutné sa hanbiť za vyšší tón hlasu.

Oblečenie a posilňovňa

Obliekanie je ďalším znakom produkcie vašich spermií. Ide predovšetkým, ako inak, o spodnú časť tela, a teda oblečenie ako je spodná bielizeň a nohavice. Príliš tesné slipy môžu byť hrozbou pre vaše spermie. Voľná spodná bielizeň môže spôsobovať nižšie teploty v miešku ako aj menšie potenie, čím sa zlepšuje kvalita spermy. To isté môžeme povedať aj o slim rifliach, umelých materiáloch či dlhom čase strávenom v tesnom termoprádle. Doprajte si pocit voľna a vaše telo sa vám poďakuje.

Pravidelné navštevovanie posilňovne je ďalším znakom zdravých spermií. Okrem toho, že pumpujete svaly a formujete si postavu snov, tiež rozprúdite väčšie množstvo krvi do celého tela. Posilňovanie je spojené aj s prvým znakom, menším pásom, zapríčineným aj cvičením tejto partie. Cvičenie pomáha nielen znižovať vašu hmotnosť, ale tiež môže zvýšiť množstvo antioxidantov vo vašom tele. Pravidelné cvičenie môže skutočne zabrániť voľným radikálom v poškodzovaní spermií.

Tabletky Merlix Perfektum obsahujú aminokyseliny, výťažky z bylín a vitamíny, ktoré priaznivo pôsobia na ejakuláciu a samotné spermie. Dokážu zintenzívniť orgazmus, oddialiť ejakuláciu a predĺžiť sexuálny styk. Spojením zdravého životného štýlu a tabletiek pre pevnú a dlhú erekciu bude sex pohodlný a v konečnom dôsledku budete spokojný vy i vaša polovička.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ