Božský sex

Kategória: Sex a erotika

Milovať sa je určite jednou zo základných potrieb zdravého človeka, ale slovo "potreba" sa k milovaniu asi nehodí. Pre niekoho to je túžba, pre ďalšieho radosť, potešenie. Pre iného bohužiaľ nudná záležitosť na splodenie potomka. Môžu sa o sexe viesť rôzne diskusie, ale keď sa majú dvaja ľudia skutočne radi, nie je na svete asi nič krajšie.

Či už sa milujeme každý deň alebo len raz za mesiac či rok, túžime zažiť božský sex. Ti, ktorí sa nemilujú alebo jednoducho len nesúložia, majú asi iné starosti, a tým aj iné túžby.

Čo je božský sex

Pod týmto pojmom si každý môže predstavovať niečo iné, pretože každý prežíva sex trochu inak. Ale dá sa povedať, že sex je úplne uvoľnený, rôznorodý, bez zábran a komplexov, keď si obaja (alebo viac) partnerov vzájomne zvodne vzrušujú svoje telá a užívajú si všetky dotyky a pocity, ktoré dostávajú. Božský sex sa dá popísať rôzne, preto by bolo zbytočné rozvádzať to do detailov. Dôležité skôr bude, ako ho dosiahnuť.

Zásady božského sexu

Hlavnou zásadou k božskému sexu je absolútna pohoda oboch aktérov, pokiaľ sme dvaja. To isté platí, ak budeme chcieť božský sex v skupine, ale to už je trochu iná téma. Ak nám chýba pohoda, dá sa sčasti nahradiť veľkou túžbou po milovaní s partnerom. Tá túžba je ale druhou zásadou. Ďalšou zásadou je mať skúsenosti a to nielen s milovaním ako takým, ale aj z milovania s partnerom. Mal by vedieť jeho túžby, sny a najmä reakcie. Dôležitá je forma vzájomnej komunikácie. Vedieť čo znamenajú jednotlivé vzdychy partnera a akékoľvek iné reakcie.

Poznať seba

Aby mohol človek poznať reakcie svojho tela pri styku s partnerom môže sa stať, že určité prvky človek ani nepozná – obzvlášť pri neskúsenom alebo málo skúsenom partnerovi. Ide napríklad o bod G, erotogénne zóny, orálny sex, alebo niektorý z jeho variantov a podobne. Bola by škoda prísť o túto slasť, pretože na to, aby sa človek spoznal, je potrebné masturbovať – aj keď niektorým to môže byť proti srsti, najmä v prípade, ak majú partnera. U mužov je to v podstate jednoduché, u nich sa vie ako dráždiť penis. Existujú však aj ďalšie veľmi príjemné miesta. Nemusí sa to preháňať, ale určite nie je zlé oživiť, hľadať a vymýšľať niektoré praktiky sami na sebe. Rôzne rady a plno inšpirácie človek nájde na internete. Človek a jeho sexuálne potreby sa neustále vyvíjajú a menia, pretože to, čo sa nemuselo páčiť kedysi, dnes môže byť úžasné.

Sexuálni pomocníci

Súčasťou sexu sú aj erotické pomôcky, ktoré môžu byť aj milým darčekom. Chceš si ich v kľude vyskúšať, poznať nielen ich používanie, ale hlavne účinky. Niektoré sa používajú na množstvo spôsobov, iné sú špecializované, napr. na dráždenie bodu G a najmä na klitoris. Pomôcky určené pre dámy môžu byť vhodné aj pre mužov, stačí vyskúšať a budete prekvapení. Samozrejme môžeme erotické pomôcky kombinovať s orálnym sexom alebo s dráždením pomocou prstov.

Komunikácia s partnerom

Komunikácia je veľkým problémom mnohých párov, najmä na tému sex a je to škoda. Práve rozhovory na túto tému uvoľňujú potenciálne zábrany. O tých však nemusíme ani vedieť, pretože môže ísť o komplex, ktorý si nesieme v sebe a podľa neho nevedomky jednáme. Ak je v tomto problém, môžeme hovoriť akože o svojich priateľoch, nie teda o sebe. Môžeme sa rozprávať o niečom, čo sme si akože prečítali, videli, či počuli. Hlavne to chce otvorenosť a snahu dozvedieť sa o tom druhom čo najviac. Niektoré novozavedené praktiky v sexe môžu skončiť zle. Partnerovi sa to nemusí páčiť a môže si myslieť, že ste sa to naučili pri nevere a podobne.

Je potrebné sa podeliť o nové poznatky, aby sa mohla rozkoš dávkovať v neobmedzenom rozsahu.

Príprava na božský sex

Pri predstave, že sa ľudia milujú dvakrát za týždeň v produktívnom veku, napríklad od 20 do 65 rokov, je to približne 5 tisíc súloží. Každá by mala byť príjemná, ale určite si nebudeme na všetky pamätať, pokiaľ si nepíšeme denník, ale niektoré súlože určite máme uložené v pamäti. Napríklad to môže byť prvá súlož v živote, prvá s partnerom, na zvláštnom mieste, v zvláštnej chvíli a podobne. Potom si určite budeme pamätať božský sex. Čím sa teda vyznačuje?

Za pekného slnečného počasia sa môžete vydať na výlet a spríjemniť si ho na mieste ďaleko od civilizácie sexom. Ale musíme sa pripraviť na prírodu. Vezmime si pohodlnú deku, niečo dobré k jedlu a pitiu, prípadne potreby k sexu. Takže si pripravíme KSP (krabičku sexuálnej pomoci), kde budeme mať olejček alebo lubrikačný gél, pánsku ochranu, menšieho robertka či dilda a vreckovku na utretie.

Pokiaľ nebudeme v prírode, navrhujeme skúsiť masáž a to buď rukami alebo inými časťami tela. V každom prípade to neskúšajte bez olejčekov, možností je tu veľa. Môžeme sedieť a ležať, zozadu aj spredu, hlavne si užívať a neponáhľať k orgazmu.

Odporúčajú sa aj niektoré pochutiny ako afrodiziakum, jahody a iné sladké ovocie, horké čokolády, ale aj španielske mušky. To všetko pozdvihne vaše libido.

Asi sme toho vynechali veľa, no na to by bola potrebná celá kniha. Ale iba krátko na záver – pri božskom sexe by sme sa nemali ponáhľať, hlavne muži by sa mali sústrediť na partnerky, pretože ich orgazmus príde zvyčajne neskôr. Keď všetko skončí, sadnite si v pokoji a zverte sa partnerovi, čo sa vám páčilo viac a čo menej, čo by ste navrhovali nabudúce a podobne. Samotný sex môžete okoreniť kvalitnými prírodnými prípravkami, ktoré podporujú vaše uvoľnenie a vašu erekciu, najmä MerliX. Sexu zdar!

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ