Tantra masáž

Kategória: Sex a erotika

Zmyselná masáž. Zameraná nielen na uvoľnenie tela, ale aj na rozprúdenie krvi v intímnych partiách. Presne takto by sa dali opísať pôžitky spojené so slovom tantra.

Tantrická masáž

Masáž prebieha v miestnosti, kde horia vonné tyčinky, kde prevláda vypnuté svetlo a je povolený iba svit sviečok. Klient je nahý a čiastočne prikrytý sarongom. To isté platí aj pre masérku, ktorá je spočiatku zahalená, ale postupne podľa fázy tantry sa vyzlieka. Pre mužov je to krásna a vzrušujúca predstava. Nahá žena jemne sa dotýkajúca ich tela. Aj keď sa to týka intímnych zón, nejde tu o žiadne erotické hry, ale o masáž na uvoľnenie tela a vyváženie vnútornej energie. Nezabúdajte, že hlavným cieľom je nastolenie telesnej rovnováhy a zlepšenie pocitu zo svojho tela. Počas masáže zažijete rôzne masérske praktiky od jemných dotykov, až po uvoľnenie tlakových častí.

Jedna časť tantry je venovaná aj mužskému prirodzeniu. Počas tejto masáže môže prísť aj k ejakulácií, čo je úplne bežné. Mužom tieto procedúry prospievajú aj zdravotne. Zlepšuje sa tvorba spermií, predlžuje sa dĺžka súlože (odďaľuje sa ejakulácia) a tiež sa zmenšuje riziko rakoviny prostaty. Napomáha aj uvoľnením svalstva a celkovo zlepšuje náladu.

Tantra aj pre ženy

Tantra je skvelá aj pre ženy, keďže uvoľňuje ich vnútorné blokády a zlepšuje ich pocit zo svojho tela. Vhodná je hlavne pre ženy, ktoré majú problém s dosiahnutím orgazmu alebo pre ženy, ktoré pociťujú bolesť pri pohlavnom styku. Má však blahodárne účinky aj pre tie, ktoré jednoducho nie sú v harmónii s vlastným telom.

Skvelým nápadom, ktorý poteší oboch partnerov je masáž vo dvojici. Vy a vaša partnerka v jednej miestnosti, pri svetle sviečok a v rukách odborného maséra a masérky. Lákavá predstava, však? Ak sa rozhodnete pre tantrickú masáž, pri výbere masérskeho centra dbajte hlavne na kvalitu. Lacné strediská mnohokrát neposkytujú také služby, aké sľubujú v reklame. Myslite hlavne na čistotu. Pred a po masáži sa umyte. Masérka by si mala vydezinfikovať ruky a lehátko, na ktorom budete masírovaný. Priemerná doba masáže by mala byť minimálne okolo 45 minút.

Diskusia

anonym

05. 04. 2018

nebudete mat v ponuke niekedy aj mansážne oleje?

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ