Sex na jednu noc, alebo i náhodný sex

Kategória: Sex a erotika

Pokiaľ ste to ešte nezažili, určite ste o tom aspoň počuli. Sex s tajomnou neznámou, ktorú sme stretli náhodou, napríklad na diskotéke, isto má niečo do seba. Mal by to zažiť asi každý. Poznáte to, keď vojde do miestnosti kráska s ladnými pohybmi a očarujúcim úsmevom a vtedy si poviete: "Tak túto musím mať!". Nemusíte sa obávať, ženy chcú spontánny a nezáväzný sex takisto ako muži, ba častokrát ešte viac.

Ako na nezáväzný sex

Stačí sa prihovoriť a ak tam budú sympatie, niečo z toho možno bude. Postačí vám ľahká a nenútená konverzácia. Pamätajte, že ženy majú rady sebavedomých mužov. O tom niet pochýb. Ale pozor, netreba nič preháňať. To by vám mohlo skôr uškodiť. Nechajte ju hovoriť a pozorne počúvajte. Veď čím iným si získate väčšiu pozornosť a vďaku, ako tým, že si ich vypočujete? Odpoveď znie: ničím. Záujem nesmie však byť len hraný. Nestačí sa teda len tak tváriť. Keby na to prišla, z nádejného večera by bola len maximálne opica a to predsa nechcete. Taktiež by ste mali sledovať množstvo požitého alkoholu. Ten nám síce dodáva odvahu a ľudia sú tak zhovorčivejší, no ak to preženieme, nemusí skončiť noc práve podľa vašich predstáv. Buďte uvoľnený a spontánny. Ženy vedia vycítiť napätie a teda, že tu niečo nie je v poriadku. Takže sa na nič nehrajte a úspech na seba nenechá dlho čakať.

Vezmite ju kľudne k sebe domov, nemusíte sa ničoho obávať. Teda iba ak strašného neporiadku. V tom prípade zvoľte radšej iné miesto, napríklad i hotel. Nebojte sa ani toho, že po jednej spoločnej noci už bude očakávať svadbu. Väčšinou to končí práve tou jednou nocou.

V neposlednom rade pri takomto náhodnom sexe by ste mali dbať na ochranu, nie len pred neplánovaným rodičovstvom. Musíme si uvedomiť, že svojho partnera nepoznáme a tak netreba nič podceňovať. Určite by ste si neradi odniesli i voľačo iné, ako pekný zážitok.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ