Oddialenie ejakulácie

Kategória: Zdravie a erekcia

Každý muž chce byť skvelým a výkonným v posteli. Niekedy je to však ťažké docieliť, keď máme problémy s predčasnou ejakuláciou. Našťastie existuje viacero možností ako oddialiť skoré vyvrcholenie a tým zabezpečiť dlhý a intenzívny sex. Na internete nájdete kopec rád od tých mechanických (pomôcky, stlačenie určitého svalu na tele atď.), až po tie psychické. Dokonca nájdete aj extrémne rady, ktoré zabolia. Prinášame vám zopár zaručených rád, ktoré pomôžu.

Ako oddialiť ejakuláciu

Kegelove cviky

Nejedná sa o žiadne ženské skupinové cvičenia, nenechajte sa preto odradiť názvom. Hlavnou úlohou týchto cvikov je dosiahnutie lepšej a ľahšej kontroly nad svojím telom, čo prináša hlavne oddialenie a hlbšie vnímanie vyvrcholenia. Kegelove cviky sú jednoduché, zvládne ich úplne každý. Jedná sa o sťahovanie a následne uvoľňovanie svalov. Akých svalov? Predsa tých, ktoré nám pomáhajú aj pri zadržiavaní moču. Denne skúšajte zatínať tieto svaly a následne uvoľňovať. Odporúča sa približne 10-krát za sebou tento cvik opakovať. Ak sa už cítite na druhú časť cvikov, skúste jemne hýbať prirodzením do strán počas erekcie.

Psychologická brzda

Niekedy stačí pomyslieť na niečo asexuálne a máte o odloženie orgazmu vystarané. Na internete nájdete kopec článkov, nad čím máte premýšľať. Miestami je to až vtipné, uvádzame iba niektoré atypické nápady: precvičovanie násobilky, rátanie ovečiek. Čo ale zaručene zaberie? Prebehnite si narýchlo v mysli, čo vás vážne nevzrušuje. Je to svokra, nepríjemná hundravá kolegyňa? Myslite na ňu a uvidíte, ako vyvrcholenie ustúpi do úzadia.

Gély, mastičky, spreje, kondóm

Počuli ste už o znecitlivejúcich prostriedkoch? Nie, nie sú to tie, ktoré používa váš zubný lekár, tieto sú špeciálne navrhnuté na zníženie citlivosti mužského pohlavného údu, čo spôsobuje dlhšiu súlož a zvýšenie uspokojenia partnerky. Na trhu nájdete rôzne mastičky, krémiky, spreje. Ak si chcete stále užiť a niečo takéto neprichádza do úvahy, skúste použiť kondóm určený na análny sex. Je hrubší a pevnejší. Výsledok je rovnaký ako u znecitlivejúcich prípravkoch.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ