Aj muži majú bod G

Kategória: Sex a erotika

Každý z nás už snáď počul o záhadnom a mýtickom ženskom bode G, ktorý je extrémne citlivý a dokáže partnerku doviesť pri správnom dráždení do extázy. Tušili ste ale niekedy, že existuje takýto bod aj u mužov? Pozrime sa spoločne na to.

U mužov je bodom G prostata

Ak si myslíte, že niečo také neexistuje, možno zmeníte názor po prečítaní nášho článku. Bod G existuje a možno ho poznáte pod názvom prostata. Veľa mužov nevie, že dráždením tohto bodu dokážu prežiť veľmi intenzívny, ale pritom uvoľňujúci pocit. Nebojte sa, že dráždením tohto bodu si nejako ublížite, práve naopak. Je vedecky dokázané, že pravidelnou masážou sa dosahuje nielen zlepšenie psychickej pohody muža, ale navyše je aj znížené percento výskytu rakoviny prostaty. Ďalším plusom je prirodzené zlepšenie erekcie dosiahnuté cez pravidelnú masáž. Ako masírovať? Ukážeme vám dve možnosti ako môžete masírovať svoju prostatu.

Ako masírovať prostatu

Prvou možnosťou je jemná masáž zvonku, ktorá sa hodí hlavne pre pánov, ktorí sa neradi dotýkajú svojho análneho otvoru a predstava, že by im niekto vopchal do zadočku prst, je hororom. Ako na to? Umyte si ruky, jemne si ľahnite na chrbát a uvoľnite sa. Jemne si masírujte oblasť pod semenníkmi, vždy smerom ku análnemu otvoru. Sami pocítite ako sa uvoľňujete a chuť na sex sa zvyšuje. Druhou možnosťou je masáž priamo z vnútornej strany, teda cez análny otvor. Pre masáž odporúčame buď jemné latexové rukavičky alebo kondóm natiahnutý na prst. Nezabúdajte ani na dostatok lubrikačného gélu alebo masážneho olejčeka. Nikdy nerobte túto masáž nasilu ani príliš rýchlo, bolo by to pre vás veľmi bolestivé a nepríjemné. Pred masážou je nevyhnutné dodržiavanie čistoty a hygieny, inak môže byť výsledok nepríjemný pre vašu partnerku, ktorá priamu masáž vykonáva. Ničoho sa ale neobávajte, všetko sa dá naučiť a zvládnuť aj bez komplikácii a ťažkostí. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ