Akú veľkosť penisu ženy jednoducho milujú?

Kategória: Sex a erotika

Penis je pýchou mužského tela, to určite pozná a potvrdí každý z nás. Nie je nič lepšie, ako keď nám mužom ženy pochvália naše prirodzenie a ešte lepšie je, keď sa s ním hrajú ako mladé hravé dievčatá a my sa môžeme pozerať a kochať. Otázkou zostáva, aké prirodzenie majú ženy najradšej?

Na veľkosti záleží len mužom, ženám nie

Aby sme vás potešili, aj s malým penisom sa dá urobiť veľké divadlo, dámy tam dolu ho cítia aj tak iba v prvej časti vagíny, takže dĺžka je iba akousi porovnávacou hodnotou, ktorú používajú muži v ich komunite.

Podľa výskumov je dokonalé a ideálne prirodzenie cca 18 až 18,5 cm dlhé a má 16 cm po obvode. Prestaňte sa teda trápiť nezmyselnou dĺžkou, ktorou sa chvália hlavne opití muži v krčme a to až tak, že si ich dokonca merajú pravítkom. Ale aj tu sú výnimky. Dámy jednoducho majú rôzne chúťky. Jedny milujú úzke, iné širšie a ďalšie majú rady viacej zakrivené. Netrápte sa tým.

Priemerné dĺžky penisov v rôznych krajinách

Viete že priemerná dĺžka prirodzenia na Slovensku je cca 15,21 cm? Nebojte sa, sú aj krajiny, ktorých obyvatelia majú ešte menšie penisy. Každého pána poteší jedna dôležitá informácia, ktorou je, že priemerná dĺžka prirodzenia v Európe je iba 13 cm. Sme teda poriadne nad priemerom celej EÚ. Skvelé a uspokojujúce, však?

Poďme sa pozrieť na krajiny, v ktorých je priemer pod, respektíve mierne nad 13 cm:

  • Rusko - 13,21 cm
  • Írsko - 12,78 cm
  • Rumunsko -12,73 cm

A kto má najmenšie prirodzenie na svete? Sú to Juhokórejci, ktorých penisy majú iba 9.66 cm. Poriadne málo, všakže? Stará známa pravda však ostáva v platnosti aj naďalej, čiže nie je dôležitá šírka, či dĺžka, ale vaša šikovnosť a technika. Žena sa dá uspokojiť viacerými spôsobmi a praktikami a proporcie vášho prirodzenia s tým nemajú nič spoločné a nijak neovplyvňujú samotný milostný akt. Nenechajte sa teda odradiťa obmedzovať obavami.

Diskusia

anonymna

28. 04. 2018

dĺžka nie, hrúbka :))

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ