Mapovanie potešenia – hra pre páry

Kategória: Sex a erotika

Potešenie je osobná skúsenosť. Nikdy nebudeme žiť v tele nášho partnera a oni nikdy nebudú žiť v našom. Práve preto nikdy nebudeme presne vedieť, aké je potešenie v ich telách a oni nikdy nebudú vedieť, aké je potešenie v našom. To znamená, že je našou zodpovednosťou poskytnúť si navzájom mapu svojich vlastných zážitkov z potešenia. A to je presne dôvod, prečo je mapovanie pôžitku prostredníctvom hry potešenia s vaším partnerom kľúčovým prvkom pri dosahovaní intimity poháňanej pôžitkom!

mapovanie potešenia

Čo je mapovanie potešenia?

Ide o hru, do ktorej sa zapájajú všetky zmysly prostredníctvom potešenia. Táto skúsenosť spája zmyselnosť prostredníctvom jedným alebo viacerých zmyslov, ako je hmat, sluch, chuť, vôňa alebo zrak. Mapovanie erotických vnemov je dôležité, pretože sex a intimita, ktoré zažívame, sú často bez hlbších pocitov. Keď sexu, ktorý máme, chýba prítomnosť, vždy mu bude chýbať aj potešenie. Aby telo zažilo fyzický pocit slasti, je potrebná prítomnosť v tele. Spojenie s našimi zmyslami nás uzemňuje do nášho tela a umožňuje nám byť prítomní pri prežívaní vlastného potešenia.

Mapovanie potešenia využíva hru pocitov na vytvorenie personalizovanej mapy potešenia vášho tela. V procese mapovania rozkoše sa využíva celé ľudské telo. Opätovné zameranie zážitku rozkoše do celého tela namiesto jednoduchého zážitku genitálií.

Prístup potešenia celého tela vám umožní ponoriť sa hlboko do praktizovania potešenia ako holistického, kreatívneho zážitku, nielen do okolia vulvy, penisu, pŕs alebo análneho zážitku. Mapovaním vlastných erotických zón na svojom tele si vytvoríte individualizovanú príručku o spôsoboch, akými vaše telo prežíva potešenie. Sprievodcu o typoch pocitov, ktoré si užívate, potom môžete zdieľať so svojím partnerom, aby ste zlepšili svoje spoločné zážitky.

Ako hru hrať?

V prvom rade treba poznamenať, že nejde o obyčajnú hru. Celý priebeh riadite vy podľa vašich predstáv, preto si viete nakomponovať všetky detaily presne podľa vašich predstáv. Skúste si na túto aktivitu vyhradiť s partnerom viac času, ako zaberie obyčajný sex.

Pri vytváraní pohodlného prostredia si premyslite, čo je pre vás príjemné. Či je to vôňa dobrej sviečky, obľúbená hudba, tlmené osvetlenie či mäkké povlečenie. Čokoľvek sa vám hodí, použite. Dajte partnerovi doplniť priestory o jeho nápady.

Do tejto hry tiež môžete zahrnúť množstvo potrieb, s ktorými privediete zmysly do obrazu. Studené kocky ľadu, pierka, masážny olej, horúci uterák, šatka na zaviazanie očí či iné sexuálne hračky. Výber predmetov je čisto na vašich a partnerových preferenciách. Myslite na to, že táto hra je iba o vás.

Rozhodnite sa, kto bude prvý prijímajúci a kto prvý dáva. Pre príklad môžeme určiť, že ste darcom. Vezmete jednu vec po druhej a začnete ju používať na tele partnera. Mali by ste myslieť na telo v častiach predlaktia, nadlaktia, tváre, krku, hornej časti hrudníka, spodnej časti brucha, stehien, dolnej časti nohy atď. v rôznych tempách, rýchlostiach a tlakoch. Striedajte miesta, registrujte pohyby partnera, výrazy v tvári a reagujte na ne. Nezabudnite viesť konverzáciu o tom, čo je tomu druhému príjemné, na akom mieste sa im to páči a na akom naopak nie.

Pre pripomenutie – cieľom tohto cvičenia je pochopiť rôzne formy pocitovej hry a potešenia vo vašom tele, nie orgazmus. Pri tomto cvičení sa vyhnite priamemu kontaktu s genitáliami, aby ste pochopili viac o schopnostiach potešenia celého vášho tela. Buďte tiež kreatívni a hrajte sa! Toto je váš čas, aby ste sa dozvedeli o svojom tele a tele vášho partnera. Berte to ako príležitosť na spoločnú hru a zábavu.

Zistiť viac o telách navzájom je skvelým prínosom pri klasickom sexe. Ak už budete poznať miesta, ktoré sú pre vašu polovičku potešením, môžete ich skvelo zakomponovať to predohry, či rovno do stredu diania. Na to, aby bol sex o čosi príjemnejší vyskúšajte tabletky Merlix Perfektum, ktoré pomôžu so zlepšením psychickej pohody pred sexom a s lepšou sexuálnou výdržou. Spojením miest potešenia s hrubým a spevneným penisom bude mať vaša partnerka vytúžené blaho na viac ako len pár minút.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ