Sex s pannou môže byť super, ale aj nočná mora

Kategória: Sex a erotika

Muži milujú všetko nepoznané, zakázané a nevídané. Medzi jedno z týchto neznámych území patrí aj panenstvo. Priťahujú nás neskúsené ženy, ktoré sú tak uzučké. Nehovoriac o zaúčaní dievčat do tajov sexu. Máte chuť na milovanie? My už áno.

Sex s pannou

Ak chcete získať pannu do postele, určite najprv zvážte, či ste na sex s ňou pripravený. Ak príde na samotný akt, bude očakávať, že ju budete vedieť viesť a uspokojiť ju. Je na vašich pleciach veľká zodpovednosť. Nie je naším cieľom vás zneistiť, ale ak to zbabrete, je možné, že sa do konca života bude obávať sexu, pretože po prvýkrát ju to poriadne bolelo alebo si to jednoducho neužila. Pripravte si okrem pevných nervov a výdrže aj lubrikačný gél, ktorý pomôže, keď napriek vašej snahe nebude jej bránička práve najvlhkejšia. Pred prvým sexom sa s ňou bozkávajte, hladkajte ju a hlavne ju uistite, že je pre vás dôležitá jej spokojnosť a pôžitok. Buďte jemný a nežný. Jej vagína je veľmi úzka, ale nebojte sa, je to sval a postupne sa roztiahne.

Postupne sa to bude zlepšovať

Možno vám ako mužovi prvý sex s ňou nebude akosi chutiť, ale postupne to bude lepšie. Budete môcť vnikať hlbšie, rýchlejšie a dravejšie. A čo je najlepšie? Takúto dámu dokážete dokonale naučiť na všetko, čo máte radi. Možno aj taký anál bude mať rada. Skúsite si to? Vychovajte si vašu mačičku, aby priadla tak ako chcete a kedy chcete.

Na čo si musíte dávať pozor? Hlavne neverte babskej táračke, ktorá hovorí, že počas prvého sexu, žene nehrozí žiadne riziko otehotnenia. Je to absurdnosť a hlúposť. Neskúšajte to nikdy bez ochrany, mohlo by to skončiť neplánovaným potomkom. Pred sexom partnerku navlhčite lubrikačným gélom. Nikdy nevnikajte drasticky a nasucho, nesmierne by ju to bolelo. Samotné prasknutie panenskej blany je mierne bolestivá záležitosť, ale aj tej sa dá predísť. Netrápte preto svoju partnerku. Buďte na ňu nežný a odvďačí sa vám.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ