Sexuálne radovánky

Kategória: Sex a erotika

Ak nemáte v obľube stereotyp, máme tu pre Vás zopár špeciálnych miest a polôh.

Sex v kúpeľni

Aj obyčajné pranie sa môže zmeniť na zábavu. Partner sa oprie o práčku chrbtom a zodvihne svoju partnerku za riťku a stehná. Žena obchytí partnera nohami a zaprie ich o práčku. Ruky si ovinie okolo jeho krku. Partnerka sa pohybuje hore a dole.

V kuchyni

Partnerka sa posadí na kuchynskú linku a ovinie ruky okolo ramien muža. Vyloží si najprv jednu nohu na partnerove rameno a potom druhú na jeho druhé rameno. Partner do nej pomaly vnikne.

V sprche

Zapnite si sprchu a nechajte ju namierenú na seba a svojho partnera. Žena sa mierne nakloní, dlaňami sa zaprie do stehien a partner ju drží za pás a jemne do nej vnikne. Najlepším spôsobom ako vytvoriť tlak na bod je G, ak sa partnerka posúva hore a dole.

V kancelárii alebo na kapote auta

Láka Vás predstava scénky ako z amerického filmu? Ak áno, neváhajte vyskúšať aj túto polohu. Partnerka si ľahne chrbtom na pracovný stôl, prípadne na kapotu auta a ruky dá pozdĺž tela. Partner sa postaví k nej a ona dvihne nohy a položí ich na jeho ramená. Rukami sa zaprie, zdvihne panvu a partner ju podrží za zadok, aby vytvoril dokonalý uhol pre dokonalý orgazmus.

Na schodoch

Partner sa posadí na schody. Žena si na neho obkročmo nasadne, pomaličky si ľahne na jeho stehná a pridržiava sa jeho lýtok. Muž obchytí partnerkine stehná, tak aby ich držal z vnútornej strany. Ideálne sú partnerkine pohyby dozadu a dopredu.

V bazéne

Partnerka si ľahne bruchom na nafukovačku, aby jej nohy a zadok viseli. Partner príde k žene zozadu, chytí jej nohy za stehná a prenikne do nej. Žena by sa mala pevne držať a partner by si ju mal poriadne priťahovať k sebe.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ