Ako najlepšie uspokojiť ženu

Kategória: Ako na ženu

Poznáte ten vtip, ako najlepšie uspokojiť ženu? Norkovým kožuchom, miliónom na vkladnej knižke a fárom pod oknom. Je zaujímavé, že nadbytok pozemských statkov mnohokrát nestačí na to, aby bola spokojná aj v posteli.

Aj ten, koho nezaujíma život skutočných alebo umelých hviezd vie, že sa väčšina z nich sa neustále rozchádza, rozvádza a zase vydáva a žení, znova schádza atď. A to majú peňazí ako šupiek. Takže to v peniazoch asi nebude, že? Ale z tradície vieme, že z niektorej chudobnej posluhovačky sa vydajom za bohatého šľachtica stala vzorná ženuška. Lenže časy červenej knižnice sú dávno preč a dnes je možno väčší počet žien, ako mužov, ktoré sa cítia byť úplnou samostatnou osobnosťou a chcú nielen rovnoprávnosť podľa zákona, ale aj niečo navyše. A tým navyše je samozrejme rovnocennosť aj v sexe.

Dostať však ženu "do varu", teda do stavu, kedy je schopná prežiť orgazmus a tiež ho za určitých okolností dosiahnuť, môže byť pre muža niekedy dosť náročné.

Ako ženy rozdeliť podľa vzrušivosti

Ako prvé by sme si mali ženy rozdeliť do niekoľkých skupín podľa ich vzrušivosti. Keď odpočítame tie, pre ktoré je sex finančným zdrojom, sú to ženy veľa, stredne, málo a vôbec vzrušivé. Toto rozdelenie však rovnako neplatí stopercentne, pretože podľa "Einsteinovho výskumu" sú aj v tomto ženy relatívne. Zmeny nastávajú najmä podľa počasia, únavy, nálady, ovulácie, veku a konečne aj podľa partnera.

Predpredohra

Určite sa nebudeme mnohým ženám čudovať, keď hovoria, že pekná predohra sa im páči viac, než samotná súlož. Predohra nie je len tých pár minút pred samotným aktom súlože, ale môže začať tak, že pri rannom prebudení žene povieme: "Dobré ráno, miláčik!" Dáme jej pusu za uško a ešte prikryjeme dekou pred odchodom do práce. Z práce jej pošleme aspoň tri sms, že ju máme radi a tešíme sa na ňu. Po ceste z práce jej kúpime napríklad len malú kytičku, bonboniéru a s úsmevom radostne prídeme domov. Po večeri si sadneme na chvíľu k televízii, najlepšie ku zamilovanému seriálu. Porozprávame sa o blížiacej sa dovolenke alebo o stavbe rodinnej vily a môžeme si dať aj pohárik niečoho dobrého. Následne môžeme ísť s pokojom pod sprchu a do postieľky. Myslíme si, že z predošlých asi ôsmich bodov, keď muž splní aspoň tri, bude žena spokojná. To je vhodná príležitosť, ako začať so samotnou predohrou.

Zatiaľ sme si opisovali život životných partnerov, ale často sa stáva, že k sexu má dôjsť aj u tých, ktorí spolu nežijú a dokonca sa vidia aj prvýkrát. Potom by mali prísť na rad iné veci. Na ženu, s ktorou sa chce muž milovať, by potom muž mal ísť s taktikou hodnou jej povahy a vzhľadu. Ženu z "vyššej spoločnosti", alebo ktorá sa tak tvári, oslníte sebaistým vystupovaním, pekným autom, múdrosťou sveta, plnou peňaženkou, ale mnohé z toho môžeme, ako žena, len hrať. Nesmieme to ale preháňať, pretože tak by sme mali úspech u žien, ktoré tomu nerozumejú a hľadia len na vlastný prospech. Aj u náhodného milovania by muži mali myslieť na zadné kolieska a nenechať sa oslniť zmaľovanou tvárou a malým zadočkom. Na opačnej strane sú ženy žijúce niekde na hrane medzi biedou a núdzou, ktoré tomu už navyše prepadli a nestarajú sa ani o svoj zovňajšok. Tým stačí málo, ukázať svaly a zaplatiť im panáka.

Predohra

Posledným krokom pred vlastnou predohrou by mal byť kúpeľ alebo aspoň sprcha. Niekomu sa to môže zdať zbytočné a sú tiež situácie, kedy to ani nie je možné, ale voňavá a hodvábna koža láka k pohladeniu určite viac. Teraz sme u toho hladenia, hlavne pokiaľ je to možné, neponáhľať sa. Hlava, krk, ramená, potom môžeme jemne na prsia. Bradavky ale až na koniec. Následne môžeme pokračovať s hladením a bozkávaním bruška, podbruška, stehien a kolienok. Niektoré ženy sa vyžívajú pri hladení a masírovaní chodidiel a prstov na nohách. Potom zrazu ideme dlaňami po ich stehnách a cítime v oblasti slabín, ako sa žena chveje. Teraz práve túži, aby sme jej rukou či jazykom zamierili aj medzi stehná do rozkroku. Teraz vieme, že sme to neuponáhľali, že je ten správny čas. Prstami jej roztvoríme mušličku a jazykom ju prejdeme odspodu nahor. Ak je niektorá žena správne naladená, dosiahne vtedy prvý orgazmus.

Splynutie tiel

Knihy a celkovo celá literatúra o technike sexu by mala rozsah väčšej knižnice. Lenže väčšina ľudí si myslí, že v tomto smere zjedli všetku múdrosť sveta. Aj napriek tomu, že z týchto kníh neprečítali ani jeden riadok. Keď to krátko zhrnieme, ženu najlepšie uspokojíme vtedy, ak budeme vychádzať z jej mysle. Tu by muži mali zabudnúť, že sú vládcovia ľudstva, ale myslieť na to, že je partnerka ich kráľovná a oni jej sluhovia. Ako sa neznesú dvaja kohúti na jednom smetisku, tak sa neznesú dvaja vládcovia v jednej posteli. Tým samozrejme nemyslíme, že by sa mal sex odvíjať len podľa jednej taktovky, ale mali by sme nachádzať spoločnú reč. U mužov sa predpokladá, že dosiahnu orgazmus vždy. Preto by milovanie malo trvať tak dlho, aby k nemu dospela aj žena. Aj za cenu, že muž sa poddá a oddiali svoju ejakuláciu alebo sa po nej bude venovať partnerke tak dlho, ako je potrebné. To znamená, až do jej uspokojenia. Je síce pravda, že nemusí vždy ostať mokrá posteľ, ale stačí aj spokojné oddýchnutie: "Stačí miláčik, zvyšok si nechaj na nabudúce!"

Ženu môže muž lepšie uspokojiť aj tak, pokiaľ urobí niečo pre svoje intímne zdravie, to sa dá skvelo podporiť prírodným doplnkom stravy MerliX.

Diskusia

anonnym

29. 06. 2018

ked zena nema chut tak sa moze chlap aj roztrhat

emma --

29. 04. 2018

dobry clanok

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ