Čo nikdy nejesť a nepiť pred sexom

Kategória: Zdravie a erekcia

Milovanie nie je iba o sympatiách dvoch ľudí, ale aj o tom, či vôbec majú chuť na milovanie. Niekedy ani u pánov neplatí staré pravidlo: "Keď ti nestojí, žena sa ti nehodí". Je to spôsobené niečím iným, niečím, nad čím sa my páni ani často nezamýšľame.

V tomto prípade sa jedná o zlú stravu, či nápoj, ktoré sme pred stretnutím s partnerkou konzumovali, či vypili. Teraz sa spolu pozrieme na pár nápojov a jedál, od ktorých by sme mali upustiť pred očakávaným sexom. Ak chcete naopak vedieť ktoré potraviny fungujú opačne a zvyšujú chuť na sex, prečítajte si náš článok s názvom Afrodiziaká.

Zakázané potraviny pred sexom

Kofeín

Kto by si nedal voňavú kávu po chutnom obede s koláčikom? Myslíme si, že tejto predstave odolá iba málokto. Ľudia jednoducho milujú vôňu a chuť čerstvo zaliatej kávy, ktorá bola nedávno zomletá. Káva podporuje aktivitu a zabraňuje, aby ste nezaspali. Ale všetko má svoje hranice. Keď si denne dáte viac ako 5 káv (alebo menej káv v silnejších dávkach), určite sa kvalitnej a dlhej erekcie nedočkáte. Kofeín funguje vo veľkých dávkach ako rušička erekcie a dokonca má podľa nových zistení blokovať tvorbu testosterónu, ktorý tak potrebujete. Čo to pre vás teda znamená?  Káva áno, ale iba vtedy, keď ste cez deň nevypili takmer celú termosku kávy.

Mastné a ťažké jedlá

Chutný vyprážaný syr, hranolky a ešte k tomu kopec tatárskej omáčky. Zbiehajú sa vám už chúťky? Dajte si radšej ruky preč od takého jedla, lebo sladké vyvrcholenie len tak ľahko nedosiahnete a možno ani nedostanete poriadnu erekciu. Tuk pôsobí nesmierne rušivo na váš sexuálny život, zamyslite sa nad tým predtým, ako si objednáte večeru. Skúste radšej niečo ľahšie a o to bude váš sex lepší.

Alkohol

Jeden pohárik vás dostane na tú správnu nôtu, avšak keď to preženiete, pochybujeme, že sa budete milovať. Skôr padnete do postele ako kameň a zaspíte. Alkohol nielen, že blokuje racionálne premýšľanie, ale tiež blokuje prívod krvi do penisu, čím nenastane stoporenie a prakticky nepocítite žiadne vyvrcholenie. Sex stráca svoje kúzlo. Takže si radšej dajte iba jeden pohárik, ako náladovku a hlavne to neprežeňte.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ