Tipy ako zvýšiť hladinu testosterónu

Kategória: Zdravie a erekcia

Možno ste už počuli o tom, že testosterón prirodzene zlepšuje váš sexuálny život. Ale možno ste nepočuli o tom, že vyššia hladina testosterónu  pridáva aj chuť do života a dokonca stabilizuje aj ideálnu váhu. V dnešnom článku vám preto ukážeme, ako si môžete zdvihnúť hladinu tohoto mužského hormónu prirodzenou formou.

Ako zvýšiť hladinu testosterónu

Optimálna strava

Vyhnite sa cukrom, pšenici a prázdnym kalóriám. Nie, nechceme tu písať články pre ženy, kde vám budeme zakazovať cukor, tuky a všetko sladké. Tento článok je pre mužov a chceme zachovať potrebu vyváženého jedálnička a zdravej stravy. Ako teda strava pôsobí na testosterón? Veľmi jednoducho. Inzulín pôsobí na testosterón tým spôsobom, že brzdí jeho schopnosť premieňať tuky na energiu a tým mužské telo stráca energiu. Mužské telo teda potrebuje hlavne kvalitné bielkoviny a tuky, vďaka čomu sa posilní nielen celková energia, ale aj mužská potencia. Skvelým jedlom je teda také, ktoré kombinuje bielkoviny s tukmi a minerálmi. Takéto jedlo môže byť napríklad losos s ryžou, šalátom a pokvapkaný kvalitným olivovým olejom.

Pohybom dosiahnete zázraky

Nie je pohyb ako pohyb. Pre mužov sa v žiadnom prípade nehodia nekonečné behania vonku, ale aj nelogicky rozložený svalový tréning. Najvhodnejšou variantou, pri ktorej si zvýšite hladinu testosterónu a ešte aj zhodíte nejaké kilečko dolu, je kombinácia silového posilňovania a intervalového cvičenia, ktoré vám vie krásne zostaviť tréner. Za pokus to stojí. Nezabúdajte ani na dostatočnú regeneráciu po cvičení a časté navštevovanie parkov, či lesov. Potrebujete tiež dostatok čerstvého vzduchu a svetla, ktoré pôsobí priamo na zvýšenú tvorbu testosterónu v tele.

Tabletky s prírodným extraktom

Prírodný extrakt pochádza zo vzácnej rastliny Tribulus Terrestris, teda kotvičníku zemného. Je dokázané, že jeho pravidelným príjmom, je možné zvýšiť testosterón  až o neuveriteľných 30 %. Ak sa rozhodnete pre tabletky, nič tým nepokazíte. Sú stavané presne na to, aby pôsobili na zvýšenie potencie a celkovej chuti do milovania. Na tento účel vám výborne poslúžia aj tabletky MerliX, ktoré extrakt z tejto rastliny obsahujú.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Posledné pridané články

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ