Ako na dlhšiu výdrž pri sexe

Kategória: Zdravie a erekcia

Ak si položíme otázku, ako na dlhšiu výdrž pri sexe, máme dve možnosti. Buď sme ženou alebo mužom. Asi vás to rozdelenie neprekvapilo, ale je zaujímavé, že sa veľmi nehovorí o výdrži žien. Ale aj to môže byť problém. Aj keď asi menej katastrofický ako u mužov.

Dlhšia výdrž žien

Ženy si môžeme rozdeliť do niekoľkých skupín podľa toho, aký majú orgazmus. Tie najšťastnejšie ho majú aj niekoľkokrát v rade za sebou. Vlhký orgazmus je pre nich normálnym prejavom spokojnosti so sexom. Keď sa stretnú alebo žijú s mužom, ktorý má oneskorenú ejakuláciu, môže sa stať, že on zostane bez vyvrcholenia. Žena sa po niekoľkých orgazmoch položí a užíva si poletovanie na obláčiku a muž? Ten je rád s tým, čo dokázal, ale penis mu zostal vzrušený. Tu je potrebné sa trochu dohodnúť. Ak už žena nemá záujem o zasunutie, mala by mužovi pomôcť rukou alebo orálnym sexom.

Ďalším typom sú ženy, ktoré dosiahnu len jeden orgazmus a na ďalšiu možnosť potom čakajú hodinu, niekedy aj dni. Tu ide určite o výdrž, ale riešenie je podobné ako u predchádzajúceho prípadu.

Na treťom mieste sú ženy bez orgazmu. U nich je otázka, či vôbec túžia po sexe. Je to veľký problém pre psychológov a sexuológov. Potom je asi jedinou brzdou dĺžky sexu nezáujem či nuda. Je to už na mužovi, ako si poradí. Vzájomný vzťah nie je len o orgazme, ale aj o tom, aby sa dve osoby mali radi, o pohladení a o telesnom kontakte.

Dlhšia výdrž u mužov

Každý muž sa už určite stretol pri sexe s tým, že niekedy vystrelí hneď a niekedy trebárs o pol hodinu alebo aj o dosť neskôr. Môže byť viac názorov prečo tomu tak je, ale väčšinou možno povedať, že si telo robí čo chce. Alkohol, abstinencia, obžerstvo, hladovka, dlhá predohra, alebo krátka, a iste nájdeme aj ďalšie možnosti, ako ovplyvniť dĺžku sexu. Keď si tu odpustíme zdravotné problémy, čo je téma na knihu a použitia rôznych drahých prípravkov, možno sex (samotný koitus) ovplyvniť aj priamo v akcii.

Metódy predĺženia sexu

Asi sa snažíme všetko deliť, ale aj tu sú dve možnosti. Buď s krátkym sexom už počítame, čo môže hraničiť s predčasnou ejakuláciou, alebo to zistíme až v momente súlože.

Prvý prípad je možný, ale je nemožné sa s tým ešte nestretnúť. Ak to vieme programovo dopredu, máme možností niekoľko. Treba použiť kondóm, ktorý brzdí vzrušenie. Sú na trhu aj rôzne mastičky, ale dĺžku môžeme ovplyvniť trebárs chladom (najmä chodidlá sú vhodné), kratšou predohrou, ale tiež môžeme zapojiť psychiku. Tým myslíme predstavovanie si niečoho úplne iného, než sex.

Pre šťastnejších mužov, ktorí zistia, že sa ich sekunda blíži a ešte sami nechcú koitus ukončiť, je riešením prestať v pohyboch, osloviť partnerku nejakou vhodnou otázkou, alebo myšlienkou (určite nie, či vyhrá Real alebo Barcelona). Prípadne, ak nám nič nenapadá, vysunieme sa úplne a pokračujeme v dráždení partnerky prstami alebo orálne. Keď sa upokojíme, pokračujeme ďalej. Prestávok môžeme urobiť viac a možno tým partnerku potešíme. Bude to pre ňu určite príjemná zmena.

Na problémy v intímnej oblasti sú vhodné špeciálne doplnky stravy. Populárny je aj náš prírodný prostriedok MerliX, ktorý je nezávadný a môže ho užívať každý.

Diskusia

------

09. 04. 2018

ako vydrzat dlhsie?

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ