Zlepšite svoj sexuálny život pomocou týchto 5 tipov na produktivitu

Kategória: Vzťahy

Produktivita je zvláštnou ale pridanou hodnotou do našich životov. Môže ovplyvniť denné ale aj týždenné plány plné pracovných povinností, cez ktoré je ťažké si nájsť voľný čas. Príliš veľa práce dokáže narušiť sexuálne vzťahy s partnerom, ktoré môžu pretrvávať dlhodobo. Ako na produktivitu? Vyskúšajte nasledovných 10 tipov, ktoré zaručia kvalitne strávený pracovný čas s vyhradeným časom na sex a dokonca aj predohru.

vyššia produktivita, lepší sex

Vypnite si prichádzajúce upozornenia

Práca a osobný život by mali mať medzi sebou pomyselnú hranicu, ktorú možno prekročiť iba v závažných prípadoch. V pracovnom čase sú vypnuté upozornenia prínosom na zvýšenú produktivitu a sústredenosť, vďaka čomu odvediete omnoho viac práce, ktorý by ste si v opačnom prípade museli brať domov. Vypnúť upozornenia na sociálne siete a všetky iné aplikácie mimo práce dokážete v nastaveniach vášho telefónu či v samotných aplikáciách. Doma je vhodné stíšiť si zvonenie a všetky pracovné povinnosti nechať na mieste pracoviska. Nerušene si tak môžete užívať voľný čas alebo stráviť nikým a ničím nerušený sex s vašou polovičkou bez strachu z prichádzajúceho hovoru či pípnutia pracovného e-mailu.

Počúvajte vašu obľúbenú hudbu

Hudba dokáže zlepšiť sústredenosť či blokovať rozptýlenie z okolitého prostredia, čím môžete nerušene pracovať. Hudbu možno použiť aj v spálni na rovnaký efekt, vďaka čomu budete sústredený v daný moment. Prostredníctvom opakovania tohto tipu bude hudba v spálni či v byte signalizovať vášmu mozgu, že je čas na sex. Všímavosť a prítomnosť sú osvedčeným spôsobom, ako zo sexu získať viac radosti a intímnejšieho spojenia, a hudba je skvelý spôsob, ako to dosiahnuť. Nedávny prieskum medzi 30 000 ľuďmi zistil, že 67 % opýtaných má viac sexu pri počúvaní hudby doma.

Ranné cvičenie – blaho na začiatok každého dňa

Cvičenie je skvelý spôsob, ako rozbehnúť deň, zvýšiť energiu a naštartovať kreativitu. A čo je lepšie ako rozcvička v podobe ranného sexu? Je zvykom mať sex len večer. Ak je čo i len jeden z partnerov unavený, táto povinnosť sa často odkladá na druhú koľaj. Samozrejme, ráno je tiež množstvo dôvodov na odloženie sexu, ale s trochou sebakontroly je zábava a potešenie ranným sexom celkom dobrou motiváciou.

Kopec povinností a preto nestojí?

Libido sa môže znížiť aj v prípade stresu, nadbytočného množstva povinností či uponáhľaného života. Jeho produkcia je pomalšia, preto je ťažké prísť na sexu na chuť v takýchto životných situáciách. Občas je však potrebné vypnúť a naladiť sa na tie správne tóny. Psychika ovplyvňuje erektilnú funkciu, ktorú môžete podporiť  tabletami Merlix Perfektum pre lepší sex. Pomôžu s vyššou chuťou na sex, ako aj s predĺžením styku či oddialením ejakulácie. V prípade, že chcete vypnúť a vychutnať si vynikajúci sex, tieto tablety vám pomôžu dostať sa do stavu blaha.

Umlčte svojho vnútorného perfekcionistu

Vnútorná kritika dokáže zabiť kreatívy a predstavy pri práci ale aj sexe. Aj keď vás perfekcionizmus môže viesť k tomu, aby ste boli lepšími, môže to byť aj priama cesta k prokrastinácii. Ak chcete byť v práci produktívni a efektívni, treba mať túto vlastnosť pod kontrolou. V spálni je perfekcionizmus čistý jed. Starosť o to, ako vyzeráte, ako zniete alebo o vašej sexuálnej výkonnosti, absolútne ničí pôžitok. Divácke sledovanie – kde sa zameriavate na seba z pohľadu tretej osoby a kritizujete všetko, čo robíte, namiesto toho, aby ste si užívali potešenie seba a svojho partnera – sa znovu ukázalo, že stojí v ceste orgazmom a znižuje celkovú spokojnosť so sexom.

Je jednoduché vyskúšať tipy na produktivitu, či už v práci alebo v posteli. Aj napriek množstvu pracovných či osobných povinností môžete spraviť z totálneho chaosu organizovaný chaos, ktorý môže mať šťastný koniec v podobe sexuálnej rutiny, či neustáleho množstva libida. Je dôležité sa v živote plnom stresu uvoľniť, odviazať a nezabúdať na túto povinnosť každý deň.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ