Ako byť neverný

Kategória: Vzťahy

Väčšina odborných i populárnych článkov poučuje o tom, ako nebyť neverný, my ale budeme písať o opaku, ako byť neverný. Nevera je stará rovnako ako manželstvo samo. Určité kultúry a spoločnosti sa s ňou potýkali rôzne, nemožno preto hovoriť o tom, že len nesúhlasne. Ak bola spoločensky nevera povolená, tak vždy v určitých hraniciach. A keď povolená nebola, rovnako sa nikdy nezabránilo, že by bola odstránená. Nesnažme sa ju preto ani my potláčať, pretože to sú rovnako úplne zbytočné rady a škoda papiera. Ten by bolo lepšie použiť inak, napríklad na vreckovky pre plač, keď sa nevera prezradí.

Ľudia sú rozdelení na tri druhy: 

  • neverní od zásady,
  • verní od zásady
  • a verní, až kým nenastane príležitosť.

Tu by sme poznamenali, že každý človek si myslí, že bude vždy verný, ale nikdy nehovor hop, kým si nepreskočil. Tiež určite poznáme páry, ktoré to vydržali bez nevery až do konca života jedného, ​​ale aj oboch. Na druhú stranu dokážu vedľa seba žiť partneri s mnohými neverami jedného i oboch, takže je vidieť širokú rozmanitosť.

Čo nás vedie k nevere

Tu by sme chceli napísať pár riadkov pre tých, ktorí nie sú zásadne neverní, tí majú jasno, ale pre tých, ktorí si myslia, že oni nie, prípadne si myslia, že nikdy by nie. Nevera môže byť riešením určitých nezrovnalostí v manželstve, ale aj otázkou treba náhodného stretnutia. Harmonické manželstvo, alebo partnerstvo, za určitý čas zovšednie. Najčastejšie sa to prejavuje na miznúcom čase pre vzájomnú komunikáciu a na sexe. Niekto si to uvedomuje a chce to riešiť, iný to nevníma, ale napriek tomu na to nejakým aj nevedomým spôsobom reaguje. Neriešiace problémy sa vygradujú, až vyústia v čin.

Počiatky nevery

Problémy manželstva sa odrazia v tom, že stačí jedno stretnutie s človekom, ktorý má rozumné názory, pochopenie, dokáže aj zalichotiť, a je sympatický a krásny. Človek potom u neho nájde, to čo mu doma chýba a je tu nevera. Spočiatku len mentálna, potom aj fyzická. Takže tu je nevera, ako má byť.

Ako byť neverný

Hlavným rizikom nevery je jej prezradenie. Ako tomu zabrániť? Najväčším problémom je zvyk na neveru i jej zovšednenie, a tým pokles pozornosti a hlavne opatrnosti. Sú to napríklad nevymazané sms, maily, nesplnené sľuby, častá absencia doma a podobne. Neveru by sme nikdy nemali prenášať do domácnosti, teda nikdy si nepozývajte toho, s kým sme neverní, domov do vlastnej spálne. Ďalšou zásadou by malo byť s takým človekom sa nikdy neukazovať na verejnosti a v spoločnosti, ak nie sme niečím zviazaní. Môžeme mať napríklad spoločné zamestnanie, koníčky atď. Aj pri nich by sme nemali nikdy okato dávať na vedomie, že spolu niečo máme.

Utajenie nevery

Niektoré zásady utajenia sme si už napísali. Jej prezradenie by pre nás mohlo mať fatálne následky, preto k tomu tak pristupujme. Svojím spôsobom by sme sa k trvalému partnerovi mali správať tak, ako k tomu, s kým sme neverní. Chce to nezabudnúť na výročie, chvíľky posedenia pri káve, diskusie nad vzťahom, aj keď je pre nás narušený, ale partner to nevie, riešiť dovolenku, deti a širšie rodinu, a konečne neprestať sa milovať, ak cítime, že to ten druhý chce. V otázke peňazí je to obdobné, stály partner by nemal poznať, že máme aj ďalšie výdavky

Konečné riešenie

Všetko na svete má svoj koniec, teda aj nevera. Ak skončí dobre, máme na mysli to, že sa rozvedieme a novú lásku si vezmeme. Ale verte, že väčšinou aj ona zovšednie, problémy sa vygradujú a raz stretneme niekoho ... ale to sa už opakujeme. Ďalším riešením je ukončenie. To býva tiež často, že ukončíme vedľajší vzťah, keď nám napríklad prerastú problémy cez hlavu, spoznáme, že onen človek nie je tým pravým a podobne. Je potom problém, ako zareaguje milenec či milenka.

Nevera je v jadre úžasná, mať vedľa seba niekoho, kto je na nás milý, kto chce od nás niečo iné, aby sme boli milí aj my. Môžeme k tomu pripočítať skvelý sex, ťažko sa s tým každý z nás bude lúčiť, ale raz to musí stať.

Celý článok sa niesol v tom duchu, že nie je jasné, či ide o muža a ženu. Je to preto, že na neveru sú potrební vždy dvaja, muž a žena. Sme totiž presvedčení, že percento neverných mužov a žien je skoro rovnaké, aj keď všeobecne sa má zato, že muži sú neverní častejšie.

I pri nevere by sme nemali sklamať v intímnej oblasti, s tým dokážu pomôcť účinné prírodné doplnky, najmä MerliX.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ