VIANOČNÁ MEGAAKCIA! Už len do 20. decembra môžete využiť kód VESELEVIANOCE na zľavu 20 % z ceny objednávky.

Božský sex

Kategória: Sex a erotika

Milovať sa je určite jednou zo základných potrieb zdravého človeka, ale slovo "potreba" sa k milovaniu asi nehodí. Pre niekoho to je túžba, pre ďalšieho radosť, potešenie. Pre iného bohužiaľ nudná záležitosť na splodenie potomka. Môžu sa o sexe viesť rôzne diskusie, ale keď sa majú dvaja ľudia skutočne radi, nie je na svete asi nič krajšie.

Či už sa milujeme každý deň alebo len raz za mesiac či rok, túžime zažiť božský sex. Ti, ktorí sa nemilujú alebo jednoducho len nesúložia, majú asi iné starosti, a tým aj iné túžby.

Čo je božský sex

Pod týmto pojmom si každý môže predstavovať niečo iné, pretože každý prežíva sex trochu inak. Ale dá sa povedať, že sex je úplne uvoľnený, rôznorodý, bez zábran a komplexov, keď si obaja (alebo viac) partnerov vzájomne zvodne vzrušujú svoje telá a užívajú si všetky dotyky a pocity, ktoré dostávajú. Asi sa dá božský sex popísať rôzne, nebudeme to preto rozvádzať do detailov. Dôležité skôr bude, ako k nemu dospieť.

Zásady božského sexu

Hlavnou zásadou k božskému sexu je absolútna pohoda oboch aktérov, pokiaľ sme dvaja. To isté platí, ak budeme chcieť božský sex v skupine, ale to už je trochu iná téma. Ak nám chýba pohoda, dá sa sčasti nahradiť veľkou túžbou po milovaní s partnerom. Tá túžba je ale druhou zásadou. Ďalšou zásadou je mať skúsenosti a to nielen s milovaním ako takým, ale aj z milovania s partnerom. Mal by vedieť jeho túžby, sny a najmä reakcie. Dôležitá je forma vzájomnej komunikácie. Vedieť čo znamenajú jednotlivé vzdychy partnera a akékoľvek iné reakcie.

Poznať seba

Aby mohol človek poznať reakcie svojho tela pri styku s partnerom, obzvlášť s vôbec alebo málo skúseným, mohlo by sa stať, že určité prvky človek ani nepozná. Ide napríklad o bod G, orálny sex, alebo niektoré z jeho variant, erotogénne zóny a body a podobne. Bola by škoda prísť o túto slasť, pretože človek by mal občas, aj keď je mu to v prípade, že má partnera, proti srsti, masturbovať. U mužov je to v podstate jednoduchšie, u nich sa vie o dráždivosti penisu, ale aj tak sú ďalšie veľmi príjemné miesta. Nemusí sa to preháňať, ale určite nie je zlé oživiť si alebo hľadať a vymýšľať niektoré praktiky sami na sebe. Rôzne rady a plno potrebných inšpirácií nájde človek na internete. Človek sa vyvíja a mení neustále, pretože to, čo sa nemuselo páčiť kedysi, dnes môže byť úžasné.

Sexuálni pomocníci

Súčasťou sexu sú aj erotické pomôcky, občas sú aj milým darčekom. Takže si ich chceš v kľude vyskúšať, poznať nielen ich chod, ale hlavne účinky. Niektoré sa používajú na množstvo spôsobov, iné sú špecializované, napr. na dráždenie bodu G a najmä na klitoris. Pomôcky určené pre dámy môžu byť milé aj pre mužov, vyskúšajte a budete prekvapení. Samozrejme môžeme erotické pomôcky kombinovať s orálnym sexom alebo s dráždením pomocou prstov alebo inou časťou tela.

Komunikácia s partnerom

Komunikácia je veľkým problémom mnohých párov, najmä na tému sex a je to škoda, pretože práve rozhovory na túto tému uvoľňujú zábrany, ak nejaké sú. Ale o zábranách ani nemusíme vedieť. Je to niečo ako komplex, ktorý si nesieme v sebe a podľa neho nevedomky jednáme. Ak je v tomto problém, môžeme sa dohodnúť, že budeme hovoriť ako o svojich priateľoch, nie teda o sebe. Môžeme sa rozprávať o niečom, čo sme prečítali, videli, či počuli. Hlavne to chce byť otvorený a snažiť sa dozvedieť o tom druhom čo najviac. Niektoré novo zavedené praktiky v sexe môžu skončiť zle. Partnerovi sa to nemusí páčiť, môže si myslieť, že ste sa to naučili pri nevere a podobne.

Je potrebné sa podeliť o nové poznatky, aby sa mohla rozkoš dávkovať v neobmedzenom rozsahu.

Príprava na božský sex

Pri predstave, že sa ľudia milujú dvakrát za týždeň v produktívnom veku, napríklad od 20 do 65 rokov, je to približne 5 tisíc súloží. Každá by mala byť príjemná, ale určite si nebudeme na všetky pamätať, pokiaľ si nepíšeme denník, ale niektoré súlože určite máme uložené v pamäti. Napríklad to môže byť prvá súlož v živote, prvá s partnerom, na zvláštnom mieste, v zvláštnej chvíli a podobne. Potom si určite budeme pamätať božský sex. Čím sa teda vyznačuje?

Za pekného slnečného počasia sa môžete vydať na výlet a spríjemniť si ho na mieste ďaleko od civilizácie sexom. Ale musíme sa pripraviť na prírodu. Vezmime si pohodlnú deku, niečo dobré k jedlu a pitiu, prípadne potreby k sexu. Takže si pripravíme KSP (krabičku sexuálnej pomoci), kde budeme mať olejček alebo lubrikačný gél, pánsku ochranu, menšieho robertka či dilda a vreckovku na utretie.

Pokiaľ nebudeme v prírode, navrhujeme skúsiť masáž a to buď rukami alebo inými časťami tela. V každom prípade to neskúšajte bez olejčekov, možností je tu veľa. Môžeme sedieť a ležať, zozadu aj spredu, hlavne si užívať a neponáhľať k orgazmu.

Odporúčajú sa aj niektoré pochutiny ako afrodiziakum, jahody a iné sladké ovocie, horké čokolády, ale aj španielske mušky. To všetko pozdvihne vaše libido.

Asi sme toho vynechali veľa. To by ale bola celá kniha, ale iba krátko na záver. Pri božskom sexe by sme sa nemali ponáhľať, hlavne muži by sa mali sústrediť na partnerky, pretože ich orgazmus príde zvyčajne neskôr. Keď všetko skončí, sadnite si v pokoji a zverte sa partnerovi, čo sa vám páčilo viac a čo menej. Čo by ste navrhovali na nabudúce a podobne. Samotný sex môžete okoreniť kvalitnými prírodnými prípravkami, ktoré podporujú vaše uvoľnenie a vašu erekciu, najmä MerliX. Sexu zdar!

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Posledné pridané články

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ