Kegelove cviky na zväčšenie penisu

Kategória: Zdravie a erekcia

Väčšina mužov je v domnienke, že čím väčší penis majú, tým lepší bude ich sexuálny život. V skutočnosti je dĺžka penisu spojená s psychikou muža, ako aj s jeho sebavedomím. Vedeli ste, že väčšinu žien v skutočnosti nezaujíma, aký dlhé je váš penis? Dôležitejšia je práve jeho hrúbka.

Kegelove cviky pre zväčšenie penisu

Väčšina žien je  spokojná s akoukoľvek veľkosťou penisu svojho partnera, zatiaľ čo muži nie. Mnoho chlapov si myslí, že majú menší penis ako v skutočnosti je. Priemerná dĺžka penisu je približne 5,7 cm, zatiaľ čo priemerná hrúbka je 4,7 cm. Toto sú niektoré z faktov o penisoch.

Mužský pohlavný orgán má najrôznejšie podoby. Či už ide o spomínanú dĺžku alebo hrúbku, tvar či zakrivenie. Ide o rovnaký princíp ako pri zvyšku tela. Ľudia majú rôzne preferencie týkajúce sa penisov. Niekto má rád menšie, iní zas väčšie. Väčšina ľudí má rada svojich partnerov práve pre vlastnosti, ktoré nemajú nič spoločné s veľkosťou ich penisu. Tá tiež nemá nič spoločné s mužnosťou alebo s tým, ako dobrý je niekto pri sexe. Ak však chcete nabudiť penis a prekrviť ho, môžete vyskúšať Kegelove cvičenia. Tieto cvičenia používajú najmä sexuálni herci. Vďaka nim je možné zosilniť výdrž, výstrek, koordináciu, robustnosť a esteticky príťažlivý vzhľad penisu. Na niektoré zo spomenutých faktorov skvelo poslúžia tabletky Merlix Perfektum. Jedna tabletka pred sexom zaručí stvrdnutie a spevnenie penisu, oddiali ejakuláciu a zvýši sexuálnu výdrž.

Čo je Kegelove cvičenie?

Masážne cviky pre penis a jeho priaznivé účinky spomenuté vyššie môžete praktikovať kedykoľvek počas dňa, najlepšie v pokoji. Je potrebné byť trpezlivý, pretože výsledky neprídu zo dňa na deň, podobne ako je to s klasickým cvičením. Kegelove cvičenia sú po technickej stránke veľmi jednoduché, no mimoriadne účinné. Ich cieľom je posilnenie svalstva, ktoré prospieva močovej aj pohlavnej sústave. Primárnym významom precvičovania svalstva je dosiahnutie jeho väčšej pevnosti. Pravidelné precvičovanie svalov zlepšuje ich prekrvenie a tiež krvný obeh v celej oblasti panvy a oblasti penisu. Zároveň môže pevnejšie svalstvo zlepšiť kontrolu nad erekciou a jej udržaním, čiže nad jej výdržou. K vykonávaniu takýchto cvikov je potrebné zaobstarať si lubrikant, aby ste predišli akejkoľvek bolesti či nepríjemnému pocitu.

Cvik 1: Jelqing

Prvý cvik patrí medzi najbežnejšie formy cvičenia medzi mužmi. Pomáha pri zhrubnutí penisu. Ak chcete ovplyvniť veľkosť penisu, odporúča sa cvik vykonávať aspoň raz denne. Pomáha tiež pri lepšej erekcii, ktorá môže prospieť zdravému sexuálnemu životu. Cvik vykonáte tak, že položíte obe ruky na penis a jemne ním pohybujte zhora nadol. Pred samotnou erekciou zvážte jeho predhriatie.

Cvik 2: Naťahovanie

Toto cvičenie je podobné dojeniu kravy. Je to jedno z najlepších cvičení, ktoré môže pomôcť k rýchlejším výsledkom. Ide o druh jelqingového cvičenia, pri ktorom sa však používa iba palec a ukazovák. Pomocou palca a ukazováka posúvajte pokožku zhora nadol. Cvik vykonávajte približne 20 minút. Ak dôjde k erekcii, nechajte penis odpočinúť a pokračujte zhruba po piatich minútach. Cvičenie je vhodné opakovať každý deň.

Cvik 3: Natiahnutie stredovej šľachy

Cvik sa precvičuje s mierne tvrdým penisom alebo v kľudovom stave. V prvej časti cviku penis uchopíte bruškami prstov za žaluď a pokožku, ako by ste ho mali v úmysle vyťahovať. Penis mierne odtiahnete smerom od tela bez toho, aby ste cítili nepríjemný ťah kože penisu. Pri tomto cviku naťahujeme jeho šľachu a tkanivo. Mali by ste cítiť vnútorný tlak až pri koreni penisu. Druhá časť cviku je založená na protitlaku. Penis opäť uchopíte bruškami palcov za žaluď a predkožku. Penis držíte od seba v pravom uhle. Druhú ruku položíte na stred penisu a vytvoríte protitlak, čím ho ohýbate do oválneho tvaru. Tento cvik je ideálny na spevnenie a predĺženie vnútornej šľachy penisu.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ