BDSM

Kategória: Sex a erotika

Čoraz rozšírenejšia téma. Hlavne u žien, ktoré nemajú v obľube žiadne milé maznania v posteli, ale idú na to poriadne tvrdo. Nečudujte sa im. Čoraz častejšie totiž čítajú rôzne erotické knihy, či články, kde sa hlavné hrdinky oddávajú tvrdému milovaniu s dominantným mužom, ktorý vie, čo chce. Vymyslený nezmysel? Kdeže! Každá druhá žena túži po tom, aby bol jej partner silnejší, viacej živočíšny a vedel ako a čo urobiť v tej vhodnej chvíli. Skúste sa aj vy inšpirovať zopár BDSM praktikami, ktoré sú známe, ale aj menej známe.

Sexuálne BDSM praktiky

Žena dominantná, muž submisívny

V tomto prípade je žena tá, ktorá vedie a muž je jej podriadený sluha, ktorý plní, čo vidí na očiach jeho drahej. Veľa mužov odmieta toto postavenie, ale nájdu sa aj jeho uctievači. Pozrime sa teda na slovníček praktík a pojmov, ktoré sa vám možno niekedy zídu.

CFNM

Žiadna extrémne ťažká skratka. Pochádza z anglického Clothed female, naked male, čo znamená, že žena je oblečená, pokiaľ jej partner je úplne nahý. Vyznávači tejto záľuby tvrdia, že ich extrémne vzrušuje predstava, že sú nahí, ponížení a musia plniť všetko, čo im žena povie. Ako vidíte, každý máme svoje chúťky.

BDSM praktiky

Cuckold

Obmedzovanie sexuálneho uvoľnenia u muža. Inak  povedané, muž nesmie zažívať žiadne pohlavné uspokojenie s partnerkou, či s inou ženou, zatiaľ čo jeho partnerka robí všetko naopak. Žena si užíva voľný sex s hocikým, hocikde. V núdzovom prípade je možné iba orálne uspokojenie mužského partnera.

D/S

Predstavuje dominantno-submisívny vzťah, ktorý trvá zvyčajne určitý čas alebo aj 24 hodín, 7 dní v týždni, kedy sú partneri stále na svojich submisívnych, či dominantných postoch. Zvyčajne sa vyskytuje dominancia žien, ktoré sa nazývajú, ako inak dominy, mužia pánov, preúčajú ich a pravdaže nedovolia im robiť, čo chcú. Latex, koža a silný výprask inclussive.

Houseboy

Možno tomu neuveríte, ale ženy vzrušuje pozerať sa, ako páni upratujú. Na túto BDSM zábavku teda treba hľadať submisívneho muža, ktorý vykonáva domáce práce a žena mu prikazuje, čo má robiť. Dosť zvrhlá predstava o nahom mužovi, ako čistí toaletu.

Muž dominantný, žena submisívna

Kandaulismus

Dosť neznáma praktika BDSM sveta, kedy muž drží takú nadvládu na ženou,ju ponúka iným na sexuálne hrátky. Extrémne ho vzrušuje predstava toho, že má žena styk s iným mužom a on sa môže na to celé divadielko pozerať. Pre niektorých mužov niečo nepredstaviteľné, ale ako sa vraví, koľko ľudí, toľko chutí.

Bondage

putá na sexuálne BDSM hry

Inak nazývané, aj zväzovanie. V tejto skupine nájdete selfbondage, kedy prakticky viažete samého seba alebo potom klasickú bondage, vykonávanú na niekom inom. Hlavnou myšlienkou je dosiahnutie dokonalej nadvlády nad niekým druhým cez uviazanie lanom alebo iným druhom motúzov. Častá je aj bondage, kde je viazaná osoba pripevnená o nejaký statický predmet – strom, stĺp, paletu atď.

Tease and denial

Dominant dráždi svoju partnerku, ale nikdy ju neprivedie k vyvrcholeniu. Opäť praktika, ktorá dáva najavo dominanciu partnera.

Waxplay

Kvapkanie vosku priamo z horúcej sviečky na telo partnerky. Mierne bolestivé, ale určite sexy.

Tickling

Partnerku mučíte jemným, neprestávajúcim šteklením po celom tele. Asi jedna z tých normálnejších praktík, ktorá nie je ničím tvrdá, či drastická.

Spanking

Vyplieskate niekedy vašu nezbednú partnerku cez zadoček? Ak áno, ani neviete o tom, že robíte takzvaný spanking, ktorý je hlavne o cielených výpraskoch na zadoček, ale aj iné časti tela.

Fisting

Takpovediac tvrdý análny sex, prevádzaný iba rukou, ktorá je zavádzaná do ženského zadočku často až po lakeť.

CB

Chastity belt alebo inak nazývaný pás cudnosti, ktorý nosí partnerka počas vašej neprítomnosti. Je vyrobený z kovu, má dierky na vykonávanie potrieb, avšak nedovoľuje žiadne sexuálne aktivity. A to najlepšie na koniec, kľúčik od neho máte iba vy.

dominancia a submisivita

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ