Porucha erekcie a ako jej predísť

Kategória: Zdravie a erekcia

Ak ste sa s tým nestretli, patríte medzi tých šťastnejších chlapov. Pravdou však ostáva, že poruchami erekcie trpí čoraz viac pánov a to už aj v mladšom veku.

Porucha erekcie a jej príčiny

Porucha erekcie, čiže erektilná dysfunkcia je neschopnosť dosiahnuť alebo udržať erekciu pred alebo počas samotného pohlavného styku. Zďaleka to však už nie je len problémom starších pánov, ktorí na to majú už svoj vek a ktorým prirodzene ubúda v tele testosterón. Porucha erekcie nastáva pod vplyvom zníženého krvného obehu, ktorý zapríčiňujú napríklad srdcovocievne ochorenia, cukrovka alebo i spomínaný pokles testosterónu a napokon aj stres. Pokles krvného obehu spôsobuje i alkoholizmus, fajčenie, či nadváha, ale aj niektoré druhy liekov, únava, či stres. Tieto faktory môžeme ovplyvniť zdravým životným štýlom, ktorý zahŕňa zvýšenú telesnú aktivitu hocijakého charakteru a zmenu v chybných stravovacích návykoch, ktoré sú v dnešnom uponáhľanom svete tak rozšírené. Rýchle, mastné a tučné jedlá zapríčiňujú upchávanie ciev, do ktorých sa tak nedostane dostatočné množstvo krvi potrebnej pre kvalitnú erekciu.

Možností liečby poruchy erekcie je dostatok

Zvýšeným pohybom sa vám cievy roztiahnu, čo zapríčiní lepšie prekrvenie celého organizmu, vrátane penisu. Uvidíte, že vaša partnerka túto vašu zmenu ocení i v spoločenskom živote a vám to pomôže svoj malý problém odstrániť. Ak by nepomohla zmena životného štýlu, je potrebné vyhľadať odborníka, urológa, čo rozhodne odporúčame, ak by problémy trvali dlhšiu dobu ako je napríklad jeden mesiac. Chcete svoj problém predsa vyriešiť, nie ho zamaskovať modrou tabletkou, hoc tie sa v niektorých prípadoch užívajú i počas liečby. Tabletky však nie sú jedinou formou a objavuje sa čoraz viac možností a overených liečebných postupov. Dnes už mnoho sexuológov odporúča vyskúšať výživové doplnky na prírodnej báze ako MerliX PERFEKTUM, ktoré vo väčšine prípadov vedia pomôcť. Do tela tak nedávate žiadnu chémiu a zároveň zlepšujete svoje sexuálne zdravie vďaka blahodarným ingredienciám týchto prípravkov. Taktiež je tu i hormonálna liečba, či terapia rázovými vlnami, no o tom si povieme niekedy nabudúce. Každopádne, možností je viac, netreba však tento problém odkladať a bagatelizovať ho. Nejde predsa len o váš sexuálny život, ale aj o vaše zdravie. A to sa neoplatí podceňovať.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ