Prírodné afrodiziakum, ktoré máte určite doma

Kategória: Zdravie a erekcia

Niekedy potrebujeme náš vzťah oživiť a priniesť doňho viac lásky, ale aj rozkoše. Ak máme po svojom boku partnera, ktorý akosi stále nemá chuť na krásne spoločné chvíle strávené v spálni, skúste naňho ísť zaručenými zbraňami, ktoré voláme afrodiziaká.

Sú to látky, ktoré nás vedia dokonale uvoľniť, upokojiť a navodiť v nás potrebu milovať sa. Ľudia ich už odpradávna využívali na podporovanie libida u svojich partnerov. Veľa týchto zázračných rastliniek a korenín používame dodnes. Často sú aj v našich záhradkách alebo kuchynských poličkách a pritom o nich ani nevieme. Alebo lepšie povedané, vieme že sú tam, ale nemáme ani poňatia o ich pozitívnom vplyve na naše telo a myseľ. Ktoré afrodiziakum si vyberiete vy?

Najznámejšie prírodné afrodiziaká

Cesnak

Nielen skvelá pochúťka na varenie, či bojovník proti chrípkovej epidémii. Okrem spomínaných dvoch účinkov napomáha aj na zlepšenie prietoku krvi, čím zlepšuje aj uľahčuje erekciu u mužov. Nebojte sa, dámy, konzumujte cesnak aj vy a uvidíte, že budete mať sexuálne zážitky intenzívnejšie, keďže aj vaše pohlavné orgány sa lepšie prekrvia. Pozor by si mali dávať iba tí, ktorí majú zvýšený krvný tlak. V tom prípade to s týmto zázrakom nepreháňajte. Nepríjemnú intenzívnu vôňu v ústach eliminujete požutím kúska petržlenovej vňate alebo kúskom zázvoru.

Zázvor

Koreň, ktorý poznáme hlavne v podobe čajov, počas zimných mesiacov. Okrem pozitívneho pôsobenia na naše libido, pomáha bojovať proti bolesti hlavy a tiež je skvelým domácim liekom proti nachladnutiu. V sexuálnej sfére zvyšuje chuť na milovanie. U žien má vraj zlepšiť precitlivenosť erotogénnych zón. Zmiešajte si lyžičku zázvoru, lyžičku kurkumy, trochu medu a konzumujte každý deň. Alebo zmiešajte lyžičku medu a lyžičku šťavy zo zázvoru a konzumujte dva až trikrát do dňa. Prečo to teda neskúsiť? Prečo to teda neskúsiť?

Rôzne koreniny

Možno ste o tom ani nevedeli, ale koreniny ako klinčeky, aníz alebo koriander s medom, vedia urobiť doslova zázraky. Najúčinnejším z tejto trojice je klinček, ktorý má uvoľňujúce vlastnosti vďaka jeho prenikavej vôni, ktorá pôsobí na zmysly. Odporúčame ho piť hlavne mužom, keďže zlepšuje u nich erekciu. Aníz podporuje vylučovanie hormónov v tele, ktoré spôsobujú dobrú náladu a miestami až eufóriu. Koriander s medom v podobe teplého čaju má podobné, avšak o niečo slabšie účinky ako klinčeky.

Ak chcete navodiť doma správnu atmosféru a neviete ako na to, skúste navariť večeru, v ktorej bude aj čerstvá bazalka spolu s cesnakom. Ako dezert skúste vanilkový koláč a všetko zapite vareným vínom, v ktorom budú hore spomínané koreniny. Takýmto večerom určite u partnera nič nepokazíte. 

Čokoláda

Chutná, tmavá a hriešne dobrá. Čokoláda pomáha pri problémoch s vysokým krvným tlakom a taktiež znižuje riziko hypertenzie. Obsahuje antioxidačné látky a znižuje riziko srdcovo-cievnych ochorení. Možno ste si všimli, že pri rozpúšťaní lahodnej čokolády na jazyku, zažívate veľmi príjemné pocity. Môže za to betaendorfín, ktorý spúšťa v ľudskom tele vlnu lahodných pocitov. Ale aký má súvis s milovaním? Čokoláda obsahuje taktiež kofeín, theobromin a fenyletylamin – látku, ktorá je podobná amfetamínu. Tie stimulujú nervovú sústavu a zvyšujú chuť na sex. Bolo vedecky dokázané, že pôžitkárky, ktoré si doprajú sem tam čokoládovú odmenu, prežívajú intímne chvíle oveľa intenzívnejšie, naproti ženám, ktoré čokoládu nekonzumujú. Najlepší je variant s čo najvyšším podielom kakaa. Samozrejme, všetko s mierou, lebo taktiež dokáže vyvolať závislosť, a to by mohlo skončiť zbytočnými tukovými vankúšikmi. 

Ženšen

Koreň, nazývaný aj koreň života alebo všeliek, je veľmi prospešný pri posilnení imunitného systému. Obľúbený je najmä u študentov a manažérov na vrcholových pozíciách, kvôli látkam, ktoré znižujú vplyv stresových faktorov. Podporuje duševnú výkonnosť a pamäť. Potláča hormonálne poruchy, chronickú únavu a depresie. Eliminuje vyčerpanosť a únavu, ale na dlhodobej báze, na rozdiel od krátkodobého účinku kofeínu. Používa sa aj na liečenie mužskej ale aj ženskej neplodnosti a podporuje výkonnosť. Takže, páni, ak chcete mať medzi nohami pevný koreň, tento koreň vám k nemu určite dopomôže. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ