Sexuálne úchylky

Kategória: Sex a erotika

Koľko ľudí, toľko chutí. Niekedy sú však tieto chute tak nezvyčajné, až ich môžeme nazvať úchylkami alebo fetišom. Priblížime si zopár takýchto príkladov, nad ktorými sa istotne pozastavíte a miestami aj poriadne zasmejete.

Podľa lekárov je úchylka (odborne parafília), ktorá spôsobuje erotické vzrušenie, psychická porucha. Preto ľudia s takouto diagnózou neradi hovoria o ich chúťkach a radšej ich pred svetom skrývajú.

Úchylky, o ktorých ste možno ešte nepočuli

Formikofília

Kto by nemal rád takého motýľa? Je krásny, jemný a farebný. Medzi nami sú však aj jedinci, ktorí hmyz, ako taký, berú za veľmi erotickú hračku. Formikofilici majú radi, keď ich tento drobný hmyz dráždi na genitáliách a pociťujú rozkoš aj pri malom uhryznutí. Svojich miláčikov si nachytajú v prírode a priložia na genitálie. Tí odvážnejší a extrémnejší vyznávači sa neboja ísť do lesa a sadnúť si do mraveniska, ktoré predtým rozdráždili paličkou. Bláznivá predstava, ale ako vidíte, aj taký malý hmyz vie uspokojiť.

Scatalógia

Úchylka modernej doby, kde sa postihnutá osoba vyžíva v tom, keď vám môže povedať niečo extrémne zvrhlé, či neslušné priamo do telefónu. Vzrušujú ich však iba neznáme hlasy a takmer nikdy nevolajú tej istej osobe. Milujú spätnú väzbu, takže nabudúce nepríjemného predavača alebo operátora telefonického prieskumu radšej odpíšte slušne. Nikdy neviete, či to nie je náhodou scatalóg.

Urofília - zlatý dážď

Názov sám o sebe prezrádza, o čo tu ide. Áno, jedná sa o milovníkov moču, ktorí zbožňujú pozerať sa na to, ako niekto močí. Najväčšie uspokojenie prežívajú, ak ich niekto omočí alebo ak oni sami sa môžu vymočiť na niekoho iného. Jedná sa o pomerne rozšírenú úchylku, často aj obsiahnutú erotických videách.

Trampling

Tento fetiš je príznačný iba u mužov, ktorí vyžadujú, aby ich partnerka (alebo aj iná dáma) prešla, či šliapala po ich bruchu obutá v lodičkách. Niekedy vyžadujú aj kráčanie bosými nohami po tvári.

Troilizmus

Opäť čisto mužská chuťovka. Partnera vzrušuje pozerať sa, ako si to jeho partnerka rozdáva s niekým iným rovno pred jeho očami. Sú prípady, kedy sa vyskytuje aj u žien, ale tých je veľmi málo.

Symforofília

Podivná úchylka, ktorou trpia často veľmi zvrhlí jedinci, ktorí sa vyžívajú v bolesti ostatných. Vyznávači sa uspokojujú priamo pri dopravnej nehode. Čím je fatálnejšia, tým je ich uspokojenie väčšie.

Dacryfília

Opäť sadistický fetiš. V tomto prípade sa jedná o veľmi priame a kruté ubližovanie inému človeku. Podmienkou je, aby začal plakať alebo hlasno vzlykať pri plači. Dokonca bolo vedecky dokázané, že mužské slzy spôsobujú zvýšenú chuť na sex a tiež zvyšujú hladinu testosterónu. Zvrhlé, však?

Injektománia

Sexy sestrička s veľkými prsiami, ktorá vás lieči? Nie, to bolo kedysi v móde. Dnes sa už ide do extrémov, akými je napríklad injektománia. Fetišistu vzrušuje pichanie injekciou do tela a najmä vstrekovanie tekutiny do tela.

Dendrofília

Kto by nemal rád prírodu? Ale všetko má svoje medze. Dendrofil miluje kríky a stromy, na ktorých sa vie sexuálne ukájať celé hodiny.

Folikulizmus

Neškodná až nežná úchylka, ktorá vzrušuje mužov, ktorí sa môžu pozerať na to, ako si ženy navzájom jemne hádžu nafúknutý balónik. Do siedmeho neba ich dostane hlavne pohľad na to ako ho nafukujú alebo fáza pri spľasnutí.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ