Tipy ako zvýšiť hladinu testosterónu

Kategória: Zdravie a erekcia

Možno ste už počuli o tom, že testosterón prirodzene zlepšuje váš sexuálny život. Ale možno ste nepočuli o tom, že vyššia hladina testosterónu  pridáva aj chuť do života a dokonca stabilizuje aj ideálnu váhu. V dnešnom článku vám preto ukážeme, ako si môžete zdvihnúť hladinu tohoto mužského hormónu prirodzenou formou.

Ako zvýšiť hladinu testosterónu

Optimálna strava

Vyhnite sa cukrom, pšenici a prázdnym kalóriám. Nie, nechceme tu písať články pre ženy, kde vám budeme zakazovať cukor, tuky a všetko sladké. Tento článok je pre mužov a chceme zachovať potrebu vyváženého jedálnička a zdravej stravy. Ako teda strava pôsobí na testosterón? Veľmi jednoducho. Inzulín pôsobí na testosterón tým spôsobom, že brzdí jeho schopnosť premieňať tuky na energiu a tým mužské telo stráca energiu. Mužské telo teda potrebuje hlavne kvalitné bielkoviny a tuky, vďaka čomu sa posilní nielen celková energia, ale aj mužská potencia. Skvelým jedlom je teda také, ktoré kombinuje bielkoviny s tukmi a minerálmi. Takéto jedlo môže byť napríklad losos s ryžou, šalátom a pokvapkaný kvalitným olivovým olejom.

Pohybom dosiahnete zázraky

Nie je pohyb ako pohyb. Pre mužov sa v žiadnom prípade nehodia nekonečné behania vonku, ale aj nelogicky rozložený svalový tréning. Najvhodnejšou variantou, pri ktorej si zvýšite hladinu testosterónu a ešte aj zhodíte nejaké kilečko dolu, je kombinácia silového posilňovania a intervalového cvičenia, ktoré vám vie krásne zostaviť tréner. Za pokus to stojí. Nezabúdajte ani na dostatočnú regeneráciu po cvičení a časté navštevovanie parkov, či lesov. Potrebujete tiež dostatok čerstvého vzduchu a svetla, ktoré pôsobí priamo na zvýšenú tvorbu testosterónu v tele.

Tabletky s prírodným extraktom

Prírodný extrakt pochádza zo vzácnej rastliny Tribulus Terrestris, teda kotvičníku zemného. Je dokázané, že jeho pravidelným príjmom, je možné zvýšiť testosterón  až o neuveriteľných 30 %. Ak sa rozhodnete pre tabletky, nič tým nepokazíte. Sú stavané presne na to, aby pôsobili na zvýšenie potencie a celkovej chuti do milovania. Na tento účel vám výborne poslúžia aj tabletky MerliX, ktoré extrakt z tejto rastliny obsahujú.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ