Rôzne typy sexu

Kategória: Sex a erotika

Sex na začiatku vzťahu

Je vhodné skočiť s novým objavom hneď do postele? Pre niekoho bežná rutina, pre niekoho do neba volajúca skazenosť.

Vo všeobecnosti platí pravidlo: ak žena muža priťahuje a je z nej namäkko, nastupuje chémia a iskrenie. Ak sú obaja otvorení pikantnému dobrodružstvu, nie je sa teda čomu brániť. Sex je niečím, čo upevňuje naše vzťahy a plní esenciu toho správneho korenia. Aj tu však existujú nejaké výnimky alebo obmedzenia.

Sex s pannou

Panna je tajným snom snáď každého muža. Sny a predstavy o úzkej vagíne neskúsenej študentky v krátkej sukničke, ktorú treba čo-to priučiť. Bohužiaľ, realita je o niečom inom. Sex s pannou si vyžaduje dostatočnú prípravu, zdržanlivosť a chápanie jej pocitov a v neposlednom rade aj obáv. Určite sa jej budú hlavou preháňať otázky o tom, čo ju čaká  či bude krvácať, či ju to bude bolieť alebo či si to vlastne užije. Rozhodne neodporúčame tlačiť na pílu, ale naopak, riadiť sa heslom: ,,Pomaly ďalej zájdeš.” Prvé sexuálne hry na seba nechajú čakať minimálne pár netrpezlivých mesiacov. Pravdaže, ak neberieme do úvahy podgurážené milovníčky klubov a diskoték.

Sex s neznámou

Nezáväzný sex je asi najmenej rizikový, čo sa dodatočných prísľubov týka. Nie je nutné riešiť čo bude ráno, akú večeru naplánujete o týždeň alebo či si to s vami vlastne užila. Jednoducho sa poriadne odviažete bez akýchkoľvek predsudkov a s voľným priestorom pre sebarealizáciu, či perverznosti. Pre nezáväzný sex neplatia žiadne pravidlá, okrem jedného. Ak je to zábavka na jednu noc, netrvá dlhšie ako do nasledujúceho rána. V opačnom prípade to už je záväzok a veľakrát sa zo žien stane prívesok. A samozrejme neskáčte bezhlavo do postele s kamarátkami, kolegyňami, či sestrami kamarátov. Malo by to fatálne následky!

Sex a váš nový objav

Nikto presne nevie od akého obdobia, či storočia sa datuje toto pravidlo, ale po treťom stretnutí je sex povolený a akceptovateľný. Skôr ho teda neodporúčame. Zaváňalo by to úmyslom užiť si noc a viac sa neozvať. Buďte dobrým milencom. Ženy často hodnotia mužov podľa ich výkonu v posteli. Neodporúčame extrémy ani žiadne perverznosti. S klasikou a vášnivou predohrou sa dostanete zaručene ďalej.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ