Čo možno o sexe neviete - TOP 10

Kategória: Sex a erotika

Zozbierali sme pre vás zaujímavostí a zopár pikošiek zo sveta sexu.

TOP 10 zaujímavostí

  1. Spoločný orgazmus je prakticky mýtus. Niečo také dosiahne menej ako 1 % partnerov počas svojho sexuálneho života. Netrápte sa teda, keď nedosiahnete vrchol spoločne. Vašou prioritou by malo byť uspokojiť svoju partnerku a seba. Nie je dôležité vyvrcholiť naraz, ale zapojiť všetku fantáziu pre uspokojenie oboch strán.
  2. Negatívne a veľmi často ovplyvňuje kvalitu sexu neustále zapodievanie sa svojím vzhľadom. Prestaňte s tým! Nikto z nás nie je dokonalý a každý z nás by mal byť spokojný so svojim výzorom. Navyše fitness centrá ponúkajú množstvo druhov cvičení a ak neviete ako na to, je tu stále možnosť osloviť osobného trénera.
  3. Ukážte partnerke ako dobre sa viete bozkávať. Bohužiaľ alebo našťastie, ženy určujú podľa bozkávania to, či ste dobrý alebo zlý v posteli.
  4. Sex by mal mať najmenej 15 minút, keďže v priemere za tento čas vie dosiahnuť orgazmus aj žena. Česť výnimkám, ktoré to zvládnu za dve-tri minútky.
  5. Iba 20 % žien vie vyvrcholiť počas súlože. A tie zvyšné? Tie potrebujú aj stimuláciu klitorisu, čiže je nutné zapojiť ruky, jazyk, stimulujúce gély alebo vibrátor. Na trhu sexuálnych pomôcok je obrovský výber a možnosti rôznorodých hračiek, nie je preto dôvod, aby ešte nejaká žena ostávala neukojená.
  6. Nikto sa nerodí ako dokonalý milenec, všetko sa musíte naučiť priamo v praxi. Nezabúdajte, že opakovanie je matkou múdrosti. Sexujte kdekoľvek a kedykoľvek.
  7. Zaujímavé je, že aj muži majú radi predohru. Nie je to iba čisto ženská záležitosť. Nie sme predsa stroje a nevzrušíme sa na počkanie, či na lúsknutie prstov.
  8. Sex je super, iba keď je spojený s láskou. Láska vás bude držať celé tie roky spolu, nie milovanie.
  9. Ženy majú odlišné chúťky v závislosti od ich menštruačného cyklu. Je to normálne a prirodzené, keď vaša partnerka je raz závislá na sexe a inokedy v mesiaci o milovaní ani nechce počuť.
  10. Ak vás sex nebaví, milujete sa s nesprávnou partnerkou.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ