Zrastená predkožka - nepríjemnosť alebo katastrofa

Kategória: Zdravie a erekcia

Zanedbanie naťahovania predkožky pri kúpaní u malých chlapcov, vrodená vada a mnoho iných okolností spôsobuje nedostatok, ktorý je čoraz viac diskutovaný nielen u urológov ale aj na internete.

Príčiny zrastenej predkožky

Príčiny zrastenia predkožky môžu byť naozaj rôzne, no dôsledky sú vždy približne rovnaké. Je to neduh, s ktorým sa vo väčšine prípadov dá bez problémov žiť. Močenie je takmer vždy bezproblémové, keďže otvor je pre túto potrebu dostatočný. Ale ak sa pozrieme na tento neduh s ohľadom na aktívny sexuálny život tak je situácia o niečom inom.

Zrastená a nedostatočne pružná predkožka sa prejavuje hlavne tým, že nie je schopná dostatočne poodhaliť žaluď penisu na to, aby sa celý dokonale poodhalil tak ako sa má. Toto zapríčiňuje zníženú alebo minimálnu citlivosť a v extrémnych prípadoch pri vyvrcholení erekcie aj bolesť. Žaluď sa jednoducho snaží dostať von za každú cenu aj keby mal natrhnúť predkožku. Tento neduh zároveň dokáže znemožniť erekciu a tým aj dostatočné uspokojenie partnerky.

To, ako sa tento neduh prejavuje, je rôzne, no v sexuálnom živote to určite nieje nič prijemné. Ako sa však hovorí, každý problém má aspoň jedno riešenie. Čo teda odporúčajú urológovia a ktoré riešenie sa ukázalo ako najlepšie?

Fimóza ako zdravotný problém

Mnohí odborníci sa zhodujú na tom, že riešenie tohto problému sa objavilo už pred storočiami vo viere, kde by sme ho asi nehľadali. Starým židovským zvykom je každému chlapcovi po narodení urobiť obriezku. Obriezka sa ukazuje ako ideálne riešenie aj pre tento problém a prináša aj ochranu proti väčšine bakteriálnych ochorení, ktoré majú svoje hniezdo hlavne v teple a vlhkosti predkožky.

Je to možno riešenie, ktoré by vám nenapadlo, no je efektívne a funguje, tak prečo nie. Má to navyše aj bonus v tom, že z vášho pohlavného styku budete mať úplne nový zážitok a za vaše rozhodnutie sa vám určite odvďačí aj vaša partnerka. 

Diskusia

David

21. 11. 2019

Ahoj keď si stiahnem predkozku tak nie celu lebo mi ju drží niečo pod zaludom

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ