Vibrátor ako pomocník v posteli

Kategória: Sex a erotika

Vibrátor, alebo robertko, je dnes vecou, ​​ktorá je voľne dostupná. Dá sa kúpiť v hociktorom e-shope, ktorý sa ani až tak nemusí zaoberať len erotickou produkciou. Ono vlastne ani nejde o nič neslušné, ​​pretože ten, kto nevie, čo s ním, tak si sám neporadí. Takých ľudí je ale asi málo. Možno niekto zo storočných či niektoré deti v materskej škole.

Vibrátor, erotická pomôcka

Erotické pomôcky sú známe odpradávna. Nachádzajú sa dokonca aj pri archeologických vykopávkach. Vtedy išlo asi určite o dildo, ako hovoríme nepohyblivej náhrade za mužský penis, ale slúžilo to k niečomu podobnému, k potešeniu ženy. U nás sa tieto pomôcky začali voľne predávať až po roku 1989. Do tej doby sa mohli oficiálne dovážať na lekársky predpis a samozrejme sa vozili načierno. Inak sa ale používali rôzne náhrady. Zvlášť pretiahnuté zelené tuby na šampón snáď vytvorili dizajnéri len na účel masturbácie.

Stručný vývoj vibrátorov

Prvé vibrátory boli jednoduché. Valček s batériou, nad ňou motorček s malým excentrom, ktorý celé teleso vibrátora rozvlnil. Potom prišla možnosť regulovania rýchlosti a tým aj sily vzrušenia. Potom nastúpili umelé hmoty, silikóny a podobne a z vibrátorov sa stala úplná veda. Veda na vzrušovanie žien. Vibrátory sa začali deliť na vzrušovanie klitorisov a pošvy, niektoré sú aj pre oboje. Novinkou sú aj vibrátory napodobňujúce orál. Dizajnu sa venujú špičkoví výtvarníci a vziať dnes do ruky moderný vibrátor, je potešenie nielen pre vagínu, ale aj pre chápajúcu ruku a aj oči. Veľkou nevýhodou sú ale ceny, pretože tie skoro prekračujú minimálnu mzdu. A teraz premýšľajte, či je minimálna mzda tak malá, alebo sú také drahé vibrátory.

Inak sa vibrátorom tiež niekedy hovorí cumlík, ale dnes už chápeme, že to na cmúľanie nie je.

Druhy vibrátorov

Rôzni výrobcovia i predajcovia ich delia rôzne, ale my si ich rozdelíme podľa druhov bez ohľadu na cenu a materiál. Základné klasické viac či menej pripomínajú penis, niektoré majú aj semenníky. Majú rôznu dĺžky, hrúbku, materiály i vibrácie, dnes aj s prirážaním. Dôležité je ale to, ako sa držia. Väčšina z nich je tzv. do ruky, ale niektoré majú prísavku na hladkú plochu. Odnožou je potom pevný vibrátor, ktorý má jednoduchší tvar, aj keď môže byť rôzne tvarovaný, ale priamo penis nepripomína. Ďalšie odnože sú veľké vibrátory XL a XXL, ktoré ohromia veľkosťou a mohutnosťou, ale pre nejednu ženu sú aj ony zdrojom sexuálnej radosti.

Vibrátory na klitoris sú malé, skôr len valčeky, ale na klitorise pôsobia úžasne.

Vibrátory na G-bod sú na konci ohnuté, aby lepšie dráždili vysnívaný bod ženskej rozkoše.

Rotačné vibrátory pracujú inak, otáčajú sa a niekedy môžu aj krúžiť zakončením v pošve.

Kombinované (dvojité) vibrátory sa delia na dva druhy. Jedny majú hlavnú časť valcovú pripomínajúcu penis a z nej odbočujúcu menšiu na klitoris. Ďalšou kombináciou je vibrátor na pošvu a ritný otvor, a existujú tzv. kotvy pre všetky tri zmyslové zóny. Ďalšie môžu pripomínať viac či menej podkovu, majú preto dve zakončenia. Jedno sa priloží na klitoris a druhý sa zasunie dovnútra ženy a môže dráždiť bod G.

Masážne hlavice dráždia ženské orgány iba zvonku, ale napriek tomu sú niekedy považované za tie najlepšie vibrátory. Môžu byť napájané aj z elektrickej siete, preto majú zvyčajne väčšiu silu a výdrž, než tie napájané z batérie.

Pre iné uchytenie môžeme ešte spomenúť lesbické pripínacie vibrátory, ktorý si jedna žena pripevní popruhmi na telo a simuluje potom mužské pohyby s vibrátorom v druhej žene.

Bez nejakého vibrátoru sa snáď už u nás nenájde žiadna spálňa, kde spí aspoň jedna žena. Ten, kto má rád ženy emancipované, asi chápe aj ich túžbu po sexuálnom živote. Keď si predstavíme, že sú dnes ešte určité spoločnosti či náboženstvá, kde sa sex vykonáva len za účelom plodenia detí, musí nás sužovať hrôza. A o to viac pri predstave, že sú dievčatá v mladom veku obrezávané. Fuj. Ale radšej o niečom príjemnejšom, o vibrátoroch a ich používaní.

Vibrátor pre dievčatá

Mnohé ženy, a nemusia byť len single, považujú svoj vibrátor za "miláčika", ktorý nikdy nesklame. Vždy vzruší a na nič sa nevyhovára. Škoda len, že naša spoločnosť ešte nevyrástla z kresťanskej morálky, že všetko telu potešujúce, je hriech, a pritom dovolí zoznamovať deti so zločinom a vraždami. 

Vibrátor ale asi nie je stavaný pre mladé dievčatá, určite nie pred stratou panenstva. Snáď by sa im mohol odporučiť cumlík na klitoris, ale kto to má urobiť? Rodičia, či zastarané školstva? Ale do 18 rokov by rovnako také veci nakupovať úradne nesmeli. Nemajú vstupovať ani do erotických obchodov, ale čo s tým, že väčšina do 18 rokov o panenstvo aj tak príde.

Odkedy sa radovať s vibrátorom?

Stanoviť nejaký vek pre vibrátor sa asi nikto neodváži. Hovorili sme o malom vibrátoriku na klitoris, aby dievča neprišlo o panenstvo s umelým penisom. Možno by boli dobré vedecké štúdie na túto tému. Lepšie ako byť znásilnená nejakým psychopatom. A to je dosť častý prípad, pretože to rovnako dievčatá z hanby radšej neoznámia, ale nesú si potom mindrák z takého zážitku napríklad do svojej smrti.

Ak chceme stanoviť vek, tak asi vtedy, keď dievča už skutočne vie, čo to je sex a čo to je mať z neho radosť.

V prvých mesiacoch sexuálneho života asi nie je ten správny čas. To sa mladí milujú aj napríklad viackrát za deň. Ale to časom pominie a prídu dni všedné, práca, občasné odlúčenie a aj iné pauzy. A potom príde ten správny čas. Žena myslí na svojho miláčika a prechádza si pošvu vibrátorom. Nemá cenu hneď kupovať špeciality, alebo väčšie veľkosti, na tie je čas neskôr. A postupne príde aj čas kedy sa s robertkom pohrá aj partner a uvidí zblízka, ako jeho milej vlhnú pysky a otvor. Potom, ako príde vrchol, môže on sám preniknúť a dokončiť sex svojím penisom orgazmom ženy. Je to aj pomoc trebárs pri predčasnej ejakulácii.

Vibrátor v ruke muža

Ak sa žena začne vzrušovať vibrátorom sama, nájde polohu, kedy ju vzrušuje najviac a kedy menej. Muž ale necíti jej pocity, preto by mal použiť lubrikant a začať len pozvoľna. Pokiaľ ide o klasický vibrátor v podobe penisu, nemal by hneď na doraz zájsť do pošvy, ale prechádzať celú mušličku od ritného otvoru po klitoris a postupne vždy zasúvať do pošvového otvoru. Ak potom už plne napodobňuje zasúvaním a vysúvaním súlož, rovnako by ho mal občas vytiahnuť a znovu prejsť aspoň klitoris. Tiež neodporúčame veľkú rýchlosť a silu. Radšej si vzdychy ženy vychutnajte čo najdlhšie. Ak máme vibrátor kombinovaný, rovnako začneme pozvoľna a po zasunutí do pošvy s ním len ľahko otáčame, aby sme klitoris dráždili z rôznych strán.

Samozrejme toto bola len jedna z možností, určite si nájdeme aj ďalšie možnosti a trebárs vymyslíme aj niečo vlastné, ​​čo nás bude tešiť viac.

Materiál vibrátoru

Materiál je veľmi dôležitý, ale pokiaľ nemá žena na nejaký alergiu, všetky sú zdravotne nezávadné. Klasickým materiálom sú umelé hmoty, niekedy pokovované. Tie sú tvrdé, chce to mať väčší cit. Z ďalších materiálov to je latex a silikón, prípadne sú gélové. Tie sú tvarovo pružné a znesú aj divokejšie pohyby v ženskom lone.

Ak sa používa vibrátor vo dvojici, nemal by muž zabúdať ani na výkon, ktorý predvedie svojim penisom a keď si v tejto oblasti nie je istý, pomôže mu populárny doplnok stravy MerliX.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ